Reede, 25. detsember 2009

Pühapäev, 15. november 2009

Algas Pardikeste 5. hooaeg

Laupäeval avasime Pardikeste 5. hooaja, kohal oli üle 200 vapra väikesportlase, kel suur soov ujumisrajal võidu sulistada ja häid tulemusi kirja saada. Kolme tunni jooksul said kõik ühe või kaks korda vette hüpata ja järele proovida. Eriti hästi õnnestus see vigur kolmel tegelasel, kes rõõmustasi dmeid ja ennast võistluste rekordiga. Roberta Mikk ujus uue 9-aastaste tüdrukute 25m krooli rekordi. 10-aastaste poiste50m konna uued rekordiomanikud on aga Hannes Hiie ja Kaarl Jaan Kadarik. Palju õnne! Võitjad on aga meie võistlusel kõik, sest ühe kogemuse võrra oleme jälle rikkamad. Nüüd aga treenima, et 23. jaanuaril hea vormi ja tujuga taas kohtuda.

I etapi tulemused

50m KROOLI 10-aastased POISID

1 Hallikma, Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 33,31
2 Lelle, Armin Evert 10 Viimsi Veeklubi 34,78
3 Volodin, Juri 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 35,60
4 Geller, Mark 10 Top Ujumisklubi 36,19
5 Klee, Tanel 10 Hiiu Hüljes 36,85
6 Pius, Rinel 10 Viimsi Veeklubi 36,96
7 Sorokin, Robin 10 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 37,63
8 Herem, Karl Richard 10 Spordiklubi Keila Swimclub 37,83
9 Toome, Timo 10 Spordiklubi Shark 38,55
10 Bander, Martin 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 38,61
*11 Pertelson, Marcus 10 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 39,21
*11 Romandi, Alex 10 Hiiu Hüljes 39,21
13 Sumejev, Nikita 10 Spordiklubi Shark 39,57
14 Voorel, Oskar 10 Top Ujumisklubi 39,76
15 Ulejev, Sander 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 39,94
16 Sillar, Sixten 10 Kalevi Ujumiskool 40,19
17 Reede, Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 40,36
18 Tammela, Rünno 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 40,85
19 Pits, Rainer 10 Audentese Spordiklubi 41,33
20 Koppel, Holger 10 Spordiklubi Shark 41,98
21 Salla, Ott 10 Viimsi Veeklubi 43,38
22 Raud, Sten 10 Viimsi Veeklubi 43,67
23 Allas, Kristjan 10 Viimsi Veeklubi 43,73
24 Nõmberg, Alex Sander 10 Kalevi Ujumiskool 43,91
25 Sepp, Martin 10 Viimsi Veeklubi 43,92
26 Aolaid, Marten 10 Audentese Spordiklubi 44,25
27 Melles, Siim 10 Audentese Spordiklubi 44,61
28 Zolotar, Jevgeni 10 Kalevi Ujumiskool 44,62
29 Kasesalu, Karl 10 Top Ujumisklubi 45,06
30 Anderson, Edvard 10 Kalevi Ujumiskool 46,07
31 Gasanov, Ruslan 10 Kalevi Ujumiskool 46,85
32 Piipuu, Karl Oskar 10 Viimsi Veeklubi 48,85
33 Härm, Joseph Vincent 10 Spordiklubi Keila Swimclub 49,81
34 Koplimaa, Ragnar 10 Kalevi Ujumiskool 52,79
35 Kaarma, Mihkel 10 Kalevi Ujumiskool 53,61
36 Raadik, Karl 10 Kalevi Ujumiskool 59,03

