Esmaspäev, 8. november 2010

I etapi tulemused

25m KROOLI
8-aastased TÜDRUKUD (2002 s.a)
Koht/Nimi/Vanus/Klubi/Ülesandmise aeg/I etapi tulemus
1 Kuru, Johanna Maria 8 Top Ujumisklubi 18,50 18,58
2 Krautman, Saskia 8 Tabasalu Ujumisklubi 21,62 18,99
3 Johanson, Marie 8 Kalevi Ujumiskool 20,00 19,47
4 Freiberg, Karolina Johanna 8 Top Ujumisklubi 21,40 19,56
5 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Spordiklubi 23,10 20,07
6 Kostabi, Lisette-Elis 8 AudenteseSpordiklubi 18,57 20,40
7 Uusküla, Emma 8 Shark Ujumisklubi 19,20 20,59
8 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Spordiklubi 22,90 20,62
9 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 21,60 20,67
10 Lindepuu, Marie 8 Keila Swimclub 22,53 20,76
11 Virro, Anna-Liisa 8 Rocca al Mare Spordiklubi 23,90 20,86
12 Roomets, Katre 8 AudenteseSpordiklubi 24,47 21,00
13 Kibbermann, Karolina 8 Viimsi Veeklubi 23,50 21,73
14 Sulg, Hanna Liisa 8 Viimsi Veeklubi 23,38 21,75
15 Tomak, Kaia Liis 8 AudenteseSpordiklubi 25,00 22,40
16 Lepp, Susanna 8 Top Ujumisklubi 24,50 22,78
17 Lõhmus, Kati 8 AudenteseSpordiklubi 25,13 23,34
18 Kallus, Melani Leana 8 Viimsi Veeklubi 25,50 23,39
19 Zeiger, Mia 8 AudenteseSpordiklubi 25,23 23,52
20 Zadonski, Maria 8 Järveotsa Spordiklubi 27,50 23,77
*21 Laast, Kristina 8 Järveotsa Spordiklubi 26,00 24,54
*21 Rand, Iris 8 Top Ujumisklubi 26,00 24,54
23 Pekk, Hanna Tiina 8 Viimsi Veeklubi 26,00 25,04
24 Tima, Merily 8 Viimsi Veeklubi 27,00 25,12
25 Savila, Kertu Marie 8 Shark Ujumisklubi 27,54 25,25
26 Viik, Jette 8 Rocca al Mare Spordiklubi 26,60 25,40
27 Vompa, Maria Johanna 8 Shark Ujumisklubi 25,31 25,77
28 Karina Paju 8 Rocca al Mare Spordiklubi 25,92
29 Andreeva, Janika 8 Kalevi Ujumiskool 30,00 26,32
30 Anton, Sigrid 8 Rocca al Mare Spordiklubi 26,90 26,50
31 Nurk, Stella 8 Rocca al Mare Spordiklubi 26,40 26,88
32 Möllits, Anett 8 Järveotsa Spordiklubi 26,50 26,96
33 Penu, Annabel 8 Viimsi Veeklubi 29,00 27,08
34 Leitham Hiie 8 Shark Ujumisklubi NT 27,98
35 Ney, Hanna Loore 8 Top Ujumisklubi 31,50 28,00
36 Paasalu, Brigitta 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 29,50 28,71
37 Talts, Anna 8 Top Ujumisklubi 36,00 30,94
25m KROOLI
8-aastased poisid (2002 s.a)
1 Johanson, Robert 8 Top Ujumisklubi 18,80 17,49
2 Voivoda, Reno 8 Rocca al Mare Spordiklubi 20,10 18,18
3 Simson, Andreas 8 AudenteseSpordiklubi 19,78 18,38
4 Helde, Kaspar 8 Rocca al Mare Spordiklubi 21,00 18,54
5 Mäekivi, Sander 8 Shark Ujumisklubi 20,30 19,28
6 Kaabel, Jan Markus 8 Top Ujumisklubi 21,50 19,67
7 Küttis, Ralf 8 Rocca al Mare Spordiklubi 21,20 19,69
8 Viirpuu, Jan-Joonas 8 Kalevi Ujumiskool 23,00 19,89
9 Tshalov, Kirill 7 Shark Ujumisklubi 19,40 19,95
10 Pisarenko, Nikita 8 Kalevi Ujumiskool 23,00 19,97
11 Günter, Erik 8 AudenteseSpordiklubi 23,87 20,89
12 Otti, Andre 8 AudenteseSpordiklubi 20,57 20,95
13 Suuroja, Carl-Joseph 8 Kalevi Ujumiskool 21,11 21,38
14 Ader, Albert 8 AudenteseSpordiklubi 27,07 21,42
15 Maalt, Marten 8 Rocca al Mare Spordiklubi 21,30 21,61
16 Uhle, Andi 8 Top Ujumisklubi 24,00 21,63
17 Kõvask, Rasmus 8 Shark Ujumisklubi 21,01 21,68
18 Uhle, Indrek 8 Top Ujumisklubi 23,00 21,79
19 Kangur, Karl-Artur 8 Tabasalu Ujumisklubi 22,44 22,01
20 Kass, Rasmus-Martin 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 22,80 22,05
21 Normet, Kris 8 Top Ujumisklubi 24,00 22,08
22 Tõniste, Andre 8 Viimsi Veeklubi 26,00 22,32
23 Dushko, Nikita 8 Tabasalu Ujumisklubi 25,76 22,34
24 Hein, Otto 8 AudenteseSpordiklubi 29,00 22,39
25 Vaher, Jan Erik 8 AudenteseSpordiklubi 25,33 22,41
26 Küttis, Robin 8 Tabasalu Ujumisklubi 27,70 22,61
27 Talts, Erik 8 Top Ujumisklubi 22,50 22,62
28 Anmann, Erik 8 Top Ujumisklubi 23,00 22,73
29 Ilmjärv, Rudolf 8 Top Ujumisklubi 28,00 23,08
30 Talviste, Hektor 8 AudenteseSpordiklubi 28,27 23,17
31 Kopli, Sten-Mark 8 Viimsi Veeklubi 25,40 23,19
32 Vest, Rayan Rick 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 25,20 23,47
33 Herodes, Leon 8 Top Ujumisklubi 26,00 23,63
34 Kalviste, Lukas 8 Shark Ujumisklubi 21,26 23,97
35 Šamarin, Mark 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 26,10 24,59
36 Truuma, Jaron 8 AudenteseSpordiklubi 30,00 24,81
37 Saal, Frederik 8 AudenteseSpordiklubi 29,01 25,47
38 Mart, Laidmäe 8 Tabasalu Ujumisklubi 25,60 25,70
39 Beditski, Aleksandr 8 Järveotsa Spordiklubi 26,00 26,27
40 Ivanov, Konstantin 8 AudenteseSpordiklubi 30,00 26,45
41 Rannik, Ranel 8 Tabasalu Ujumisklubi 31,28 26,98
42 Jaaska, Timo 8 Viimsi Veeklubi 26,50 27,24
43 Peters, Karl 8 Viimsi Veeklubi 27,80 27,62
44 Kreis, Karl 8 Kalevi Ujumiskool 26,00 27,84
45 Sooväli, Karmo 8 Top Ujumisklubi 27,00 30,01
46 Andreev, Jari 8 Kalevi Ujumiskool 30,00 34,97
50m KROOLI
10-aastased POISID (2000 s.a)
1 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 33,80 33,42
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 34,90 34,86
3 Vellemaa, Simon 10 Shark Ujumisklubi 36,75 36,19
4 Kesksaar, Sander 10 AudenteseSpordiklubi 36,83 36,75
5 Vest, Rene Ron 10 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 36,70 36,77
6 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 37,34 36,84
7 Kooser, Bo-Aaron 10 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 36,20 36,90
8 Kadarik, Kaarel 10 Kalevi Ujumiskool 37,62 36,97
9 Alliksaar, Jan Erik 10 Keila Swimclub 36,53 37,04
10 Tammemägi, Tambet 10 Tabasalu Ujumisklubi 42,63 38,29
11 Marandi, Markus 10 Kalevi Ujumiskool 45,00 39,71
12 Künnap, Henri 10 AudenteseSpordiklubi 41,96 40,94
13 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 40,05 41,01
14 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Spordiklubi 39,10 41,47
15 Maalt, Markus 10 Rocca al Mare Spordiklubi 43,40 42,23
16 Nirk, Oskar 10 Kalevi Ujumiskool 43,62 42,44
*17 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 40,00 42,76
*17 Kibin, Alex 10 AudenteseSpordiklubi 47,22 42,76
19 Kostabi, Karl-Hans 10 AudenteseSpordiklubi 44,25 43,00
20 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 44,63 43,52
21 Maripuu, Alexander Ott 10 Kalevi Ujumiskool 50,21 44,53
22 Hang, Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 56,42 45,39
23 Väin, Erko 10 AudenteseSpordiklubi 46,80 45,63
24 Giritš, Lev 10 Kalevi Ujumiskool 49,05 46,58
25 Pavlov, Dimitri 10 Kalevi Ujumiskool 50,05 47,15
26 Uppus, Markus 10 Keila Swimclub 46,77 47,35
27 Mikk, Märten 10 Rocca al Mare Spordiklubi 51,80 47,48
28 Võhma, Martin 10 Rocca al Mare Spordiklubi 45,20 50,12
29 Helandi, Marko 10 Järveotsa Spordiklubi 1:01,00 57,47
50-m KROOLI
9-aastased TÜDRUKUD (2001 s.a)
1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 37,50 38,74
2 Maide, Ilona 9 AudenteseSpordiklubi 41,57 40,42
3 Radvilavicius, Merilin 9 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 42,40 40,44
4 Kukk, Katrin 9 Shark Ujumisklubi 40,12 40,74
5 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 39,50 41,26
6 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 47,00 41,34
7 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 41,00 41,36
8 Pits, Mariann 9 AudenteseSpordiklubi 43,01 42,29
9 Golenisina, Darja 9 Järveotsa Spordiklubi 46,80 42,54
10 Ööbik, Mia 9 Shark Ujumisklubi 40,00 42,72
11 Maripuu, Brita Maria 9 Top Ujumisklubi 40,00 43,18
12 Vilde, Elis 9 Top Ujumisklubi 48,00 43,41
13 Vain, Fanni 9 Viimsi Veeklubi 49,50 44,98
14 Reiman, Elisabeth 9 AudenteseSpordiklubi 52,35 46,55
15 Loodus, Brita 9 Shark Ujumisklubi 41,47 47,30
16 Päts, Eva Margareta 9 Top Ujumisklubi 48,50 48,64
17 Novak, Polina Maria 9 AudenteseSpordiklubi 59,00 50,01
18 Viherpuu, Johanna 9 Viimsi Veeklubi 1:01,00 50,71
19 Meriniit, Maria-Kristiina 9 Rocca al Mare Spordiklubi 58,90 50,85
20 Kasela, Samantha 9 Shark Ujumisklubi 48,50 51,39
21 Rihma, Elisa 9 Rocca al Mare Spordiklubi 57,80 58,40
22 Soltsen, Alice 9 Viimsi Veeklubi 1:05,00 1:07,43
50-m KROOLI
9-aastased POISID (2001-s.a)
1 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 38,80 36,16
2 Orro, Ott 9 Rocca al Mare Spordiklubi 43,40 39,21
3 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Spordiklubi 41,40 40,64
4 Tiit, Olari Arthur 9 Shark Ujumisklubi 39,57 41,22
5 Matšenas, Andrius 9 Kalevi Ujumiskool 44,81 41,49
6 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Spordiklubi 40,20 41,81
7 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 40,50 41,97
8 Kundla, Johannes 9 Kalevi Ujumiskool 49,00 42,70
9 Rink, Sander 9 Keila Swimclub 44,41 42,72
10 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 44,00 43,34
11 Palts, Ville 9 Viimsi Veeklubi NT 43,87
12 Karp, Kaur 9 AudenteseSpordiklubi 49,08 44,33
13 Sovtsa, Mark 9 Top Ujumisklubi 44,50 44,40
14 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 44,00 44,62
15 Arge, Andres 9 Top Ujumisklubi 44,20 44,63
16 Kuhi, Georg 9 Tabasalu Ujumisklubi 42,50 44,79
17 Einlo, Robert Erich 9 Keila Swimclub 46,60 45,24
18 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 45,60 45,33
19 Raudsepp, Andree 9 AudenteseSpordiklubi 44,61 45,37
20 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Spordiklubi 47,20 45,69
21 Siitam, Rasmus 9 Viimsi Veeklubi 46,00 46,38
22 Karjus, Sander 9 Kalevi Ujumiskool 49,37 46,41
23 Proos, Jakob Richard 9 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 47,70 46,69
24 Valov, Anton 9 Kalevi Ujumiskool 45,00 46,75
25 Nikistsihin, Maksim 9 AudenteseSpordiklubi 46,79 47,33
26 Neiland, Marcus 9 Rocca al Mare Spordiklubi NT 47,61
27 Pukk, Karl Erik 9 Tabasalu Ujumisklubi 49,00 47,91
28 Vinkel, Karl-Sander 9 AudenteseSpordiklubi 48,99 48,19
29 Ruiso, Rasmus 9 Rocca al Mare Spordiklubi 51,40 48,81
30 Klamas, Carl-Eric 9 AudenteseSpordiklubi 49,07 49,85
31 Tamme, Toomas 9 Keila Swimclub 47,82 49,94
32 Helme, Tair 9 Viimsi Veeklubi 48,00 49,98
33 Seeder, Karl Erik 9 Kalevi Ujumiskool 54,00 50,91
34 Lissovenko, Patrik 9 Järveotsa Spordiklubi 58,00 51,31
35 Tagapere, Otto-Kregor 9 AudenteseSpordiklubi 52,41 51,52
36 Luite, Andreas 9 Tabasalu Ujumisklubi 46,20 51,59
37 Tsenkman, Maksim 9 Järveotsa Spordiklubi 59,00 52,54
38 Must, Andres 9 Rocca al Mare Spordiklubi 51,90 53,33
39 Jaadla, Christofer 9 Top Ujumisklubi 47,20 53,40
40 Annus, Uku Joost 9 Shark Ujumisklubi 49,37 55,36
41 Herodes, Alex 9 Top Ujumisklubi 54,50 58,72
25-m SELILI
7-aastased TÜDRUKUD
1 Mägi, Elina 7 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 35,10 25,24
2 Tamm, Eliisa 7 Top Ujumisklubi 36,00 25,30
3 Baikov, Arleene 7 Top Ujumisklubi 31,50 25,70
4 Tilk, Lissy-Ann 7 AudenteseSpordiklubi 34,30 26,07
5 Viidas, Chiara 7 Rocca al Mare Spordiklubi 28,90 26,79
6 Hermlin, Olivia 7 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 28,00 27,10
7 Ader, Adelle 7 AudenteseSpordiklubi 32,96 27,90
*8 Mändmets, Liis 7 AudenteseSpordiklubi 33,00 28,17
*8 Koskel, Anet Angelika 7 Tabasalu Ujumisklubi 29,90 28,17
10 Kass, Elisabeth 7 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis NT 28,65
11 Marquardt, Mia Lotta 7 Rocca al Mare Spordiklubi 29,20 28,86
12 Kottel, Anna 7 Top Ujumisklubi 29,50 29,69
13 Nurk, Mena-Nelly 7 AudenteseSpordiklubi 33,37 29,72
14 Andra, Bianca Maria 7 Rocca al Mare Spordiklubi 29,50 30,46
15 Lõugas, Chantelle 7 Rocca al Mare Spordiklubi 32,90 31,15
16 Erm, Emma 7 Rocca al Mare Spordiklubi 31,40 31,65
17 Chipai, Carina 7 AudenteseSpordiklubi 33,82 33,32
18 Ojasoo, Iris 7 Rocca al Mare Spordiklubi 33,20 36,74
25-m SELILI
8-aastased TÜDRUKUD
1 Kostabi, Lisette-Elis 8 AudenteseSpordiklubi 24,07 22,37
2 Kuru, Johanna Maria 8 Top Ujumisklubi 23,00 23,57
3 Kallus, Melani Leana 8 Viimsi Veeklubi 24,80 23,80
4 Uusküla, Emma 8 Shark Ujumisklubi 23,20 23,83
5 Kibbermann, Karolina 8 Viimsi Veeklubi 26,20 23,97
6 Krautman, Saskia 8 Tabasalu Ujumisklubi 25,29 24,35
*7 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Spordiklubi 24,90 24,41
*7 Freiberg, Karolina Johanna 8 Top Ujumisklubi 25,00 24,41
9 Tima, Merily 8 Viimsi Veeklubi 28,30 24,48
10 Lindepuu, Marie 8 Keila Swimclub 26,56 24,90
11 Leitham, Hiie 8 Shark Ujumisklubi NT 25,35
12 Vompa, Maria Johanna 8 Shark Ujumisklubi 27,10 25,65
13 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Spordiklubi 25,30 25,77
14 Johanson, Marie 8 Kalevi Ujumiskool 24,50 25,93
15 Virro, Anna-Liisa 8 Rocca al Mare Spordiklubi 27,30 26,24
16 Lõhmus, Kati 8 AudenteseSpordiklubi 26,80 26,31
17 Sulg, Hanna Liisa 8 Viimsi Veeklubi 26,30 26,39
18 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 26,00 26,41
19 Anton, Sigrid 8 Rocca al Mare Spordiklubi 28,40 26,70
20 Roomets, Katre 8 AudenteseSpordiklubi 30,00 26,98
21 Laast, Kristina 8 Järveotsa Spordiklubi 27,00 27,20
22 Paju, Karina 8 Rocca al Mare Spordiklubi NT 27,43
23 Tomak, Kaia Liis 8 AudenteseSpordiklubi 31,00 27,50
24 Andreeva, Janika 8 Kalevi Ujumiskool 30,00 27,65
25 Möllits, Anett 8 Järveotsa Spordiklubi 27,50 27,71
26 Viik, Jette 8 Rocca al Mare Spordiklubi 30,20 27,72
27 Rand, Iris 8 Top Ujumisklubi 27,50 27,99
28 Lepp, Susanna 8 Top Ujumisklubi 27,00 28,00
29 Zadonski, Maria 8 Järveotsa Spordiklubi 28,50 28,26
30 Penu, Annabel 8 Viimsi Veeklubi 31,00 28,50
31 Zeiger, Mia 8 AudenteseSpordiklubi 28,69 28,59
32 Paasalu, Brigitta 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 30,20 28,86
33 Savila, Kertu Marie 8 Shark Ujumisklubi 28,00 28,91
34 Pekk, Hanna Tiina 8 Viimsi Veeklubi 28,00 29,99
35 Nurk, Stella 8 Rocca al Mare Spordiklubi 31,20 30,22
36 Talts, Anna 8 Top Ujumisklubi 33,50 30,43
37 Ney, Hanna Loore 8 Top Ujumisklubi 29,00 31,54
38 Lutsokert, Maarja 8 Rocca al Mare Spordiklubi 29,20 33,52
25-m SELILI
8-aastased ja nooremad POISID
1 Viirpuu, Jan-Joonas 8 Kalevi Ujumiskool 23,00 22,01
2 Kaabel, Jan Markus 8 Top Ujumisklubi 23,40 22,44
3 Voivoda, Reno 8 Rocca al Mare Spordiklubi 22,80 23,35
4 Johanson, Robert 8 Top Ujumisklubi 22,00 23,58
5 Helde, Kaspar 8 Rocca al Mare Spordiklubi 23,10 23,59
6 Mäekivi, Sander 8 Shark Ujumisklubi 25,50 23,71
7 Suuroja, Carl-Joseph 8 Kalevi Ujumiskool 25,00 24,02
8 Simson, Andreas 8 AudenteseSpordiklubi 25,90 24,09
9 Otti, Andre 8 AudenteseSpordiklubi 28,70 24,12
10 Küttis, Ralf 8 Rocca al Mare Spordiklubi 23,10 24,32
11 Anmann, Erik 8 Top Ujumisklubi 26,00 24,36
12 Pisarenko, Nikita 8 Kalevi Ujumiskool 26,50 24,78
13 Tõniste, Andre 8 Viimsi Veeklubi 27,50 24,97
14 Kangur, Karl-Artur 8 Tabasalu Ujumisklubi 24,51 25,14
*15 Tshalov, Kirill 8 Shark Ujumisklubi 25,47 25,23
*15 Jaaska, Timo 8 Viimsi Veeklubi 28,50 25,23
17 Viherpuu, Richard 7 Viimsi Veeklubi 27,50 25,26
18 Vaher, Jan Erik 8 AudenteseSpordiklubi 29,00 25,27
19 Kõvask, Rasmus 8 Shark Ujumisklubi 23,26 25,35
20 Ivanov, Konstantin 8 AudenteseSpordiklubi 28,46 25,46
21 Günter, Erik 8 AudenteseSpordiklubi 27,72 25,48
22 Maalt, Marten 8 Rocca al Mare Spordiklubi 26,50 25,50
23 Herodes, Leon 8 Top Ujumisklubi 28,50 25,61
24 Uhle, Indrek 8 Top Ujumisklubi 29,00 25,74
25 Kopli, Sten-Mark 8 Viimsi Veeklubi 24,40 25,75
26 Podlipski, Fedor 7 Top Ujumisklubi 36,00 25,93
27 Küttis, Robin 8 Tabasalu Ujumisklubi 30,17 26,01
28 Kreis, Karl 8 Kalevi Ujumiskool 31,00 26,28
29 Šamarin, Mark 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 26,80 26,40
30 Dushko, Nikita 8 Tabasalu Ujumisklubi 29,09 26,84
31 Talts, Erik 8 Top Ujumisklubi 25,50 26,96
32 Tammeleht, Kaspar 7 Shark Ujumisklubi 27,03 27,00
33 Ader, Albert 8 AudenteseSpordiklubi 33,37 27,03
34 Beditski, Aleksandr 8 Järveotsa Spordiklubi 30,00 27,22
35 Normet, Kris 8 Top Ujumisklubi 27,50 27,23
36 Veski, Harri 7 Top Ujumisklubi 36,10 27,95
37 Hein, Otto 8 AudenteseSpordiklubi 29,40 28,00
38 Saal, Frederik 8 AudenteseSpordiklubi 31,00 28,18
39 Vompa, Mark Tomi 7 Shark Ujumisklubi 27,59 28,23
40 Ilmjärv, Rudolf 8 Top Ujumisklubi 32,00 28,33
41 Sooväli, Karmo 8 Top Ujumisklubi 28,00 28,44
42 Vest, Rayan Rick 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 29,90 28,66
43 Uhle, Andi 8 Top Ujumisklubi 30,00 28,71
44 Tammsalu, Sten Tristan 7 Viimsi Veeklubi 32,5 29,19
45 Talviste, Hektor 8 AudenteseSpordiklubi 32,78 29,28
46 Truuma, Jaron 8 AudenteseSpordiklubi 32,45 29,33
47 Mart, Laidmäe 8 Tabasalu Ujumisklubi 28,98 29,62
48 Ulmas, Artur 6 AudenteseSpordiklubi 30,00 30,10
49 Kass, Rasmus-Martin 8 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 30,10 30,27
50 Peters, Karl 8 Viimsi Veeklubi 30,00 30,36
51 Rannik, Ranel 8 Tabasalu Ujumisklubi 32,41 30,64
52 Palvadre, Christopher 7 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 32,60 31,68
53 Sikk, Adrian 7 Top Ujumisklubi 29,00 32,22
54 Kokka, Karl Gustav 7 Top Ujumisklubi 32,00 32,86
55 Andreev, Jari 8 Kalevi Ujumiskool 30,00 33,76
56 Kalviste, Lukas 8 Shark Ujumisklubi 26,04 34,20
57 Koppel, Jonathan 7 Shark Ujumisklubi 27,58 34,72
58 Jakobi, Andre-Remi 7 Rocca al Mare Spordiklubi 34,10 46,96
50-m SELILI
10-aastased POISID
1 Vellemaa, Simon 10 Shark Ujumisklubi 42,11 40,52
2 Vest, Rene Ron 10 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 41,40 41,24
3 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 43,50 43,33
4 Kooser, Bo-Aaron 10 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 44,30 43,61
5 Põiklik, Edvin 10 AudenteseSpordiklubi 48,00 45,35
6 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 AudenteseSpordiklubi 47,02 45,96
7 Alliksaar, Jan Erik 10 Keila Swimclub 42,50 46,22
8 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Spordiklubi 47,80 46,36
9 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 48,05 46,52
10 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Spordiklubi 47,50 46,94
11 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 43,50 47,56
12 Haug, Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 52,00 48,94
13 Nirk, Oskar 10 Kalevi Ujumiskool 49,00 49,12
14 Luhala, Andreas 10 Top Ujumisklubi 50,20 49,28
15 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 48,50 49,61
16 Tammemägi, Tambet 10 Tabasalu Ujumisklubi 55,40 50,40
17 Väin, Erko 10 AudenteseSpordiklubi 54,36 52,36
18 Maalt, Markus 10 Rocca al Mare Spordiklubi 59,80 54,86
19 Pavlov, Dimitri 10 Kalevi Ujumiskool 50,05 55,51
20 Giritš, Lev 10 Kalevi Ujumiskool 52,05 56,00
21 Uppus, Markus 10 Keila Swimclub 54,76 56,11
22 Helandi, Marko 10 Järveotsa Spordiklubi 1:02,00 57,87
50-m SELILI
9-aastased TÜDRUKUD
1 Radvilavicius, Merilin 9 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 51,80 46,05
2 Ööbik, Mia 9 Shark Ujumisklubi 43,02 46,19
3 Maide, Ilona 9 AudenteseSpordiklubi 49,07 46,20
4 Kukk, Katrin 9 Shark Ujumisklubi 43,54 46,52
5 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 49,30 49,65
6 Vilde, Elis 9 Top Ujumisklubi 52,00 51,82
7 Vain, Fanni 9 Viimsi Veeklubi 56,00 52,67
8 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Spordiklubi 52,80 53,75
9 Poolamets, Doris 9 Tabasalu Ujumisklubi 56,00 53,76
10 Loodus, Brita 9 Shark Ujumisklubi 45,18 55,60
11 Viherpuu, Johanna 9 Viimsi Veeklubi 1:06,00 56,71
12 Kasela, Samantha 9 Shark Ujumisklubi 50,00 57,71
13 Reiman, Elisabeth 9 AudenteseSpordiklubi 1:01,35 59,12
14 Meriniit, Maria-Kristiina 9 Rocca al Mare Spordiklubi 59,50 1:05,81
15 Saar, Greete 9 Järveotsa Spordiklubi NT 1:06,44
15 Rihma, Elisa 9 Rocca al Mare Spordiklubi 59,80 1:07,47
50-m SELILI
9-aastased POISID
1 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Spordiklubi 44,40 45,26
2 Matšenas, Andrius 9 Kalevi Ujumiskool 48,44 45,61
3 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 44,02 46,13
4 Valov, Anton 9 Kalevi Ujumiskool 48,00 46,94
5 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 51,00 47,88
6 Tiit, Olari Arthur 9 Shark Ujumisklubi 43,45 48,23
7 Kundla, Johannes 9 Kalevi Ujumiskool 52,00 49,00
8 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Spordiklubi 51,00 49,29
9 Orro, Ott 9 Rocca al Mare Spordiklubi 51,20 49,80
10 Kuuse, Simon Fox 9 Shark Ujumisklubi 43,03 50,26
11 Palts, Ville 9 Viimsi Veeklubi NT 51,13
12 Pukk, Karl Erik 9 Tabasalu Ujumisklubi 58,00 51,68
13 Kuhi, Georg 9 Tabasalu Ujumisklubi 57,20 52,31
14 Proos, Jakob Richard 9 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 52,20 53,21
15 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Spordiklubi 52,40 53,31
16 Karjus, Sander 9 Kalevi Ujumiskool 51,00 53,61
17 Annus, Uku Joost 9 Shark Ujumisklubi 48,59 53,72
18 Rink, Sander 9 Keila Swimclub 52,33 54,11
19 Nikistsihin, Maksim 9 AudenteseSpordiklubi 56,22 54,56
20 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 57,20 54,68
21 Sovtsa, Mark 9 Top Ujumisklubi 55,20 55,00
22 Tamme, Toomas 9 Keila Swimclub 59,67 55,29
23 Helme, Tair 9 Viimsi Veeklubi 55,00 55,39
24 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 57,00 55,81
25 Tagapere, Otto-Kregor 9 AudenteseSpordiklubi 1:00,56 56,61
26 Arge, Andres 9 Top Ujumisklubi 55,00 56,93
27 Siitam, Rasmus 9 Viimsi Veeklubi NT 57,60
28 Lissovenko, Patrik 9 Järveotsa Spordiklubi 59,00 57,80
29 Einlo, Robert Erich 9 Keila Swimclub 56,60 58,19
30 Heinloo, Robi 9 Keila Swimclub 57,51 59,15
31 Herodes, Alex 9 Top Ujumisklubi 1:00,00 1:01,58
32 Must, Andres 9 Rocca al Mare Spordiklubi 58,70 1:03,01
33 Klamas, Carl-Eric 9 AudenteseSpordiklubi 1:06,68 1:03,14
50-m RINNULI
10-aastased POISID
1 Kadarik, Kaarel 10 Kalevi Ujumiskool 45,00 42,56
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 44,50 44,79
3 Kooser, Bo-Aaron 10 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 46,10 44,98
4 Vest, Rene Ron 10 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 46,10 46,95
5 Põiklik, Edvin 10 AudenteseSpordiklubi 51,98 50,26
6 Marandi, Markus 10 Kalevi Ujumiskool 49,10 50,66
7 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 AudenteseSpordiklubi 52,50 51,09
8 Kesksaar, Sander 10 AudenteseSpordiklubi 52,40 51,37
9 Võhma, Martin 10 Rocca al Mare Spordiklubi 52,60 53,00
10 Luhala, Andreas 10 Top Ujumisklubi 53,00 53,22
11 Kibin, Alex 10 AudenteseSpordiklubi 53,17 57,09
12 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Spordiklubi 52,10 57,61
13 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 51,03 58,50
14 Maripuu, Alexander Ott 10 Kalevi Ujumiskool 54,50 59,83
15 Annus, Randal 10 Rocca al Mare Spordiklubi 52,10 1:00,60
16 Kostabi, Karl-Hans 10 AudenteseSpordiklubi 55,40 1:09,27
50-m RINNULI
9-aastased TÜDRUKUD
1 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 54,50 52,49
2 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 52,50 52,95
3 Radvilavicius, Merilin 9 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 53,20 54,10
4 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 57,00 55,02
5 Maripuu, Brita Maria 9 Top Ujumisklubi 54,80 56,90
6 Pits, Mariann 9 AudenteseSpordiklubi 58,33 58,49
7 Päts, Eva Margareta 9 Top Ujumisklubi 56,50 59,22
8 Poolamets, Doris 9 Tabasalu Ujumisklubi 1:01,0 1:00,51
9 Golenisina, Darja 9 Järveotsa Spordiklubi 1:02,70 1:03,94
10 Stoten, Alisa 9 Viimsi Veeklubi 1:10,00 1:04,22
11 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Spordiklubi 1:05,00 1:07,43
12 Novak, Polina Maria 9 AudenteseSpordiklubi 1:15,00 1:14,42
13 Truumaa, Marta Johanna 9 Tabasalu Ujumisklubi NT 1:16,09
50-m RINNULI
9-aastased POISID
1 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 49,90 50,42
2 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 52,00 53,34
3 Seeder, Karl Erik 9 Kalevi Ujumiskool 1:02,00 53,50
4 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 53,40 55,57
5 Kuuse, Simon Fox 9 Shark Ujumisklubi 54,30 57,99
6 Vinkel, Karl-Sander 9 AudenteseSpordiklubi 59,64 58,72
7 Proos, Jakob Richard 9 Ujumisklubi Spa Viimsi Tervis 56,20 59,53
8 Raudsepp, Andree 9 AudenteseSpordiklubi 1:05,45 1:01,49
9 Tsenkman, Maksim 9 Järveotsa Spordiklubi 1:03,00 1:01,91
10 Karp, Kaur 9 AudenteseSpordiklubi 1:07,27 1:04,54
11 Ruiso, Rasmus 9 Rocca al Mare Spordiklubi 1:03,00 1:06,87