50m KROOLI 9-aastased tüdrukud

1 Salumaa, Mai Riin 9 Top Ujumisklubi 37,74
2 Penjam, Eva Lotta 9 Tabasalu Ujumisklubi 38,88
3 Mäll, Katariina 9 Kalevi Ujumiskool 40,41
4 Reinkubjas, Carita 9 Top Ujumisklubi 40,56
5 Pollisinski, Kirke 9 Spordiklubi Shark 40,90
6 Siimar, Reeli 9 Top Ujumisklubi 41,47
7 Rebane, Kristin 9 Top Ujumisklubi 41,71
8 Lestsenko, Uljana 9 Spordiklubi Shark 42,14
9 Nigul, Matilde Manuela 9 Spordiklubi Shark 42,31
10 Joon, Kirsika 9 Spordiklubi Shark 43,07
11 Bruus, Emily 9 Viimsi Veeklubi 43,13
12 Migalenja, Diana 9 Spordiklubi Shark 43,17
13 Savila, Gerli 9 Spordiklubi Shark 43,34
14 Urvak, Greete 9 Kalevi Ujumiskool 43,45
15 Murrut, Ketter 9 Viimsi Veeklubi 44,12
16 Laavits, Andera 9 Spordiklubi Keila Swimclub 44,17
17 Tullkvist, Sophie 9 Top Ujumisklubi 44,18
18 Plotnikova, Viktoria 9 Spordiklubi Shark 46,33
19 Tasane, Saskia Miina 9 Audentese Spordiklubi 46,84
20 End, Degrid 9 Spordiklubi Keila Swimclub 47,04
21 Saabas, Mariann 9 Top Ujumisklubi 47,12
22 Reede, Marleen 9 Audentese Spordiklubi 47,20
23 Kaasik, Aasa Marta 9 Viimsi Veeklubi 47,21
24 Kreem, Annabel 9 Viimsi Veeklubi 47,22
25 Aas, Anette 9 Kalevi Ujumiskool 47,46
26 Saliste, Birgit 9 Audentese Spordiklubi 49,30
*27 Otstavel, Kristiina 9 Spordiklubi Keila Swimclub 51,21
*27 Luidalepp, Karoline 9 Top Ujumisklubi 51,21
29 Sumin, Kairiin 9 Audentese Spordiklubi 52,05
30 Poell, Johanna Maria 9 Audentese Spordiklubi 53,21
31 Pulk, Loreen 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklub 55,20
32 Helmelaid, Erika 9 Spordiklubi Shark 57,19
33 Verder, Charleen 9 Spordiklubi Keila Swibclub 1.00,59
50m KROOLI 9-aastased POISID

1 Suun, Janter 9 Top Ujumisklubi 35,33
2 Kesksaar, Sander 9 Audentese Spordiklubi 38,14
3 Bekker, Reidar 9 Kalevi Ujumiskool 40,09
4 Vellemaa, Simon 9 Spordiklubi Shark 40,14
5 Vest, Rene Ron 9 Spa Viimsi Tervis 40,27
6 Kadarik, Kaarel Jaan 9 Kalevi Ujumiskool 41,10
7 Nurm, Karl Oskar Joosep 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 41,44
8 Järg, Oskar 9 Top Ujumisklubi 41,65
9 Adamson, Kristjan 9 Spordiklubi Shark 41,89
10 Põiklik, Edvin 9 Audentese Spordiklubi 42,13
11 Kooser, Bo Aaron 9 Spa Viimsi Tervis 42,64
12 Sünd, Kevin 9 Top Ujumisklubi 42,77
13 Alliksaar, Jan Erik 9 Spordiklubi Keila Swimclub 43,58
14 Kaiv, Jürgen Rasmus 9 Audentese Spordiklubi 44,28
15 Toht, Mihkel 9 Spordiklubi Keila Swimclub 45,21
16 Kostabi, Karl Hans 9 Audentese Spordiklubi 45,36
17 Kleinson, Oskar 9 Spordiklubi Keila Swimclub 45,42
18 Külaviir, Gunnar 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 46,74
19 Hiie, Hannes 9 Spordiklubi Keila Swimclub 46,90
20 Meos, Martin 9 Kalevi Ujumiskool 46,96
21 Tints, Trevor 9 Audentese Spordiklubi 47,79
22 Korts, Karl 9 Spordiklubi Keila Swimclub 48,05
23 Haug, Rasmus 9 Kalevi Ujumiskool 48,08
24 Oblikas, Mattias 9 Spordiklubi Shark 48,70
25 Tammemägi, Tambet 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 49,35
26 Lill, Matthias 9 Viimsi Veeklubi 49,57
27 Uppus, Markus 9 Spordiklubi Keila Swimclub 51,89
28 Veske, Kristo 9 Kalevi Ujumiskool 51,91
29 Ville, Remis Bert 9 Audentese Spordiklubi 52,35
30 Maalt, Markus 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 57,28
31 Gitits, Lev 9 Kalevi Ujumiskool 58,14
32 Annus, Randal 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 58,27
33 Ilves, Karl Rasmus 9 Spordiklubi Keila Swimclub 58,88
34 Toms, Patrick 9 Spordiklubi Keila Swimclub 59,20
35 Karja, Morten 9 Spordiklubi Keila Swimclub 1:13,97