Pühapäev, 24. oktoober 2010

I etapi juhend

Aeg ja koht
Pühapäev, 7. november Rocca al Mare Koolis. Koguneme kell 11.30. Võistlustega alustame kell 12.00. Soojendusujumist ei ole. Ja siis veel selline lugu: meie bassein ei ole väga suur, lapsevanemad peame jätma akna taha.

Alakeste järjekord
2000 s.a poisid 50m krooli
2001 s.a tüdrukud ja poisid 50m krooli
2002 s.a tüdrukud ja poisid 25m krooli
2003 s.a ja nooremad tüdrukud 25m selili
2000 s.a poisid 50m selili
2001 s.a tüdrukud ja poisid 50m selili
2002 s.a tüdrukud ja poisid (ja nooremad) 25m selili
2000 s.a poisid 50m konna
2001 s.a tüdrukud ja poisid 50m konna

Autasustamine
Kõikide vanuseklasside iga ala kolme paremat tüdrukut ja poissi autasustatakse karika ja diplomiga, neljandat kuni kuuendat kohta plaadi diplomiga. Kõiki osavõitjad mälestusmeenega.

Ülesandmine
Treenerid, palun tehke ülesandmised meilitsi 3.novembriks. Ikka nimi, sünniaasta, ala ja ülesandmisaeg. Lapsed registreeruvad oma treeneri kaudu. Maha võtmine toimub jooksvalt ja ikka meilitsi. Viimane aeg maha võtta on 7. novembril kell 9.00. Hiljem teatades tuleb siiski tasuda osavõtumaks.

Osavõtumaks
Võistluste osavõtumaks 100 krooni. Osvõtumaksu tasumiseks esitame peale võistlust arve. Klubidele aasta osavõtumaksu (5oo krooni) arved saadame aga enne I etappi.

Korraldus
Kohtunike seltskonna moodustavad TOP Ujumisklubi noored ujujad (ajavõtjad), informaator on Ingrid. Starteriks, lõpuuurijaks ja pööretevaatajaks palume kedagi treeneritest. Pange vaim valmis!

Laupäev, 8. mai 2010


Finaali tulemused

50m KROOLI
11-aastased POISID


1 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Kelia Swimclub 32,30
2 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 32,33
3 Geller, Mark 11 Top Ujumisklubi 34,23
4 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 34,32
5 Sillar, Sixten 11 Audentese Spordiklubi 35,19
6 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 36,15
7 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 36,21
8 Herem, Karl Richard 11 Spordiklubi Keila Swimclub 36,39
9 Tammela, Rünno 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 36,78
10 Pertelson, Marcus 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 36,91
11 Shumejev, Nikita 11 Spordikubi Shark 37,27
12 Toome, Timo 11 Spordikubi Shark 37,53
13 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 38,08
14 Koppel, Holger 11 Spordikubi Shark 39,28
15 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 39,75
16 Reede, Rasmus 11 Audentese Spordiklubi 39,86
17 Anderson, Edvard 11 Kalevi Ujumiskool 40,55
18 Nõmberg, Aleksander 11 Kalevi Ujumiskool 41,67

50m KROOLI
10-aastased tüdrukud

1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 34,80 (võistluste rekord)
2 Saar, Meribel 10 Top Ujumisklubi 36,73
3 Jaamul, Kristina Maria 10 Tabasalu Ujumisklubi 36,78
4 Pollisinski, Kirke 10 Spordikubi Shark 37,57
5 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 38,76
6 Saaliste, Simona 10 Spordikubi Shark 38,88
7 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 39,18
8 Martinson, Marie Elisabeth 10 Tabasalu Ujumisklubi 39,46
9 Reinkubjas, Carita 10 Top Ujumisklubi 39,94
10 Leshtshenko, Uljana 10 Spordikubi Shark 40,00
11 Joon, Kirsika 10 Spordikubi Shark 40,10
12 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 40,69
13 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 40,77
*14 Savila, Gerli 10 Spordikubi Shark 40,80
*14 Penjam, Eva Lotta 10 Tabasalu Ujumisklubi 40,80
16 Nigul, Matilde Manuela 10 Spordikubi Shark 41,06
17 Urvak, Greete 10 Kalevi Ujumiskool 41,64
18 Saliste, Birgit 10 Audentese Spordiklubi 41,80

50m KROOLI
10-aastased poisid

1 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 33,87
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 34,98
3 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 36,99
4 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 37,19
5 Vellemaa, Simon 10 Spordikubi Shark 37,76
6 Kadarik, Kaarel Jaan 10 Kalevi Ujumiskool 38,00
7 Maasalu, Jan Gregor 10 Spordiklubi Keila Swimclub 38,53
8 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 38,92
9 Nurm, Karl Oskar Joosep 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 39,89
10 Kleinson, Oskar 10 Spordiklubi Keila Swimclub 40,60
11 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 40,63
12 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 40,94
13 Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub 41,18
14 Alliksaar, Jan Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 41,22
15 Adamson, Kristjan 10 Spordikubi Shark 42,24
16 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 42,61
17 Nirk, Oskar 10 Kalevi Ujumiskool 42,85
18 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 42,97

25m KROOLI
9-aastased tüdrukud


1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 16,46
2 Radviliavicius, Merilin 9 Spa Viimsi Tervis 17,53
3 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 18,27
4 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 18,57
5 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 18,60
6 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 18,66
7 Ööbik, Mia 9 Spordikubi Shark 19,13
8 Eljas, Gethe Maria 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,22
9 Pits, Mariann 9 Audentese Spordiklubi 19,24
10 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 19,51
11 Kukk, Katrin 9 Spordikubi Shark 19,96
12 Kurvet, Kulla 9 Tabasalu Ujumisklubi 20,00
13 Golenishina, Darja 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 20,45
14 Vain, Fanny 9 Viimsi Veeklubi 21,00
15 Novak, Polina 9 Audentese Spordiklubi 21,06
16 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,95
17 Kukk, Martina 9 Top Ujumisklubi 24,03

25m KROOLI
9-aastased poisid

1 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 16,73
2 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 16,98
3 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 17,37
4 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 18,06
5 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 18,08
6 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 18,20
7 Amozenkov, Aleksander 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 18,22
8 Tiit, Olari Artur 9 Spordikubi Shark 18,73
9 Vilu, Oliver 9 Kalevi Ujumiskool 18,88
10 Matsenas, Andrius 9 Kalevi Ujumiskool 18,93
11 Raal, Patric Tiit 9 Spa Viimsi Tervis 19,13
12 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 19,19
13 Johanson, Robert 9 Top Ujumisklubi 19,40
*14 Orro, Ott 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,55
*14 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 19,55
16 Einlo, Robert Erich 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,83
17 Proos, Jakob Richard 9 Spa Viimsi Tervis 20,54

25m KROOLI
8-aastased poisid

1 Kuru, Johanna 8 Top Ujumisklubi 20,57
2 Uusküla, Emma 8 Spordikubi Shark 20,67
3 Kostabi, Elis Lisete 8 Audentese Spordiklubi 21,13
4 Freiberg, Karolina Johanna 8 Top Ujumisklubi 21,45
5 Krautman, Saskia 8 Tabasalu Ujumisklubi 21,53
6 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 21,61
7 Zeiger, Mia 8 Audentese Spordiklubi 22,92
8 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,96
9 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,45
10 Lindepuu, Marie 8 Spordiklubi Keila Swimclub 23,54
11 Johanson, Marie 8 Kalevi Ujumiskool 24,67
12 Karja, Natali 8 Viimsi Veeklubi 25,56

50m KONNA
11-aastased poisid

1 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 43,16
2 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 45,43
3 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 45,97
4 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 46,60
5 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 47,30
6 Talivee, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 49,17
7 Nõmberg, Aleksander 11 Kalevi Ujumiskool 49,22
8 Haud, Karl Margus 11 Spa Viimsi Tervis 50,76
9 Härm, Joseph Vincent 11 Spordiklubi Keila Swimclub 50,95
10 Sillar, Sixten 11 Audentese Spordiklubi 51,06
11 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 51,12
12 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 53,42

50m KONNA
10-aastased tüdrukud


1 Savila, Gerli 10 Spordikubi Shark 48,73
2 Pollisinski, Kirke 10 Spordikubi Shark 49,74
3 Saar, Meribel 10 Top Ujumisklubi 50,25
4 Aas, Anetta 10 Kalevi Ujumiskool 50,54
5 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 50,55
6 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 50,93
7 Koppel, Emma Anni 10 Spordikubi Shark 51,51
8 Murrut, Ketter 10 Viimsi Veeklubi 53,83
9 Petrova, Sofia 10 Spordikubi Shark 55,43
10 Goldrin, Maria 10 Spordikubi Shark 56,29
11 Tasane, Saskia Miina 10 Audentese Spordiklubi 56,39
12 Sitska, Rebecca 10 Top Ujumisklubi 57,38

50m KONNA
10-aastased poisid


1 Kadarik, Kaarel Jaan 10 Kalevi Ujumiskool 41,79 (võistluste rekord)
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 45,13
3 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 48,19
4 Vellemaa, Simon 10 Spordikubi Shark 49,16
5 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 50,60
6 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 51,22
7 Võhma, Martin 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 53,39
8 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 53,42
9 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 53,45
10 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 54,51
11 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 58,10
Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub DQ