25m KROOLI 8-aastased TÜDRUKUD

1 Mikk, Roberta 8 Hiiu Hüljes 16,32 VR
2 Maanurm, Sandra 8 Top Ujumisklubi 17,78
3 Radviliavicius, Merilin 8 Spa Viimsi Tervis 18,69
4 Leok, Luise 8 Top Ujumisklubi 19,03
5 Kukk, Katrin 8 Spordiklubi Shark 19,04
6 Metsandi, Emma 8 Top Ujumisklubi 19,82
7 Pisa, Karin 8 Hiiu Hüljes 20,25
8 Pullisaar, Meril 8 Viimsi Veeklubi 21,29
9 Hürden, Saraha 8 Top Ujumisklubi 21,62
10 Pits, Mariann 8 Audentese Spordiklubi 21,66
11 Tammik, Mona Maria 8 Kalevi Ujumiskool 21,73
12 Maide, Ilona 8 Audentese Spordiklubi 21,87
13 Eljas, Gethe Maria 8 Spordiklubi Keila Swimclub 22,72
14 Vain, Fanny 8 Viimsi Veeklubi 23,61
15 Reiman, Elisabeth 8 Audentese Spordiklubi 23,95
16 Novak, Polina 8 Audentese Spordiklubi 24,14
17 Karo, Lisanna 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 25,55
18 Viherpuu, Johanna 8 Viimsi Veeklubi 25,72
19 Raudsik, Kätlin 8 Spa Viimsi Tervis 26,02
*20 Tammemets, Jana 8 Top Ujumisklubi 27,41
*20 Leet, Kaia Liisa 8 Audentese Spordiklubi 27,41
22 Päts, Eva 8 Top Ujumisklubi 32,82
23 Elmi, Doora 8 Hiiu Hüljes 33,03
24 Uhle, Melissa 8 Top Ujumisklubi 39,91

25m KROOLI 8-aastased POISID

1 Kozlik, Jüri 8 Top Ujumisklubi 17,46
2 Pertelson, Rasmus 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 17,80
3 Voll, Jordan 8 Top Ujumisklubi 18,20
4 Matsenas, Andrius 8 Kalevi Ujumiskool 18,62
5 Pehka, Ran 8 Audentese Spordiklubi 19,14
6 Kadarik, Kristjan 8 Kalevi Ujumiskool 19,78
7 Pisa, Kasper 8 Hiiu Hüljes 20,01
8 Kappi, Aleksander 8 Top Ujumisklubi 20,69
9 Kuuse, Simon Fox 8 Spordiklubi Shark 21,06
10 Rink, Sander 8 Spordiklubi Keila Swimclub 21,10
11 Nikistsin, Maksim 8 Audentese Spordiklubi 22,93
12 Raal, Patric Tiit 8 Spa Viimsi Tervis 23,03
13 Antriainen, Alan 8 Top Ujumisklubi 23,20
14 Proos, Jakob Richard 8 Spa Viimsi Tervis 23,36
15 Sovtsa, Mark 8 Top Ujumisklubi 23,68
16 Siitam, Rasmus 8 Viimsi Veeklubi 24,18
17 Põltsam, Vahur 8 Audentese Spordiklubi 24,91
18 Värk, Silver 8 Spordiklubi Keila Swimclub 25,12
19 Jaadla, Cristofer 8 Top Ujumisklubi 27,41
20 Klamas, Carl Eric 8 Audentese Spordiklubi 28,68
21 Kõplas, Kristo 8 Spordiklubi Keila Swimclub 30,20
22 Tamme, Toomas 8 Spordiklubi Keila Swimclub 32,22
23 Kasepõld, Robert 8 Viimsi Veeklubi 32,51

25m SELILI 7-aastased TÜDRUKUD

1 Kostabi, Elise Lizette 7 Audentese Spordiklubi 25,77
2 Lindepuu, Marie 7 Spordiklubi Keila Swimclub 26,32
3 Mägi, Elisabeth 7 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 26,75
4 Rebane, Karmel 7 Top Ujumisklubi 26,90
5 Kallus, Melani Leana 7 Viimsi Veeklubi 27,65
6 Freiberg, Karolina 7 Top Ujumisklubi 29,40
7 Kuru, Johanna 7 Top Ujumisklubi 30,36
8 Lepp, Susanna 7 Top Ujumisklubi 31,34
9 Karja, Natali 7 Viimsi Veeklubi 31,38
10 Uusküla, Emma 7 Spordiklubi Shark 32,50
11 Nurk, Stella 7 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 32,62
12 Zeiger, Mia 7 Audentese Spordiklubi 34,50
13 Anton, Sigrid 7 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 38,19
14 Saar, Katriin 7 Top Ujumisklubi 42,10

50m SELILI 10-aastased POISID

1 Reede, Rasmus 10 Audentese Spordiklubi 42,37
2 Ulejev, Sander 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 43,45
3 Setkin, Artur 10 Viimsi Veeklubi 44,57
4 Voorel, Oskar 10 Top Ujumisklubi 45,89
5 Sumejev, Nikita 10 Spordiklubi Shark 47,57
6 Klee, Tanel 10 Hiiu Hüljes 48,97
7 Herem, Karl Richard 10 Spordiklubi Keila Swimclub 50,08
8 Geller, Mark 10 Top Ujumisklubi 50,31
9 Raud, Sten 10 Viimsi Veeklubi 51,51
10 Anderson, Edvard 10 Kalevi Ujumiskool 51,81
11 Nurs, Karli 10 Hiiu Hüljes 52,74
12 Piipuu, Karl Oskar 10 Viimsi Veeklubi 53,06
13 Raadik, Karl 10 Kalevi Ujumiskool 53,08
14 Koppel, Holger 10 Spordiklubi Shark 53,86
15 Kasesalu, Karl 10 Top Ujumisklubi 54,01
16 Pits, Rainer 10 Audentese Spordiklubi 54,57
17 Salla, Ott 10 Viimsi Veeklubi 59,20
18 Kaarma, Mihkel 10 Kalevi Ujumiskool 1:06,68