25m KONNA
9-aastased tüdrukud

1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 24,17
2 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 24,64
3 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 25,32
4 Päts, Eva 9 Top Ujumisklubi 25,46
5 Pits, Mariann 9 Audentese Spordiklubi 26,39
6 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 27,30
7 Trööp, Katariina 9 Tabasalu Ujumisklubi 27,73
8 Golenishina, Darja 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 28,41
9 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 29,27
10 Novak, Polina 9 Audentese Spordiklubi 33,46

25m KONNA
9-aastased poisid

1 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 22,89
2 Vilu, Oliver 9 Kalevi Ujumiskool 24,11
3 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 24,73
4 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 25,64
5 Rink, Sander 9 Spordiklubi Keila Swimclub 25,89
6 Einlo, Robert Erich 9 Spordiklubi Keila Swimclub 30,35

50m SELILI
11-aastased poisid


1 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 37,95
2 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 38,65
3 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 41,95
4 Reede, Rasmus 11 Audentese Spordiklubi 43,65
5 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 45,04
6 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 45,43
7 Shumejev, Nikita 11 Spordikubi Shark 45,98
8 Tulin, Lauri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 46,78
9 Muts, Mikk Mattias 11 Kalevi Ujumiskool 47,92
10 Anderson, Edvard 11 Kalevi Ujumiskool 48,37
11 Koppel, Holger 11 Spordikubi Shark 48,74
12 Raud, Sten 11 Viimsi Veeklubi 48,97
13 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 49,03
14 Geller, Mark 11 Top Ujumisklubi 49,08
15 Nõmberg, Aleksander 11 Kalevi Ujumiskool 49,36
16 Kasesalu, Karl 11 Top Ujumisklubi 49,60
17 Raadik, Karl 11 Kalevi Ujumiskool 50,40

50m SELILI
10-aastased tüdrukud


1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 42,11
2 Saar, Meribel 10 Top Ujumisklubi 43,48
3 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 44,11
4 Penjam, Eva Lotta 10 Tabasalu Ujumisklubi 44,96
5 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 45,07
6 Leshtshenko, Uljana 10 Spordikubi Shark 45,60
7 Savila, Gerli 10 Spordikubi Shark 45,89
8 Viidas, Simone 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 47,28
9 Jaaska, Kristiina 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 47,30
10 Urvak, Greete 10 Kalevi Ujumiskool 47,40
11 Plotnikova, Viktoria 10 Spordikubi Shark 47,60
12 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 47,73
13 Markvardt, Margaret 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 48,02
14 Bruus, Emily 10 Viimsi Veeklubi 48,71
15 Nigul, Matilde Manuela 10 Spordikubi Shark 48,84
16 Reinkubjas, Carita 10 Top Ujumisklubi 50,01
17 Tullkvist, Sophie 10 Top Ujumisklubi 50,10
18 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 50,70

50m SELILI
10-aastased poisid

1 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 41,40
2 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 43,83
3 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 44,70
4 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 45,00
5 Annus, Randal 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 45,28
6 Alliksaar, Jan Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 47,22
7 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 47,60
8 Nirk, Oskar 10 Kalevi Ujumiskool 48,05
9 Toht, Mihkel 10 Spordiklubi Keila Swimclub 48,36
10 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 49,44
11 Nurm, Karl Oskar Joosep 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 49,45
12 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 49,64
13 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 50,01
14 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 50,23
15 Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub 50,38
16 Haug, Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 50,39
17 Kibin, Aleks 10 Audentese Spordiklubi 54,48

25m SELILI
9-aastased tüdrukud

1 Ööbik, Mia 9 Spordikubi Shark 21,17
2 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 21,98
3 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 22,02
4 Kukk, Katrin 9 Spordikubi Shark 22,05
5 Eljas, Gethe Maria 9 Spordiklubi Keila Swimclub 22,65
6 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 22,75
7 Radviliavicius, Merilin 9 Spa Viimsi Tervis 23,19
8 Trööp, Katariina 9 Tabasalu Ujumisklubi 23,31
9 Teemant, Iiris 9 Audentese Spordiklubi 23,98
10 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 24,00
11 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 24,35
12 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 24,51
13 Kukk, Martina 9 Top Ujumisklubi 25,54
14 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,79
Vain, Fanny 9 Viimsi Veeklubi DQ

25m SELILI
9-aastased poisid

1 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 20,02
2 Matsenas, Andrius 9 Kalevi Ujumiskool 20,11
3 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 20,51
4 Valov, Anton 9 Kalevi Ujumiskool 21,02
5 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 21,29
6 Viirpuu, Jan Joonas 8 Kalevi Ujumiskool 21,70
7 Amozenkov, Aleksander 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 21,90
8 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 21,92
9 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 22,10
10 Tiit, Olari Artur 9 Spordikubi Shark 22,12
11 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,29
12 Raal, Patric Tiit 9 Spa Viimsi Tervis 22,94
13 Kuuse, Simon Fox 9 Spordikubi Shark 23,00
14 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 23,72
15 Altraja, Karl 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,82
16 Johanson, Robert 9 Top Ujumisklubi 23,92
17 Proos, Jakob Richard 9 Spa Viimsi Tervis 24,61
18 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 27,62

25m SELILI
8-aastased tüdrukud

1 Kostabi, Elis Lisete 8 Audentese Spordiklubi 23,13
2 Kallus, Leane Malani 8 Viimsi Veeklubi 23,77
3 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 24,92
4 Krautman, Saskia 8 Tabasalu Ujumisklubi 25,03
5 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,35
6 Uusküla, Emma 8 Spordikubi Shark 25,52
7 Freiberg, Karolina Johanna 8 Top Ujumisklubi 25,64
8 Kuru, Johanna 8 Top Ujumisklubi 26,11
9 Lindepuu, Marie 8 Spordiklubi Keila Swimclub 26,17
10 Karja, Natali 8 Viimsi Veeklubi 26,85
11 Virro, Anna Liisa 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 27,30
12 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 28,00

50m DELFIINI
11-aastased poisid

1 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 38,89
2 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 41,01
3 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 41,30
4 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 42,20
5 Toome, Timo 11 Spordikubi Shark 45,45
Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi DQ

25m DELFIINI
10-aastased tüdrukud

1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 18,57
2 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 19,06
3 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 19,69
4 Markvardt, Margaret 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 20,32
5 Martinson, Marie Elisabeth 10 Tabasalu Ujumisklubi 20,42
6 Joon, Kirsika 10 Spordikubi Shark 21,23
7 Jaamul, Kristina Maria 10 Tabasalu Ujumisklubi 21,69
8 Saabas, Mariann 10 Top Ujumisklubi 21,84
9 Kreem, Annabel 10 Viimsi Veeklubi 22,78
10 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 23,50

25m DELFIINI
10-aastased poisid

1 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 18,21
2 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 18,91
3 Kadarik, Kaarel Jaan 10 Kalevi Ujumiskool 18,94
4 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 19,12
5 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 19,51
6 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 20,14
7 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 20,34
8 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 21,54
9 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,77
10 Veertee, Martin 10 Spa Viimsi Tervis 23,49
11 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 25,40

25m DELFIINI
9-aastased tüdrukud

1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 20,29
2 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 21,26
3 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 22,78
4 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 24,21
5 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 25,14

25m DELFIINI
9-aastased poisid

1 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 20,73
2 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 21,17
3 Amozenkov, Aleksander 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 21,49
4 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 22,73
5 Rink, Sander 9 Spordiklubi Keila Swimclub 23,62

100m KOMPLEKSI
11-aastased poisid

1 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 1:23,69
2 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 1:24,51
3 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:25,01
4 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 1:30,75
5 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:34,33
6 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:35,79
7 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:39,36
8 Toome, Timo 11 Spordikubi Shark 1:39,92
9 Nõmberg, Aleksander 11 Kalevi Ujumiskool 1:40,80
10 Tammela, Rünno 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:43,49
11 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 1:47,86
12 Haud, Karl Margus 11 Spa Viimsi Tervis 1:52,07

100m kompleksi
10-aastased tüdrukud

1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 1:33,58
2 Pollisinski, Kirke 10 Spordikubi Shark 1:34,53
3 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 1:36,10
4 Saar, Meribel 10 Top Ujumisklubi 1:38,78
5 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 1:40,36
6 Viidas, Simone 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:42,39
7 Leshtshenko, Uljana 10 Spordikubi Shark 1:43,43
8 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 1:44,30
9 Savila, Gerli 10 Spordikubi Shark 1:44,54
10 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 1:46,02
11 Nigul, Matilde Manuela 10 Spordikubi Shark 1:46,59

100m KOMPLEKSI
10-aastased poisid

1 Kadarik, Kaarel Jaan 10 Kalevi Ujumiskool 1:28,68 (võistluste rekord)
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 1:31,29
3 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 1:34,12
4 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 1:35,66
5 Vellemaa, Simon 10 Spordikubi Shark 1:35,68
6 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 1:39,51
7 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 1:41,36
8 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 1:45,68
9 Nurm, Karl Oskar Joosep 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:45,88
10 Kleinson, Oskar 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:46,68
11 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 1:49,76
12 Adamson, Kristjan 10 Spordikubi Shark 1:54,09

4x25m KROOLI
9-aastased

1. Top Ujumisklubi (Sandra Maanurm, Sarah Hürden, Jüri Kozlik, Jan Jordan Voll) 1.09,84
2. Audentese Spordiklubi (Ilona Maide, Mariann Pits, Kaur Karp, Vahur Põltsam) 1.18,94
3. Rocca al Mare Kooli Spordiklubi (Lisanna Karo, Anna Liisa Virro, Rasmus Pertelson, Roland Erich Uriko) 1.21, 68
4. Spordiklubi Shark (Katrin Kukk, Mia Ööbik, Simon Fox Kuuse, Olari Tiit)
1.22,32
5. Viimsi Veeklubi (Rasmus Siitam, Meril Pullisaar, Fanny Vain, Ville Palts)
1.23,45

2x25m KROOLI 8-aastased tüdrukud + 2x50m KROOLKI 11-aastased poisid

1. Rocca al Mare Kooli Spordiklubi (Elisabeth Mägi, Tiare Birgit Järvsoo, Robin Sorokin, Henry Uriko) 1.58,97
2. Spordiklubi Shark (Emma Uusküla, Ari Helmelaid, Timo Toome, Nikita Shumejev) 1.58,97
3. Audentese Spordiklubi (Miia Zeiger, Elise Kostabi, Rainer Pits, Sixten Sillar)
2.01,87
4. Top Ujumisklubi (Johanna Kukk, Karolina Johanna Freiberg, Oskar Voorel, Mark Geller) 2.02,55
5. Viimsi Veeklubi (Natali Karja, Merily Tima, Rinel Pius, Armin Evert Lelle) 2.03,54’

4x 50m KROOLI
10-aastased

1. Top Ujumisklubi (Sandra Maanurm, Sarah Hürden, Jüri Kozlik, Jan Jordan Voll) 2,27,60
2. Kalevi Ujumiskool (Katariina Mäll, Reidar Bekker, Greete Urvak, Kaarel Kadarik) 2.35,78
3. Spordiklubi Shark (Simona Saaliste, Kirke Pollisinski, Kristjan Adamson, Simon Vellema) 2.36,85
4. Audentese Spordiklubi (Saskia Miina Tasane, Birgit Saliste, Jürgen RasmusKaiv, Sander Kesksaar) 2.46,84
5. Rocca al Mare Kooli Spordiklubi (Simone Viidas, Margaret Markvardt, Paul Arvid Sei, Karl Oskar Joosep Nurm) 2.50,52

Esmaspäev, 15. märts 2010

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Pühapäev, 7. märts 2010

Pilguheit III etapile

Laupäev, 6. märts 2010

III etapi tulemused

10-aastaste poiste võistluste rekordi ujus KAAREL JAAN KADARIK 50m konna 43,14. Palju õnne!

25m KROOLI
9-aastased TÜDRUKUD


1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 17,01
2 Radvilavicius, Merilin 9 Spa Viimsi Tervis 18,20
3 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 18,39
4 Pits, Mariann 9 Audentese Spordiklubi 18,85
5 Turban, Lilian 9 Top Ujumisklubi 19,21
6 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 19,41
7 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 19,47
8 Kukk, Katrin 9 Spordiklubi Shark 19,82
9 Maripuu, Brita 9 Top Ujumisklubi 19,84
10 Kurvet, Kulla 9 Tabasalu Ujumisklubi 20,02
11 Golenishina, Darja 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 20,55
12 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,28
13 Novak, Polina 9 Audentese Spordiklubi 22,38
14 Kukk, Martina 9 Top Ujumisklubi 22,47
15 Teemant, Iiris 9 Audentese Spordiklubi 24,17
16 Vilk, Annabel 9 Tabasalu Ujumisklubi 25,20
17 Meriniit, Maria Kristiina 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,79
18 Kasela, Samantha 9 Kalevi Ujumiskool 26,40
19 Viherpuu, Johanna 9 Viimsi Veeklubi 27,36
20 Kram, Terke 9 Kalevi Ujumiskool 27,60
21 Maasik, Katrin 9 Kalevi Ujumiskool 27,93

25m KROOLI
9-aastased ja nooremad POISID


1 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 16,78
2 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 17,12
3 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 17,55
4 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 18,67
5 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 18,83
6 Einlo, Robert Erich 9 Spordiklubi Keila Swimclub 18,88
7 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 19,07
8 Rink, Sander 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,11
9 Amozenkov, Aleksander 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 19,20
10 Vilu, Oliver 9 Kalevi Ujumiskool 19,29
11 Raal, Patric Tiit 9 Spa Viimsi Tervis 19,63
12 Orro, Ott 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,67
13 Tiit, Olari Artur 9 Spordiklubi Shark 19,92
14 Johanson, Robert 8 Top Ujumisklubi 20,30
15 Proos, Jakob Richard 9 Spa Viimsi Tervis 20,44
16 Palts, Ville 9 Viimsi Veeklubi 20,61
17 Pehka, Ran 9 Audentese Spordiklubi 20,71
18 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 20,76
19 Kuhi, Georg 9 Tabasalu Ujumisklubi 20,85
20 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 21,15
21 Arge, Anders 9 Top Ujumisklubi 21,33
22 Sovtsa, Mark 9 Top Ujumisklubi 21,34
23 Kuuse, Simon Fox 9 Spordiklubi Shark 21,49
24 Voivoda, Reno 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,59
25 Mäekivi, Sander 8 Spordiklubi Shark 21,76
26 Neiland, Marcus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,95
26 Kõvask, Rasmus 8 Spordiklubi Shark 22,09
27 Tagapere, Ott Kregor 9 Audentese Spordiklubi 22,14
28 Tshalov, Kirill 7 Spordiklubi Shark 22,15
29 Karp, Kaur 9 Audentese Spordiklubi 22,16
30 Vinkel, Karl Sandre 9 Audentese Spordiklubi 22,18
31 Siitam, Rasmus 9 Viimsi Veeklubi 22,21
32 Helde, Kaspar 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,29
33 Kaabel, Jan Markus 8 Top Ujumisklubi 22,45
*34 Värk, Silver 9 Spordiklubi Keila Swimclub 22,48
*34 Nikistsin, Maksim 9 Audentese Spordiklubi 22,48
36 Viirpuu, Jan Joonas 8 Kalevi Ujumiskool 22,79
37 Simson, Andreas 8 Audentese Spordiklubi 23,04
38 Uhle, Indrek 8 Top Ujumisklubi 23,71
39 Kasepõld, Robert 9 Viimsi Veeklubi 23,91
40 Suuroja, Carl Joseph 8 Kalevi Ujumiskool 24,18
41 Jaagu, Juss Joosep 8 Spordiklubi Keila Swimclub 24,33
42 Klamas, Carl Eric 9 Audentese Spordiklubi 24,79
43 Helme, Tair 9 Viimsi Veeklubi 24,82
44 Laidmäe, Mart 7 Tabasalu Ujumisklubi 25,22
45 Maalt, Marten 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,24
46 Jaadla, Cristofer 9 Top Ujumisklubi 25,37
47 Kopli, Mark Sten 8 Viimsi Veeklubi 25,47
48 Moscatello, Enrico 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,89
49 Mõts, Tristan 8 Spordiklubi Shark 26,76
50 Normet, Kris 8 Top Ujumisklubi 27,23
51 Tokko, Cristopher 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 27,59
52 Luite, Andreas 9 Tabasalu Ujumisklubi 27,94
53 Kask, Richard 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,27
54 Dushko, Nikita 8 Tabasalu Ujumisklubi 28,36
55 Kõplas, Kristo 9 Spordiklubi Keila Swimclub 29,49
56 Küttis, Robin 8 Tabasalu Ujumisklubi 30,05
57 Piirsalu, Siim Kristjan 8 Top Ujumisklubi 34,26
58 Jaaska, Timo 8 Viimsi Veeklubi 38,89

50m KROOLI
10-aastased TÜDRUKUD


1 Saaliste, Simona 10 Spordiklubi Shark 38,90
2 Jaamul, Kristina Maria 10 Tabasalu Ujumisklubi 39,35
3 Penjam, Eva Lotta 10 Tabasalu Ujumisklubi 39,45
4 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 40,33
5 Joon, Kirsika 10 Spordiklubi Shark 40,77
6 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 40,79
7 Reinkubjas, Carita 10 Top Ujumisklubi 40,84
8 Nigul, Matilde 10 Spordiklubi Shark 40,97
9 Martinson, Marie Elisabeth 10 Tabasalu Ujumisklubi 41,01
10 Leshtshenko, Uljana 10 Spordiklubi Shark 41,12
11 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 41,54
12 Saliste, Birgit 10 Audentese Spordiklubi 41,66
13 Urvak, Greete 10 Kalevi Ujumiskool 42,82
14 Markvardt, Margaret 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 42,99
15 Viidas, Simone 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 43,46
16 Kottri, Hanna 10 Spordiklubi Keila Swimclub 43,47
17 Plotnikova, Vika 10 Spordiklubi Shark 43,71
18 Kreem, Annabel 10 Viimsi Veeklubi 44,16
19 Migalenja, Diana 10 Spordiklubi Shark 44,31
20 Tasane, Saskia Miina 10 Audentese Spordiklubi 44,60
21 Kalle, Judith 10 Viimsi Veeklubi 44,64
22 Kaasik, Aasa Marta 10 Viimsi Veeklubi 44,77
23 Murrut, Ketter 10 Viimsi Veeklubi 44,86
24 Saabas, Mariann 10 Top Ujumisklubi 45,96
25 Reede, Marleen 10 Audentese Spordiklubi 46,74
26 Petrova, Sofia 10 Spordiklubi Shark 47,09
27 Luidalepp, Karolina 10 Top Ujumisklubi 47,41
28 Sitska, Rebecca 10 Top Ujumisklubi 48,38
29 Filimenko, Maria 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 50,65
30 Helmelaid, Erika 10 Spordiklubi Shark 50,79
31 Winters, Eliisa 10 Top Ujumisklubi 52,11
32 Pruuden, Selene Maragreth 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 52,69
33 Pulk, Loreen 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 56,99

50m KROOLI
10-aastased POISID


1 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 37,68
2 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 37,73
3 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 37,90
4 Vellemaa, Simon 10 Spordiklubi Shark 38,45
5 Nurm, Karl Oskar Joosep 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 38,77
6 Alliksaar, Jan Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 39,92
7 Maasalu, Jan Gregor 10 Spordiklubi Keila Swimclub 40,46
8 Kleinson, Oskar 10 Spordiklubi Keila Swimclub 40,48
9 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 42,22
10 Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub 42,60
11 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 42,63
12 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 42,96
13 Adamson, Kristjan 10 Spordiklubi Shark 42,99
14 Kostabi, Karl Hans 10 Audentese Spordiklubi 44,25
15 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 44,66
16 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 45,21
17 Tammemägi, Tambet 10 Tabasalu Ujumisklubi 45,26
18 Maalt, Markus 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 45,40
19 Laur, Fredy 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 45,73
20 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 45,92
21 Maripuu, Aleksander Ott 10 Kalevi Ujumiskool 46,10
22 Lill, Mattias 10 Viimsi Veeklubi 46,22
23 Uppus, Markus 10 Spordiklubi Keila Swimclub 46,70
24 Korts, Karl 10 Spordiklubi Keila Swimclub 47,14
25 Karja, Morten 10 Spordiklubi Keila Swimclub 47,22
26 Võhma, Martin 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 47,84
27 Maide, Mart 10 Spordiklubi Keila Swimclub 48,31
28 Toms, Patrick 10 Spordiklubi Keila Swimclub 48,97
29 Aun, Marten 10 Kalevi Ujumiskool 49,24
30 Haug, Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 49,71
31 Giritsh, Lev 10 Kalevi Ujumiskool 50,65
32 Ilves, Karl Rasmus 10 Spordiklubi Keila Swimclub 57,59
33 Põder, Daniel Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 57,72
34 Saarts, Karl Joonas 10 Kalevi Ujumiskool 1:01,98
35 Kokk, Alfred 10 Viimsi Veeklubi 1:03,19
36 Isok, Lohe 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:03,31

50m KROOLI
11-aastased POISID


1 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 32,40
2 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 36,54
3 Herem, Karl Richard 11 Spordiklubi Keila Swimclub 37,08
4 Sillar, Sixten 11 Audentese Spordiklubi 37,21
5 Tammela, Rünno 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 37,46
6 Pertelson, Marcus 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 37,71
7 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 38,29
8 Setkin, Artur 11 Viimsi Veeklubi 38,39
9 Toome, Timo 11 Spordiklubi Shark 38,52
10 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 39,44
11 Reede, Rasmus 11 Audentese Spordiklubi 39,56
12 Andersen, Edward 11 Kalevi Ujumiskool 40,84
13 Tulin, Lauri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 42,39
14 Kasesalu, Karl 11 Top Ujumisklubi 42,81
15 Raud, Sten 11 Viimsi Veeklubi 43,34
16 Herodes, Georg 11 Spordiklubi Shark 44,06
17 Allas, Kristjan 11 Viimsi Veeklubi 44,27
18 Siitam, Martin 11 Viimsi Veeklubi 44,61
19 Kändmaa, Johannes 11 Spordiklubi Keila Swimclub 45,06
20 Käes, Karl Kristjan 11 Kalevi Ujumiskool 45,95
21 Veski, Joonas 11 Spordiklubi Shark 46,90
22 Koplimaa, Ragnar 11 Kalevi Ujumiskool 50,70
23 Talivee, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 52,31
24 Raadik, Karl 11 Kalevi Ujumiskool 53,88
25 Kaarma, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 56,63

25m KROOLI
8-aastased ja nooremad TÜDRUKUD

1 Uusküla, Emma 8 Spordiklubi Shark 20,41
2 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,27
3 Kostabi, Elis Lisete 8 Audentese Spordiklubi 22,32
4 Kuru, Johanna 8 Top Ujumisklubi 22,57
5 Freiberg, Karolina Johanna 8 Top Ujumisklubi 23,22
6 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,38
7 Krautman, Saskia 8 Tabasalu Ujumisklubi 23,56
8 Lindepuu, Marie 8 Spordiklubi Keila Swimclub 23,61
9 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 23,76
10 Karja, Natali 8 Viimsi Veeklubi 26,03
11 Virro, Anna Liisa 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,19
12 Lepp, Susanna 8 Top Ujumisklubi 27,11
13 Anton, Sigrid 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 27,21
14 Nurk, Stella 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,55
15 Paasalu, Brigita 8 Spa Viimsi Tervis 29,24
16 Kallus, Leana Melani 8 Viimsi Veeklubi 29,53
17 Saar, Katriin 8 Top Ujumisklubi 30,33
18 Tima, Merili 8 Viimsi Veeklubi 36,60

25m KONNA
9-aastased TÜDRUKUD

1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 24,25
2 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 25,87
3 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 27,18
4 Päts, Eva 9 Top Ujumisklubi 27,27
5 Turban, Lilian 9 Top Ujumisklubi 27,34
6 Maripuu, Brita 9 Top Ujumisklubi 28,63
7 Morozov, Mirell 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,77
8 Pits, Mariann 9 Audentese Spordiklubi 28,79
9 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 29,36
10 Golenishina, Darja 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 29,93
11 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 30,34
12 Trööp, Katariina 9 Tabasalu Ujumisklubi 31,01
13 Novak, Polina 9 Audentese Spordiklubi 32,83
14 Vilk, Annabel 9 Tabasalu Ujumisklubi 35,05
15 Kram, Terke 9 Kalevi Ujumiskool 40,93

25m KONNA
9-aastased POISID

1 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 25,05
2 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 25,87
3 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 26,24
4 Rink, Sander 9 Spordiklubi Keila Swimclub 26,75
5 Vilu, Oliver 9 Kalevi Ujumiskool 30,07
6 Einlo, Robert Erich 9 Spordiklubi Keila Swimclub 32,69
7 Küttis, Robin 8 Tabasalu Ujumisklubi 32,79

50m KONNA
10-aastased TÜDRUKUD

1 Savila, Gerli 10 Spordiklubi Shark 48,41
2 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 48,49
3 Pollisinski, Kirke 10 Spordiklubi Shark 50,02
4 Saar, Maribel 10 Top Ujumisklubi 50,64
5 Aas, Anetta 10 Kalevi Ujumiskool 50,89
6 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 51,40
7 Kivi, Nell Natali 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 53,61
8 Goldrin, Maria 10 Spordiklubi Shark 53,91
9 Martinson, Marie Elisabeth 10 Tabasalu Ujumisklubi 54,11
10 Koppel, Emma Anni 10 Spordiklubi Shark 54,69
11 Jaamul, Kristina Maria 10 Tabasalu Ujumisklubi 55,56
12 Murrut, Ketter 10 Viimsi Veeklubi 55,98
13 Sitska, Rebecca 10 Top Ujumisklubi 56,59
14 Tasane, Saskia Miina 10 Audentese Spordiklubi 57,07
15 Petrova, Sofia 10 Spordiklubi Shark 57,34
16 Filimenko, Maria 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 57,96
17 Tullkvist, Sophie 10 Top Ujumisklubi 58,21
18 Kadanik, Britta 10 Spordiklubi Shark 59,78
19 Reede, Marleen 10 Audentese Spordiklubi 1:00,72
20 Saliste, Birgit 10 Audentese Spordiklubi 1:01,71
21 Kaasik, Aasa Marta 10 Viimsi Veeklubi 1:03,95
22 Winters, Eliisa 10 Top Ujumisklubi 1:08,54
23 Helmelaid, Erika 10 Spordiklubi Shark 1:09,12
24 Kreem, Annabel 10 Viimsi Veeklubi 1:09,60
25 Luidalepp, Karolina 10 Top Ujumisklubi 1:16,68
26 Pirn, Keitlin 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:25,68
27 Pokrovski, Mari Ann 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:26,30