50m SELILI 9-aastased TÜDRUKUD

1 Saar, Maribel 9 Top Ujumisklubi 44,20
2 Mäll, Katariina 9 Kalevi Ujumiskool 44,80
3 Penjam, Eva Lotta 9 Tabasalu Ujumisklubi 46,18
4 Siimar, Reeli 9 Top Ujumisklubi 49,31
5 Tullkvist, Sophie 9 Top Ujumisklubi 49,87
6 Lestsenko, Uljana 9 Spordiklubi Shark 50,32
7 Reinkubjas, Carita 9 Top Ujumisklubi 50,73
8 Bruus, Emily 9 Viimsi Veeklubi 51,13
9 Urvak, Greete 9 Kalevi Ujumiskool 51,36
10 Plotnikova, Viktoria 9 Spordiklubi Shark 51,43
11 Varik Cautery, Luula 9 Spa Viimsi Tervis 52,15
*12 Joon, Kirsika 9 Spordiklubi Shark 52,80
*12 Migalenja, Diana 9 Spordiklubi Shark 52,80
14 Nigul, Matilde Manuela 9 Spordiklubi Shark 53,39
15 Kaasik, Aasa Marta 9 Viimsi Veeklubi 53,45
16 Goldrin, Maria 9 Spordiklubi Shark 53,84
17 Kreem, Annabel 9 Viimsi Veeklubi 54,24
18 Saliste, Birgit 9 Audentese Spordiklubi 54,47
19 Laavits, Andera 9 Spordiklubi Keila Swimclub 54,65
20 Saabas, Mariann 9 Top Ujumisklubi 56,10
21 Luidalepp, Karoline 9 Top Ujumisklubi 56,28
22 Keevallik, Mari Liis 9 Spordiklubi Keila Swimclub 57,81
23 Otstavel, Kristiina 9 Spordiklubi Keila Swimclub 58,87
24 Prii, Ingel 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 59,84
25 Altma, Stephanie 9 Spordiklubi Keila Swimclub 1:01,01
26 Kadanik, Britta 9 Spordiklubi Shark 1:01,10
27 Pulk, Loreen 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 1:04,19
28 Poell, Johanna Maria 9 Audentese Spordiklubi 1:05,21
29 Verder, Charleen 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 1:14,91

50m SELILI 9-aastased POISID

1 Arjus, Märt 9 Top Ujumisklubi 44,77
2 Vest, Rene Ron 9 Spa Viimsi Tervis 45,46
3 Bekker, Reidar 9 Kalevi Ujumiskool 48,59
4 Alliksaar, Jan Erik 9 Spordiklubi Keila Swimclub 50,14
5 Sünd, Kevin 9 Top Ujumisklubi 50,39
6 Meos, Martin 9 Kalevi Ujumiskool 51,63
7 Külaviir, Gunnar 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 52,76
8 Toht, Mihkel 9 Spordiklubi Keila Swimclub 53,44
9 Kleinson, Oskar 9 Spordiklubi Keila Swimclub 54,05
10 Haug, Rasmus 9 Kalevi Ujumiskool 54,50
11 Kaiv, Jürgen Rasmus 9 Audentese Spordiklubi 55,10
12 Nurm, Karl Oskar Joosep 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 55,95
13 Lill, Matthias 9 Viimsi Veeklubi 57,97
14 Maalt, Markus 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 58,04
15 Kurvits, Rasmus 9 Spordiklubi Shark 1:01,93
16 Korts, Karl 9 Spordiklubi Keila Swimclub 1:06,18
17 Pettai, Mattias 9 Audentese Spordiklubi 1:08,30
18 Gitits, Lev 9 Kalevi Ujumiskool 1:15,78