50m KONNA
10-aastased POISID


1 Kadarik, Kaarel Jaan 10 Kalevi Ujumiskool 43, 14 võistluste rekord
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 46,33
3 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 49,57
4 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 49,85
5 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 51,98
6 Kaiv, Jürgen Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 53,76
7 Luhala, Andreas 10 Top Ujumisklubi 53,79
8 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 56,59
9 Võhma, Martin 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 56,92
10 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 57,78
11 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 58,52
12 Maripuu, Aleksander Ott 10 Kalevi Ujumiskool 1:00,06
13 Kibin, Aleks 10 Audentese Spordiklubi 1:00,19
14 Haug, Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 1:00,31
15 Ilves, Karl Rasmus 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:01,25
16 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:02,91
17 Giritsh, Lev 10 Kalevi Ujumiskool 1:03,09
18 Maasalu, Jan Gregor 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:03,77
19 Annus, Randal 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:03,91
20 Alliksaar, Jan Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:04,72
21 Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:05,12
22 Maide, Mart 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:05,19
23 Korts, Karl 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:08,86
24 Aun, Marten 10 Kalevi Ujumiskool 1:09,75
25 Saarts, Karl Joonas 10 Kalevi Ujumiskool 1:10,41
26 Kostabi, Karl Hans 10 Audentese Spordiklubi 1:15,30
27 Põder, Daniel Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 1:16,55

50m KONNA
11-aastased POISID


1 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 43,75
2 Lelle, Evert Armin 11 Viimsi Veeklubi 45,55
3 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 48,01
4 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 49,96
5 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 50,14
6 Setkin, Artur 11 Viimsi Veeklubi 50,73
7 Haud, Karl Margus 11 Spa Viimsi Tervis 51,30
8 Sillar, Sixten 11 Audentese Spordiklubi 51,49
9 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 52,11
10 Talivee, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 52,20
11 Nõmberg, Aleksander 11 Kalevi Ujumiskool 52,50
12 Härm, Joseph Vincent 11 Spordiklubi Keila Swimclub 52,81
13 Kasesalu, Karl 11 Top Ujumisklubi 55,03
14 Känd, Villem 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 56,32
15 Koplimaa, Ragnar 11 Kalevi Ujumiskool 56,84
16 Raud, Sten 11 Viimsi Veeklubi 57,63
17 Allas, Kristjan 11 Viimsi Veeklubi 59,23
18 Raadik, Karl 11 Kalevi Ujumiskool 1:02,02
19 Herem, Karl Richard 11 Spordiklubi Keila Swimclub 1:02,07
20 Kaarma, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 1:03,06
21 Andersen, Edward 11 Kalevi Ujumiskool 1:04,34
22 Käes, Karl Kristjan 11 Kalevi Ujumiskool 1:14,33

25m SELILI
8-aastased ja nooremad TÜDRUKUD


1 Kallus, Leana Melani 8 Viimsi Veeklubi 25,14
2 Uusküla, Emma 8 Spordiklubi Shark 25,38
3 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,65
4 Kuru, Johanna 8 Top Ujumisklubi 26,18
5 Kostabi, Elis Lisete 8 Audentese Spordiklubi 26,64
6 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 26,90
7 Karja, Natali 8 Viimsi Veeklubi 27,40
8 Lindepuu, Marie 8 Spordiklubi Keila Swimclub 27,58
9 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,41
10 Krautman, Saskia 8 Tabasalu Ujumisklubi 29,25
11 Freiberg, Karolina Johanna 8 Top Ujumisklubi 29,36
12 Virro, Anna Liisa 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 29,51
13 Nurk, Stella 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 29,78
14 Anton, Sigrid 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 29,87
15 Lepp, Susanna 8 Top Ujumisklubi 29,91
16 Saar, Katriin 8 Top Ujumisklubi 32,87
17 Tima, Merili 8 Viimsi Veeklubi 33,44
18 Paasalu, Brigita 8 Spa Viimsi Tervis 35,92

25m SELILI
9-aastased TÜDRUKUD

1 Radvilavicius, Merilin 9 Spa Viimsi Tervis 22,77
2 Kukk, Katrin 9 Spordiklubi Shark 23,40
3 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 23,98
4 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 25,48
5 Trööp, Katariina 9 Tabasalu Ujumisklubi 25,61
6 Maasik, Katrin 9 Kalevi Ujumiskool 26,18
7 Kukk, Martina 9 Top Ujumisklubi 26,42
8 Teemant, Iiris 9 Audentese Spordiklubi 27,00
9 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 27,07
10 Kasela, Samantha 9 Kalevi Ujumiskool 27,26
11 Kull, Karmel 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 27,80
12 Meriniit, Maria Kristiina 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,08
13 Päts, Eva 9 Top Ujumisklubi 28,15
14 Viherpuu, Johanna 9 Viimsi Veeklubi 28,24

25m SELILI
9-aastased ja nooremad

1 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 20,34
2 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 21,01
3 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,99
4 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 22,83
5 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 22,90
6 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,28
7 Amazenkov, Aleksander 8 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 23,30
8 Proos, Jakob Richard 9 Spa Viimsi Tervis 23,37
9 Johanson, Robert 8 Top Ujumisklubi 23,56
10 Tiit, Olari Artur 9 Spordiklubi Shark 23,89
11 Raal, Patric Tiit 9 Spa Viimsi Tervis 24,32
12 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 24,33
13 Viirpuu, Jan Joonas 8 Kalevi Ujumiskool 24,62
14 Kuuse, Simon Fox 9 Spordiklubi Shark 24,65
15 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 24,68
16 Kaabel, Jan Markus 8 Top Ujumisklubi 24,89
17 Sovtsa, Mark 9 Top Ujumisklubi 25,15
18 Nikistsin, Maksim 9 Audentese Spordiklubi 25,20
19 Kasepõld, Robert 9 Viimsi Veeklubi 25,22
20 Pehka, Ran 9 Audentese Spordiklubi 25,43
21 Voivoda, Reno 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,60
22 Vinkel, Karl Sandre 9 Audentese Spordiklubi 25,71
23 Kõvask, Rasmus 8 Spordiklubi Shark 25,72
24 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 26,00
25 Helde, Kaspar 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,24
26 Pashkov, Filip 8 Spa Viimsi Tervis 26,31
27 Kopli, Mark Sten 8 Viimsi Veeklubi 26,35
28 Palts, Ville 9 Viimsi Veeklubi 26,59
29 Maalt, Marten 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,97
30 Kuhi, Georg 9 Tabasalu Ujumisklubi 26,98
31 Suuroja, Carl Joseph 8 Kalevi Ujumiskool 27,14
32 Helm, Tair 9 Viimsi Veeklubi 27,19
33 Tshalov, Kirill 7 Spordiklubi Shark 27,24
34 Simson, Andreas 8 Audentese Spordiklubi 27,26
35 Mäekivi, Sander 8 Spordiklubi Shark 27,55
36 Karp, Kaur 9 Audentese Spordiklubi 27,65
37 Siitam, Rasmus 9 Viimsi Veeklubi 27,89
38 Mõts, Tristan 8 Spordiklubi Shark 28,30
39 Neiland, Marcus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,35
40 Tagapere, Ott Kregor 9 Audentese Spordiklubi 28,54
41 Küttis, Robin 8 Tabasalu Ujumisklubi 30,00
42 Laidmäe, Mart 7 Tabasalu Ujumisklubi 30,13
43 Jaadla, Cristofer 9 Top Ujumisklubi 30,51
44 Moscatello, Enrico 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 30,64
45 Luite, Andreas 9 Tabasalu Ujumisklubi 30,74
46 Jaaska, Timo 8 Viimsi Veeklubi 31,50
47 Jaagu, Juss Joosep 8 Spordiklubi Keila Swimclub 32,19
48 Dushko, Nikita 8 Tabasalu Ujumisklubi 32,23
49 Klamas, Carl Eric 9 Audentese Spordiklubi 32,29
50 Uhle, Indrek 8 Top Ujumisklubi 32,71
51 Normet, Kris 8 Top Ujumisklubi 34,04
52 Piirsalu, Siim Kristjan 8 Top Ujumisklubi 39,17

100m KOMPLEKSI
10-aastased TÜDRUKUD

1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 1:35,97
2 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 1:37,01
3 Saar, Maribel 10 Top Ujumisklubi 1:40,13
4 Pollisinski, Kirke 10 Spordiklubi Shark 1:40,22
5 Savila, Gerli 10 Spordiklubi Shark 1:41,17
6 Penjam, Eva Lotta 10 Tabasalu Ujumisklubi 1:41,72
7 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 1:44,04
8 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 1:44,20
9 Leshtshenko, Uljana 10 Spordiklubi Shark 1:44,69
10 Viidas, Simone 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:45,29
11 Joon, Kirsika 10 Spordiklubi Shark 1:45,81
12 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 1:47,09
13 Nigul, Matilde 10 Spordiklubi Shark 1:47,84
14 Kivi, Nell Natali 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:48,46
15 Markvardt, Margaret 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:48,50
16 Aas, Anette 10 Kalevi Ujumiskool 1:48,83
17 Saaliste, Simona 10 Spordiklubi Shark 1:52,01
18 Kalle, Judith 10 Viimsi Veeklubi 1:55,30
19 Tullkvist, Sophie 10 Top Ujumisklubi 1:55,85
20 Reinkubjas, Carita 10 Top Ujumisklubi 1:56,20
21 Plotnikova, Vika 10 Spordiklubi Shark 1:59,62
22 Migalenja, Diana 10 Spordiklubi Shark 2:00,82
23 Urvak, Greete 10 Kalevi Ujumiskool 2:01,00
24 Saabas, Mariann 10 Top Ujumisklubi 2:03,58
25 Goldrin, Maria 10 Spordiklubi Shark 2:04,14
26 Koppel, Emma Anni 10 Spordiklubi Shark 2:06,65
27 Kadanik, Britta 10 Spordiklubi Shark 2:09,42

100m KOMPLEKSI
10-aastased POISID


1 Kadarik, Kaarel Jaan 10 Kalevi Ujumiskool 1:32,66
2 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 1:34,14
3 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 1:35,03
4 Vellemaa, Simon 10 Spordiklubi Shark 1:35,94
5 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 1:38,27
6 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 1:40,09
7 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 1:42,95
8 Nurm, Karl Oskar Joosep 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:48,34
9 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 1:48,43
10 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 1:51,48
11 Adamson, Kristjan 10 Spordiklubi Shark 1:51,64
12 Kleinson, Oskar 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:52,27
13 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:53,52
14 Luhala, Andreas 10 Top Ujumisklubi 1:54,53
15 Kibin, Aleks 10 Audentese Spordiklubi 2:00,43
16 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 2:03,24
17 Annus, Randal 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 2:12,90
18 Laur, Fredy 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 2:16,21

100m KOMPLEKSI
11-aastased POISID


1 Hallikma, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 1:24,23
2 Lelle, Evert Armin 11 Viimsi Veeklubi 1:25,82
3 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:26,14
4 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:33,10
5 Toome, Timo 11 Spordiklubi Shark 1:35,61
6 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 1:36,22
7 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:38,27
8 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:38,54
9 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 1:39,97
10 Tammela, Rünno 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 1:43,58
11 Nõmberg, Aleksander 11 Kalevi Ujumiskool 1:43,95
12 Haud, Karl Margus 11 Spa Viimsi Tervis 1:48,33
13 Herodes, Georg 11 Spordiklubi Shark 1:55,39
14 Härm, Joseph Vincent 11 Spordiklubi Keila Swimclub 1:59,91
15 Veski, Joonas 11 Spordiklubi Shark 2:12,75

Laupäev, 23. jaanuar 2010

Pardikeste II etapp

Õues näpistab pakane mõnusalt meie põski, aga ujulas on hea ja soe. Ja täna pea 240 Pardikest seda kolme ja poole tunni jooksul nautida ka said. PäikKogunesime basseini, laulsime võistluse lahti ja hüppasime vette. Oma starti oodates seadsime end mõnusalt päikeselaiku kaarte mängima või lihtsalt lesima. Nii see läks, jälle toredad tulemused kirjas. Eks vaadake ise pildirealt. Ega nüüd muud, kui harjutama ja kohtume taas 6. märtsil.

II etapi tulemused

25m KROOLI
9-aastased tüdrukud


1 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 18,77
2 Radviliavicius, Merilin 9 Spa Viimsi Tervis 19,17
3 Pits, Mariann 9 Audentese Spordiklubi 19,57
4 Kukk, Katrin 9 Spordiklubi Shark 20,09
5 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 20,16
6 Ööbik, Mia 9 Spordiklubi Shark 20,36
7 Turban, Lilian 9 Top Ujumisklubi 20,57
8 Ala Jyrä, Isabel 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 20,60
9 Eljas, Gethe Maria 9 Spordiklubi Keila Swimclub 20,61
10 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,16
11 Vain, Fanny 9 Viimsi Veeklubi 22,58
12 Kell, Natali 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,59
13 Ala Jyrä, Laura 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,55
14 Vilde, Elis 9 Top Ujumisklubi 23,65
15 Novak, Polina 9 Audentese Spordiklubi 23,86
16 Kukk, Martina 9 Top Ujumisklubi 23,92
17 Päts, Eva 9 Top Ujumisklubi 24,04
18 Sajenko, Elina 9 Audentese Spordiklubi 24,12
19 Reiman, Elisabet 9 Audentese Spordiklubi 25,16
20 Raudsik, Kätlin 9 Spa Viimsi Tervis 25,67
21 Teemant, Iiris 9 Audentese Spordiklubi 26,80
22 Kasela, Samantha 9 Kalevi Ujumiskool 27,09
23 Narmont, Helena 9 Audentese Spordiklubi 28,72
24 Meriniit, Maria Kristiina 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,87
25 Uhle, Melissa 9 Top Ujumisklubi 34,34

25m KROOLI
9-aastased ja nooremad poisid

1 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 16,99
2 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 17,58
3 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 18,95
4 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 19,18
5 Johanson, Robert 8 Top Ujumisklubi 19,21
6 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 19,56
7 Einlo, Robert Erich 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,58
8 Rink, Sander 9 Spordiklubi Keila Swimclub 19,90
9 Olari, Arthur Tiit 9 Spordiklubi Shark 20,13
10 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 20,18
11 Vilu, Oliver 9 Kalevi Ujumiskool 20,19
12 Palts, Ville 9 Viimsi Veeklubi 20,61
13 Orro, Ott 9 Spordiklubi Keila Swimclub 20,74
14 Raal, Patric Tiit 9 Spa Viimsi Tervis 20,85
15 Vinkel, Karl Sandre 9 Audentese Spordiklubi 20,90
16 Proos, Jakob Richard 9 Spa Viimsi Tervis 21,18
17 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 21,64
18 Maran, Peeter 9 Top Ujumisklubi 21,83
19 Külvi, Mathias 8 Top Ujumisklubi 21,93
20 Mõis, Marcus Jonathan 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,05
*21 Valov, Anton 9 Kalevi Ujumiskool 22,11
*21 Kink, Glen 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,11
23 Pehka, Ran 9 Audentese Spordiklubi 22,12
24 Nikistsin, Maksim 9 Audentese Spordiklubi 22,21
25 Neiland, Marcus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,24
26 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 22,28
27 Voivoda, Reno 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,41
28 Kangur, Karl Artur 9 Tabasalu Ujumisklubi 22,44
29 Põltsam, Vahur 9 Audentese Spordiklubi 22,67
30 Thalov, Kirill 7 Spordiklubi Shark 23,00
31 Küttis, Ralf 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,37
32 Kõvask, Rasmus 8 Spordiklubi Shark 23,40
33 Siitam, Rasmus 9 Viimsi Veeklubi 23,82
34 Klamas, Carl Eric 9 Audentese Spordiklubi 24,91
35 Laumets, Rasmus 8 Spordiklubi Shark 25,23
36 Jaagu, Juss Joosep 8 Spordiklubi Keila Swimclub 25,25
37 Helm, Tair 9 Viimsi Veeklubi 25,46
38 Uhle, Andi 8 Top Ujumisklubi 25,50
39 Moscatello, Enrico 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,18
40 Jaadla, Cristofer 9 Top Ujumisklubi 26,38
41 Kadak, Uku 9 Kalevi Ujumiskool 26,40
42 Uhle, Indrek 8 Top Ujumisklubi 26,93
43 Normet, Kris 8 Top Ujumisklubi 27,31
44 Karp, Kaur 9 Audentese Spordiklubi 29,54
45 Arbeiter, Hans 8 Viimsi Veeklubi 29,77
46 Tamme, Toomas 9 Spordiklubi Keila Swimclub 30,14
47 Anton, Raul Mihkel 8 Spordiklubi Shark 30,29
48 Kopli, Sten Mark 8 Viimsi Veeklubi 30,87
49 Piirsalu, Siim Kristjan 8 Top Ujumisklubi 30,93
50 Kalviste, Lukas 8 Spordiklubi Shark 31,29
51 Kaabel, Jan Markus 8 Top Ujumisklubi 31,60
52 Jaaska, Timo 8 Viimsi Veeklubi 34,65
53 Kõplas, Kristo 9 Spordiklubi Keila Swimclub 35,18

50m KROOLI
10-aastased tüdrukud


1 Pollisinski, Kirke 10 Spordiklubi Shark 38,32
2 Saar, Meribel 10 Top Ujumisklubi 38,89
3 Jaamul, Kristina Maria 10 Tabasalu Ujumisklubi 39,26
4 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 40,05
5 Savila, Gerli 10 Spordiklubi Shark 40,48
*6 Nigul, Matilde Manuela 10 Spordiklubi Shark 40,90
*6 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 40,90
8 Martinson, Marie Elisabeth 10 Tabasalu Ujumisklubi 42,43
9 Joon, Kirsika 10 Spordiklubi Shark 42,47
10 Lestsenko, Uljana 10 Spordiklubi Shark 42,64
11 Kivi, Nell Natali 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 42,67
12 Laavits, Andera 10 Spordiklubi Keila Swimclub 42,79
13 Kreem, Annabel 10 Viimsi Veeklubi 43,30
14 Tasane, Saskia Miina 10 Audentese Spordiklubi 44,18
15 Saliste, Birgit 10 Audentese Spordiklubi 45,04
16 Urvak, Greete 10 Kalevi Ujumiskool 45,13
17 Murrut, Ketter 10 Viimsi Veeklubi 45,34
18 Luidalepp, Karolina 10 Top Ujumisklubi 45,41
19 Varik Cautery, Luula 10 Spa Viimsi Tervis 45,42
20Viidas, Simone 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 45,67
21 Petrova, Sofia 10 Spordiklubi Shark 46,23
22 Migalenja, Diana 10 Spordiklubi Shark 46,64
23 Reede, Marleen 10 Audentese Spordiklubi 46,96
24 Pärn, Alexandra 10 Spordiklubi Shark 47,81
25 Kottri, Hanna 10 Spordiklubi Keila Swimclub 48,37
26 Sitska, Rebecca 10 Top Ujumisklubi 48,56
27 Goldrin, Maria 10 Spordiklubi Shark 50,59
28 Sumin, Kairiin 10 Audentese Spordiklubi 51,52
29 Winters, Eliisa 10 Top Ujumisklubi 51,98
30 Pulk, Loreen 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 52,89
31 Poell, Johanna Maria 10 Audentese Spordiklubi 55,51
32 Haug, Mariel Mia 10 Kalevi Ujumiskool 58,68
33 Prii, Ingel 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:03,51

50m KROOLI
10-aastased poisid


1 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 36,72
2 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 36,83
3 Vellemaa, Simon 10 Spordiklubi Shark 37,68
4 Kadarik, Kaarel Kristjan 10 Kalevi Ujumiskool 38,87
5 Nurm, Karl Oskar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 39,63
6 Maasalu, Jan Gregor 10 Spordiklubi Keila Swimclub 40,50
7 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 40,71
8 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 41,10
9 Alliksaar, Jan Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 41,22
10 Nirk, Oskar 10 Kalevi Ujumiskool 41,52
11 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 41,73
12 Kleinson, Oskar 10 Spordiklubi Keila Swimclub 42,04
13 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 42,05
14 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 43,17
15 Adamson, Kristjan 10 Spordiklubi Shark 43,35
16 Veertee, Martin 10 Spa Viimsi Tervis 43,93
17 Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub 44,06
18 Kostabi, Karl Hans 10 Audentese Spordiklubi 45,87
19 Korts, Karl 10 Spordiklubi Keila Swimclub 46,37
20 Tammemägi, Tambet 10 Tabasalu Ujumisklubi 47,19
21 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 47,34
22 Laur, Fredy 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 47,65
23 Maripuu, Aleksander Ott 10 Kalevi Ujumiskool 48,16
24 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 48,36
25 Võhma, Martin 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 49,25
26 Lill, Matthias 10 Viimsi Veeklubi 49,48
27 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 49,58
28 Karja, Morten 10 Spordiklubi Keila Swimclub 49,63
29 Toms, Patrick 10 Spordiklubi Keila Swimclub 50,01
30 Maide, Mart 10 Spordiklubi Keila Swimclub 52,62
31 Girits, Lev 10 Kalevi Ujumiskool 53,13
32 Annus, Randal 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 53,64
33 Põder, Daniel Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 54,47
34 Ilves, Karl Rasmus 10 Spordiklubi Keila Swimclub 58,35
35 Saarts, Karl Joonas 10 Kalevi Ujumiskool 1:01,82

50m KROOLI
11-aastased poisid

1 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 34,37
2 Geller, Mark 11 Top Ujumisklubi 36,15
3 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 37,39
4 Toome, Timo 11 Spordiklubi Shark 37,63
5 Sillar, Sixten 11 Audentese Spordiklubi 37,64
6 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 38,00
7 Tammela, Rünno 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 38,49
8 Pertelson, Marcus 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 38,93
9 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 39,22
10 Shumejev, Nikita 11 Spordiklubi Shark 39,30
11 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 39,45
12 Setkin, Artur 11 Viimsi Veeklubi 39,70
13 Koppel, Hilger 11 Spordiklubi Shark 39,87
14 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 40,59
15 Anderson, Edvard 11 Kalevi Ujumiskool 40,60
16 Reede, Rasmus 11 Audentese Spordiklubi 40,84
17 Nõmberg, Aleksandr 11 Kalevi Ujumiskool 41,36
*18 Haud, Karl Margus 11 Spa Viimsi Tervis 41,69
*18 Tulin, Lauri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 41,69
20 Aolaid, Marten 11 Audentese Spordiklubi 42,58
21 Kalviste, Rasmus 11 Spordiklubi Shark 42,79
22 Sepp, Martin 11 Viimsi Veeklubi 44,32
23 Kasesalu, Karl 11 Top Ujumisklubi 44,38
24 Allas, Kristjan 11 Viimsi Veeklubi 44,70
25 Raud, Sten 11 Viimsi Veeklubi 44,71
26 Sula, Timothy 11 Spordiklubi Keila Swimclub 45,05
27 Kändmaa, Johannes 11 Spordiklubi Keila Swimclub 46,80
28 Virrit, Fredy 11 Viimsi Veeklubi 47,79
29 Muts, Mikk Mattias 11 Kalevi Ujumiskool 48,96
30 Raadik, Karl 11 Kalevi Ujumiskool 50,61
31 Kaarma, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 51,42
32 Koplimaa, Ragnar 11 Kalevi Ujumiskool 52,54

25m KROOLI
8-aastased ja nooremad tüdrukud

1 Johanson, Marie 8 Kalevi Ujumiskool 22,02
2 Kostabi, Elis Lisete 8 Audentese Spordiklubi 22,40
3 Uusküla, Emma 8 Spordiklubi Shark 22,53
4 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,93
5 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 23,16
6 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 23,90
7 Freiberg, Karolina 8 Top Ujumisklubi 24,71
8 Zeiger, Mia 8 Audentese Spordiklubi 25,23
9 Kuru, Johanna 8 Top Ujumisklubi 25,56
10 Karja, Natali 8 Viimsi Veeklubi 26,42
11 Lindepuu, Marie 8 Spordiklubi Keila Swimclub 29,10
12 Virro, Anna Liisa 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 29,63
13 Lepp, Susanna 8 Top Ujumisklubi 29,75
14 Kibbermann, Karoliina 8 Viimsi Veeklubi 29,84
15 Kallas, Melani Leana 8 Viimsi Veeklubi 30,56
16 Paju, Karina 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 30,59
17 Anton, Sigrid 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 30,83
18 Tima, Merily 8 Viimsi Veeklubi 33,09
19 Saar, Katriin 8 Top Ujumisklubi 33,76

25m DELFIINI
9-aastased tüdrukud

1 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 21,98
2 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 22,18
3 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 24,30
4 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 25,03
5 Maripuu, Brita 9 Top Ujumisklubi 25,07
6 Pullisaar, Meril 9 Viimsi Veeklubi 25,94
7 Radviliavicius, Merilin 9 Spa Viimsi Tervis 27,00
8 Hürden, Sarah 9 Top Ujumisklubi 27,46

25m DELFIINI
9-aastased poisid

1 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 21,47
2 Kozlik, Jüri 9 Top Ujumisklubi 21,82
3 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 22,77
4 Amazenkov, Aleksandr 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 23,45
5 Rink, Sander 9 Spordiklubi Keila Swimclub 25,14
6 Kink, Glen 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 27,62
7 Sovtsa, Mark 9 Top Ujumisklubi 28,30
8 Nikistsin, Maksim 9 Audentese Spordiklubi 28,72


25m DELFIINI
10-aastased tüdrukud

1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 18,95
2 Markvardt, Margaret 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 20,06
3 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 20,18
4 Joon, Kirsika 10 Spordiklubi Shark 20,85
5 Pollisinski, Kirke 10 Spordiklubi Shark 21,11
6 Mäll, Katariina 10 Kalevi Ujumiskool 21,70
7 Martinson, Marie Elisabeth 10 Tabasalu Ujumisklubi 21,78
8 Saar, Meribel 10 Top Ujumisklubi 21,91
9 Jaamul, Kristina Maria 10 Tabasalu Ujumisklubi 21,94
10 Saabas, Maraiann 10 Top Ujumisklubi 22,11
11 Kreem, Annabel 10 Viimsi Veeklubi 22,49
12 Reinkubjas, Carita 10 Top Ujumisklubi 22,97
13 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 24,07
14 Koppel, Emma Anni 10 Spordiklubi Shark 24,73
15 Pärn, Alexandra 10 Spordiklubi Shark 24,99
16 Aas, Anette 10 Kalevi Ujumiskool 25,08
17 Jaaska, Kristiina 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 26,18
18 Poell, Johanna Maria 10 Audentese Spordiklubi 26,26
19 Murrut, Ketter 10 Viimsi Veeklubi 26,65
20 Plotnikova, Viktoria 10 Spordiklubi Shark 26,75
21 Migalenja, Diana 10 Spordiklubi Shark 27,21
22 Helmelaid, Erika 10 Spordiklubi Shark 30,58
23 Kadanik, Brita 10 Spordiklubi Shark 30,89

25m DELFIINI
10-aastased poisid

1 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 18,15
2 Kadarik, Kaarel Kristjan 10 Kalevi Ujumiskool 19,63
3 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 19,85
4 Kesksaar, Sander 10 Audentese Spordiklubi 19,90
5 Põiklik, Edvin 10 Audentese Spordiklubi 20,33
6 Arjus, Märt 10 Top Ujumisklubi 20,38
7 Vellemaa, Simon 10 Spordiklubi Shark 20,92
*8 Bekker, Reidar 10 Kalevi Ujumiskool 22,25
*8 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 22,25
10 Sei, Paul Arvid 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 22,49
11 Kooser, Bo Aaron 10 Spa Viimsi Tervis 22,58
12 Veertee, Martin 10 Spa Viimsi Tervis 23,26
13 Kleinson, Oskar 10 Spordiklubi Keila Swimclub 25,96
14 Adamson, Kristjan 10 Spordiklubi Shark 26,13
15 Meos, Martin 10 Kalevi Ujumiskool 26,71
16 Kibin, Aleks 10 Audentese Spordiklubi 27,63
17 Veske, Kristo 10 Kalevi Ujumiskool 29,30
18 Kostabi, Karl Hans 10 Audentese Spordiklubi 30,00