25m SELILI 8-aastased TÜDRUKUD

1 Mikk, Roberta 8 Hiiu Hüljes 19,50
2 Kukk, Katrin 8 Spordiklubi Shark 22,45
3 Radviliavicius, Merilin 8 Spa Viimsi Tervis 23,57
4 Maanurm, Sandra 8 Top Ujumisklubi 23,63
5 Maide, Ilona 8 Audentese Spordiklubi 24,07
6 Metsandi, Emma 8 Top Ujumisklubi 24,52
7 Pisa, Karin 8 Hiiu Hüljes 24,76
8 Leok, Luise 8 Top Ujumisklubi 24,92
9 Eljas, Gethe Maria 8 Spordiklubi Keila Swimclub 25,03
10 Pullisaar, Meril 8 Viimsi Veeklubi 25,85
11 Tammik, Mona Maria 8 Kalevi Ujumiskool 26,20
12 Hürden, Saraha 8 Top Ujumisklubi 26,35
13 Vain, Fanny 8 Viimsi Veeklubi 26,38
14 Karo, Lisanna 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 26,44
15 Pits, Mariann 8 Audentese Spordiklubi 28,21
16 Tammemets, Jana 8 Top Ujumisklubi 28,32
17 Kull, Karmel 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 28,42
18 Päts, Eva 8 Top Ujumisklubi 28,98
19 Viherpuu, Johanna 8 Viimsi Veeklubi 29,60
20 Reiman, Elisabeth 8 Audentese Spordiklubi 30,51
21 Elmi, Doora 8 Hiiu Hüljes 31,99
22 Novak, Polina 8 Audentese Spordiklubi 33,14
23 Raudsik, Kätlin 8 Spa Viimsi Tervis 34,20
24 Uhle, Melissa 8 Top Ujumisklubi 50,65

25m SELILI 8-aastased ja nooremad POISID

1 Kozlik, Jüri 8 Top Ujumisklubi 20,60
2 Uriko, Roland Erich 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 21,22
3 Matsenas, Andrius 8 Kalevi Ujumiskool 22,14
4 Voll, Jordan 8 Top Ujumisklubi 23,01
5 Pisa, Kasper 8 Hiiu Hüljes 23,62
6 Johanson, Robert 7 Top Ujumisklubi 23,64
7 Pertelson, Rasmus 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 23,80
8 Proos, Jakob Richard 8 Spa Viimsi Tervis 24,31
9 Altraja, Karl 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 24,37
10 Kappi, Aleksander 8 Top Ujumisklubi 24,67
11 Külvi, Mathias 7 Top Ujumisklubi 24,97
12 Kadarik, Kristjan 8 Kalevi Ujumiskool 25,28
*13 Mõis, Marcus Jonathan 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 25,61
*13 Kõvask, Rasmus 7 Spordiklubi Shark 25,61
*15 Kuuse, Simon Fox 8 Spordiklubi Shark 25,92
16 Antriainen, Alan 8 Top Ujumisklubi 26,22
17 Rink, Sander 8 Spordiklubi Keila Swimclub 26,29
18 Kaabel, Markus 7 Top Ujumisklubi 26,34
19 Selvet, Robin 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 26,53
20 Nikistsin, Maksim 8 Audentese Spordiklubi 26,57
21 Sovtsa, Mark 8 Top Ujumisklubi 26,86
22 Pehka, Ran 8 Audentese Spordiklubi 27,30
23 Kasepõld, Robert 8 Viimsi Veeklubi 27,53
24 Raal, Patric Tiit 8 Spa Viimsi Tervis 27,59
25 Tsalov, Kirill 6 Spordiklubi Shark 28,71
26 Ruiso, Rasmus 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 28,73
27 Põltsam, Vahur 8 Audentese Spordiklubi 28,87
28 Kopli, Sten Mark 7 Viimsi Veeklubi 28,97
29 Pa`skov, Filip 7 Spa Viimsi Tervis 29,00
30 Siitam, Rasmus 8 Viimsi Veeklubi 214
31 Helde, Kaspar 7 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 29,78
32 Kaiv, Jaagup 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 29,81
33 Mäekivi, Sander 8 Spordiklubi Shark 30,22
34 Arbeiter, Hans 8 Viimsi Veeklubi 30,57
*35 Tamme, Toomas 8 Spordiklubi Keila Swimclub 30,62
*35 Mõts, Tristan 7 Spordiklubi Shark 30,62
37 Tõniste, Andre 7 Viimsi Veeklubi 30,72
38 Maalt, Marten 7 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 30,92
39 Klamas, Carl Eric 8 Audentese Spordiklubi 31,88
40 Jaadla, Cristofer 8 Top Ujumisklubi 32,01
41 Uhle, Andi 7 Top Ujumisklubi 32,52
42 Uhle, Indrek 7 Top Ujumisklubi 32,99
43 Normet, Kris 7 Top Ujumisklubi 33,28
44 Raaper, Ralf 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 34,94
45 Talts, Erik 7 Top Ujumisklubi 36,01
46 Nahkur, Markus 8 Spordiklubi Keila Swimclub 37,75
49 Kask, Richard 8 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 42,84