50m DELFIINI
11-aastased poisid

1 Ulejev, Sander 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 39,79
2 Volodin, Juri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 40,60
3 Hallikmaa, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 40,88
4 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 42,98
5 Toome, Timo 11 Spordiklubi Shark 43,57
6 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 44,71
7 Pius, Rinel 11 Viimsi Veeklubi 47,84
8 Sillar, Sixten 11 Audentese Spordiklubi 49,65
9 Sorokin, Robin 11 Rocca al Mare Kooli Spordikl 50,08
10 Tammela, Rünno 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 51,43
11 Shumejev, Nikita 11 Spordiklubi Shark 55,65

25m SELILI
8-aastased ja nooremad tüdrukud


1 Mägi, Elisabeth 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,59
2 Uusküla, Emma 8 Spordiklubi Shark 26,47
3 Järvsoo, Tiare Birgit 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,71
4 Kostabi, Elis Lisete 8 Audentese Spordiklubi 27,06
5 Rebane, Karmel 8 Top Ujumisklubi 27,96
6 Kallas, Melani Leana 8 Viimsi Veeklubi 28,16
7 Lindepuu, Marie 8 Spordiklubi Keila Swimclub 28,86
8 Karja, Natali 8 Viimsi Veeklubi 29,32
9 Freiberg, Karolina 8 Top Ujumisklubi 29,76
10 Zeiger, Mia 8 Audentese Spordiklubi 29,78
11 Lepp, Susanna 8 Top Ujumisklubi 30,17
12 Johanson, Marie 8 Kalevi Ujumiskool 30,25
13 Virro, Anna Liisa 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 30,43
14 Nurk, Stella 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 30,69
15 Tima, Merily 8 Viimsi Veeklubi 32,18
16 Kibbermann, Karoliina 8 Viimsi Veeklubi 32,90
17 Paju, Karina 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 33,89
18 Saar, Katriin 8 Top Ujumisklubi 34,61

25m SELILI
9-aastased tüdrukud

1 Maide, Ilona 9 Audentese Spordiklubi 22,37
2 Maanurm, Sandra 9 Top Ujumisklubi 22,68
3 Ööbik, Mia 9 Spordiklubi Shark 23,11
4 Kukk, Katrin 9 Spordiklubi Shark 23,46
5 Leok, Luise 9 Top Ujumisklubi 24,06
6 Turban, Lilian 9 Top Ujumisklubi 24,18
7 Ala Jyrä, Laura 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 24,74
8 Ala Jyrä, Isabel 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,22
9 Karo, Lisanna 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,33
10 Metsandi, Emma 9 Top Ujumisklubi 25,58
11 Maripuu, Brita 9 Top Ujumisklubi 25,66
12 Vain, Fanny 9 Viimsi Veeklubi 25,79
13 Reiman, Elisabet 9 Audentese Spordiklubi 26,05
14 Kukk, Martina 9 Top Ujumisklubi 26,14
15 Eljas, Gethe Maria 9 Spordiklubi Keila Swimclub 26,84
16 Pits, Mariann 9 Audentese Spordiklubi 27,07
17 Kell, Natali 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,67
18 Novak, Polina 9 Audentese Spordiklubi 28,78
19 Teemant, Iiris 9 Audentese Spordiklubi 28,82
20 Meriniit, Maria Kristiina 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,97
21 Kasela, Samantha 9 Kalevi Ujumiskool 29,43
22 Raudsik, Kätlin 9 Spa Viimsi Tervis 29,85
23 Sajenko, Elina 9 Audentese Spordiklubi 30,09
24 Vilde, Elis 9 Top Ujumisklubi 30,30
25 Narmont, Helena 9 Audentese Spordiklubi 36,38
26 Uhle, Melissa 9 Top Ujumisklubi 41,19

25m SELILI
9-aastased poisid

1 Uriko, Roland Erich 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 21,47
2 Pribudnõi, Mihhail 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 22,19
3 Kadarik, Kristjan 9 Kalevi Ujumiskool 22,64
4 Voll, Jan Jordan 9 Top Ujumisklubi 23,52
5 Raal, Patric Tiit 9 Spa Viimsi Tervis 23,53
6 Olari, Arthur Tiit 9 Spordiklubi Shark 23,54
7 Vilu, Oliver 9 Kalevi Ujumiskool 23,85
8 Valov, Anton 9 Kalevi Ujumiskool 23,99
9 Amazenkov, Aleksandr 9 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 24,00
10 Viiderfeld, Marcus 9 Kalevi Ujumiskool 24,29
11 Pehka, Ran 9 Audentese Spordiklubi 24,77
12 Pertelson, Rasmus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 24,81
13 Maran, Peeter 9 Top Ujumisklubi 24,90
14 Mõis, Marcus Jonathan 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,22
15 Kaabel, Jan Markus 8 Top Ujumisklubi 25,34
*16 Kopli, Sten Mark 8 Viimsi Veeklubi 25,44
*16 Selvet, Robin 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,44
18 Külvi, Mathias 8 Top Ujumisklubi 25,65
19 Sovtsa, Mark 9 Top Ujumisklubi 25,68
20 Helde, Kaspar 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 25,74
21 Voivoda, Reno 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,14
22 Kangur, Karl Artu 9 Tabasalu Ujumisklubi 26,20
23 Küttis, Ralf 8 Rocca al Mare Kooli Spordikl 26,43
24 Proos, Jakob Richard 9 Spa Viimsi Tervis 26,57
25 Palts, Ville 9 Viimsi Veeklubi 26,62
26 Kappi, Aleksander 9 Top Ujumisklubi 26,65
*27 Väärtnõu, Karl 9 Top Ujumisklubi 26,71
*27 Siitam, Rasmus 9 Viimsi Veeklubi 26,71
29 Kõvask, Rasmus 8 Spordiklubi Shark 26,74
30 Põltsam, Vahur 9 Audentese Spordiklubi 27,23
31 Thalov, Kirill 7 Spordiklubi Shark 28,13
32 Moscatello, Enrico 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 28,34
33 Karp, Kaur 9 Audentese Spordiklubi 28,84
34 Jaagu, Juss Joosep 8 Spordiklubi Keila Swimclub 29,39
35 Laumets, Rasmus 8 Spordiklubi Shark 29,57
36 Neiland, Marcus 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 29,76
37 Tõniste, Andre 8 Viimsi Veeklubi 29,80
38 Kadak, Uku 9 Kalevi Ujumiskool 30,16
39 Jaaska, Timo 8 Viimsi Veeklubi 30,21
40 Arbeiter, Hans 8 Viimsi Veeklubi 30,26
41 Helm, Tair 9 Viimsi Veeklubi 30,32
42 Vinkel, Karl Sandre 9 Audentese Spordiklubi 30,85
*43 Uhle, Indrek 8 Top Ujumisklubi 30,95
*43 Klamas, Carl Eric 9 Audentese Spordiklubi 30,95
45 Uhle, Andi 8 Top Ujumisklubi 31,66
46 Tamme, Toomas 9 Spordiklubi Keila Swimclub 32,88
47 Kalviste, Lukas 8 Spordiklubi Shark 33,34
48 Raaper, Ralf 9 Rocca al Mare Kooli Spordikl 34,75
49 Piirsalu, Siim Kristjan 8 Top Ujumisklubi 35,26
50 Normet, Kris 8 Top Ujumisklubi 35,33
51 Anton, Raul Mihkel 8 Spordiklubi Shark 36,60
52 Jaadla, Cristofer 9 Top Ujumisklubi 41,35

50m SELILI
10-aastased tüdrukud

1 Salumaa, Mai Riin 10 Top Ujumisklubi 45,21
2 Lestsenko, Uljana 10 Spordiklubi Shark 47,58
3 Siimar, Reeli 10 Top Ujumisklubi 47,84
4 Savila, Gerli 10 Spordiklubi Shark 48,04
5 Viidas, Siimone 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 48,82
6 Markvardt, Margaret 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 50,06
7 Reinkubjas, Carita 10 Top Ujumisklubi 50,39
8 Rebane, Kristin 10 Top Ujumisklubi 50,45
9 Vähi, Lisethe 10 Top Ujumisklubi 50,46
10 Nigul, Matilde Manuela 10 Spordiklubi Shark 50,74
11 Jaaska, Kristiina 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 50,80
12 Urvak, Greete 10 Kalevi Ujumiskool 50,93
13 Plotnikova, Viktoria 10 Spordiklubi Shark 51,12
14 Kivi, Nell Natali 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 51,37
15 Saabas, Maraiann 10 Top Ujumisklubi 51,51
16 Tasane, Saskia Miina 10 Audentese Spordiklubi 51,78
17 Varik Cautery, Luula 10 Spa Viimsi Tervis 52,14
18 Goldrin, Maria 10 Spordiklubi Shark 52,66
19 Koppel, Emma Anni 10 Spordiklubi Shark 52,70
20 Aas, Anette 10 Kalevi Ujumiskool 52,72
21 Saliste, Birgit 10 Audentese Spordiklubi 53,07
22 Petrova, Sofia 10 Spordiklubi Shark 54,34
23 Promm, Tanita Ida 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 54,48
24 Laavits, Andera 10 Spordiklubi Keila Swimclub 54,54
25 Reede, Marleen 10 Audentese Spordiklubi 54,69
26 Luidalepp, Karolina 10 Top Ujumisklubi 54,79
27 Eerikson, Grete 10 Spordiklubi Keila Swimclub 54,82
28 Kottri, Hanna 10 Spordiklubi Keila Swimclub 55,24
29 Sitska, Rebecca 10 Top Ujumisklubi 55,76
30 Sumin, Kairiin 10 Audentese Spordiklubi 57,29
31 Altma, Staphanie 10 Spordiklubi Keila Swimclub 57,50
32 Pulk, Loreen 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 57,96
33 Helmelaid, Erika 10 Spordiklubi Shark 58,97
34 Kadanik, Brita 10 Spordiklubi Shark 1:00,34
35 Pruuden, Selene Margareth 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 1:02,70
36 Haug, Mariel Mia 10 Kalevi Ujumiskool 1:05,89
37 Winters, Eliisa 10 Top Ujumisklubi 1:10,18
38 Pokrovski, Mari Ann 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:15,62

50m SELILI
10-aastased poisid

1 Vest, Rene Ron 10 Spa Viimsi Tervis 44,66
2 Suun, Janter 10 Top Ujumisklubi 46,25
3 Alliksaar, Jan Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 46,70
4 Nirk, Oskar 10 Kalevi Ujumiskool 49,30
5 Nurm, Karl Oskar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 50,53
6 Järg, Oskar 10 Top Ujumisklubi 51,93
7 Sünd, Kevin 10 Top Ujumisklubi 53,19
8 Laur, Fredy 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 54,71
*9 Maide, Mart 10 Spordiklubi Keila Swimclub 54,84
*9 Hiie, Hannes 10 Spordiklubi Keila Swimclub 54,84
11 Kibin, Aleks 10 Audentese Spordiklubi 54,90
12 Annus, Randal 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 55,18
13 Roosalu, Sander 10 Audentese Spordiklubi 55,37
14 Külaviir, Gunnar 10 Rocca al Mare Kooli Spordikl 55,60
15 Maripuu, Aleksander Ott 10 Kalevi Ujumiskool 56,64
16 Maasalu, Jan Gregor 10 Spordiklubi Keila Swimclub 58,26
17 Tammemägi, Tambet 10 Tabasalu Ujumisklubi 58,77
18 Girits, Lev 10 Kalevi Ujumiskool 1:00,46
19 Korts, Karl 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:00,49
20 Andersen, Simon 10 Kalevi Ujumiskool 1:07,69
21 Saarts, Karl Joonas 10 Kalevi Ujumiskool 1:07,70
22 Põder, Daniel Rasmus 10 Kalevi Ujumiskool 1:08,21
23 Ilves, Karl Rasmus 10 Spordiklubi Keila Swimclub 1:08,74

50m SELILI
11-aastased poisid


1 Reede, Rasmus 11 Audentese Spordiklubi 41,95
2 Lelle, Armin Evert 11 Viimsi Veeklubi 43,82
3 Bander, Martin 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 45,22
4 Hallikmaa, Erik 11 Spordiklubi Keila Swimclub 45,24
5 Setkin, Artur 11 Viimsi Veeklubi 46,36
6 Tulin, Lauri 11 Järveotsa Gümnaasiumi Spordikl 48,38
7 Voorel, Oskar 11 Top Ujumisklubi 48,76
8 Pits, Rainer 11 Audentese Spordiklubi 48,79
9 Geller, Mark 11 Top Ujumisklubi 48,84
10 Anderson, Edvard 11 Kalevi Ujumiskool 49,06
11 Raud, Sten 11 Viimsi Veeklubi 49,73
12 Muts, Mikk Mattias 11 Kalevi Ujumiskool 49,85
13 Koppel, Hilger 11 Spordiklubi Shark 51,24
14 Raadik, Karl 11 Kalevi Ujumiskool 51,33
15 Kasesalu, Karl 11 Top Ujumisklubi 51,39
16 Nõmberg, Aleksandr 11 Kalevi Ujumiskool 52,72
17 Allas, Kristjan 11 Viimsi Veeklubi 52,79
18 Haud, Karl Margus 11 Spa Viimsi Tervis 52,88
19 Kalviste, Rasmus 11 Spordiklubi Shark 54,12
20 Sepp, Martin 11 Viimsi Veeklubi 55,49
21 Kändmaa, Johannes 11 Spordiklubi Keila Swimclub 56,58
22 Virrit, Fredy 11 Viimsi Veeklubi 56,84
23 Koplimaa, Ragnar 11 Kalevi Ujumiskool 57,42
24 Kaarma, Mihkel 11 Kalevi Ujumiskool 1:02,10
25 Vettner, Rauno 11 Kalevi Ujumiskool 1:03,46