50m KONNA 10-aastased POISID

1 Volodin, Juri 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 45,40
2 Lelle, Armin Evert 10 Viimsi Veeklubi 47,77
3 Hallikma, Erik 10 Spordiklubi Keila Swimclub 47,90
4 Bander, Martin 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 51,10
5 Pius, Rinel 10 Viimsi Veeklubi 51,80
6 Härm, Joseph Vincent 10 Spordiklubi Keila Swimclub 52,77
7 Setkin, Artur 10 Viimsi Veeklubi 52,81
8 Sorokin, Robin 10 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 53,65
9 Sillar, Sixten 10 Kalevi Ujumiskool 54,66
10 Gasanov, Ruslan 10 Kalevi Ujumiskool 55,60
11 Tammela, Rünno 10 Järveotsa Gümnaasiumi Spordiklubi 56,20
12 Känd, Villem 10 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 56,30
13 Sepp, Martin 10 Viimsi Veeklubi 56,70
14 Nõmberg, Alex Sander 10 Kalevi Ujumiskool 58,00
15 Pertelson, Marcus 10 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 58,61
16 Aolaid, Marten 10 Audentese Spordiklubi 58,74
17 Melles, Siim 10 Audentese Spordiklubi 58,89
18 Allas, Kristjan 10 Viimsi Veeklubi 58,94
19 Zolotar, Jevgeni 10 Kalevi Ujumiskool 1:01,16
20 Nurs, Karli 10 Hiiu Hüljes 1:02,78
21 Romandi, Alex 10 Hiiu Hüljes 1:06,63
22 Koplimaa, Ragnar 10 Kalevi Ujumiskool 1:07,17

50m KONNA 9-aastased TÜDRUKUD

1 Pollisinski, Kirke 9 Spordiklubi Shark 52,85
2 Rebane, Kristin 9 Top Ujumisklubi 53,42
3 Saar, Maribel 9 Top Ujumisklubi 53,47
4 Aas, Anette 9 Kalevi Ujumiskool 54,33
5 Salumaa, Mai Riin 9 Top Ujumisklubi 54,95
6 Savila, Gerli 9 Spordiklubi Shark 55,70
7 Tasane, Saskia Miina 9 Audentese Spordiklubi 57,64
8 Goldrin, Maria 9 Spordiklubi Shark 59,19
9 Reede, Marleen 9 Audentese Spordiklubi 59,74
10 Murrut, Ketter 9 Viimsi Veeklubi 1:02,67
11 Kadanik, Britta 9 Spordiklubi Shark 1:06,83
12 Varik Cautery, Luula 9 Spa Viimsi Tervis 1:14,49
13 Helmelaid, Erika 9 Spordiklubi Shark 1:17,62

50m KONNA 9-aastased POISID

1 Hiie, Hannes 9 Spordiklubi Keila Swimclub 45,01 VR
1 Kadarik, Kaarel Jaan 9 Kalevi Ujumiskool 45,01 VR
3 Arjus, Märt 9 Top Ujumisklubi 46,65
4 Vellemaa, Simon 9 Spordiklubi Shark 51,36
5 Kooser, Bo Aaron 9 Spa Viimsi Tervis 51,40
6 Kesksaar, Sander 9 Audentese Spordiklubi 52,40
7 Suun, Janter 9 Top Ujumisklubi 53,18
8 Põiklik, Edvin 9 Audentese Spordiklubi 54,00
9 Veske, Kristo 9 Kalevi Ujumiskool 55,50
10 Oblikas, Mattias 9 Spordiklubi Shark 1:00,00
11 Ilves, Karl Rasmus 9 Spordiklubi Keila Swimclub 1:01,61
12 Järg, Oskar 9 Top Ujumisklubi 1:01,97
13 Adamson, Kristjan 9 Spordiklubi Shark 1:03,01
14 Kurvits, Rasmus 9 Spordiklubi Shark 1:03,09
15 Reinsoo, Paul Alex 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 1:04,41
16 Tammemägi, Tambet 9 Rocca al Mare Kooli Spordiklubi 1:04,78

Neljapäev, 12. november 2009

Gripi vastu!

Tantsi gripi vastu ja uuri muidki tähtsaid näpunäiteid aadressilt
www.gripivastu.ee

Pühapäev, 8. november 2009

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Kolmapäev, 28. oktoober 2009

ImageChef.com - Custom comment codes for MySpace, Hi5, Friendster and more

Teisipäev, 27. oktoober 2009

I etapi juhend

Aeg ja koht
Laupäev, 14. november Rocca al Mare Koolis. Koguneme kell 10.30. Võistlustega alustame kell 11.00. Soojendusujumist ei ole. Ja siis veel selline lugu: meie bassein ei ole väga suur, lapsevanemad peame jätma akna taha.

Alakeste järjekord
1999 s.a poisid 50m krooli
2000 s.a tüdrukud ja poisid 50m krooli
2001 s.a tüdrukud ja poisid 25m krooli
2002 s.a ja nooremad tüdrukud 25m selili
1999 s.a poisid 50m selili
2000 s.a tüdrukud ja poisid 50m selili
2001 s.a tüdrukud ja poisid (ja nooremad) 25m selili
1999 s.a poisid 50m konna
2000 s.a tüdrukud ja poisid 50m konna

Startida saab kahel alal.

Autasustamine
Kõikide vanuseklasside iga ala kolme paremat tüdrukut ja poissi autasustatakse karika ja diplomiga, neljandat kuni kuuendat kohta plaadi diplomiga. Kõiki osavõitjad mälestusmeenega.

Ülesandmine
Palun tehke ülesandmised meilitsi 9.novembriks. Ikka nimi, sünniaasta, ala ja ülesandmisaeg. Maha võtmine toimub jooksvalt ja ikka meilitsi. Viimane aeg maha võtta on 14. novembril kell 9.00. Hiljem teatades tuleb siiski tasuda osavõtumaks. Ülesandmisega korraldajatele tegelevad treenerid ja klubid.

Osavõtumaks
Võistluste osavõtumaks 100 krooni.

Kolmapäev, 14. oktoober 2009

Ujumisvõistlus Kõik Meie Pardikesed 2009/2010 üldjuhend

Mõte
Ujumisklubide kõige väiksemate ujujate kokkusaamine, et ikka nende tegutsemist Eesti ujumisspordi nimel ergutada. Kokku saame kolm korda sügisest kevadeni Rocca al Mare Koolis. Ja kevadel finaalvõistlusel Õismäe ujulas. Võistlusele pääsevad klubid kutsetega.

Ajad ja paigad
I etapp 14. november
II etapp 23. jaanuar
III etapp 6. märts
Finaal 8. mai

Osalejad
Tüdrukud 2002 s.a ja nooremad
Tüdrukud 2001 s.a
Poisid 2001 s.a. ja nooremad;
Tüdrukud ja poisid 2000 s.a.;
Poisid 1999 s.a.

Alakesed

Ühel etapil saab startida kahel alal.


I etapp
Tüdrukud 2002 s.a ja nooremad 25m selili
Tüdrukud 2001 s.a; poisid 2001 s.a 25m krooli ja 25m selili (nooremad poisid ainult 25m selili)
Tüdrukud ja poisid2000 s.a 50m krooli, 50m selili, 50m konna
Poisid 1999 s.a 50m krooli, 50m selili, 50m konna

II etapp
Tüdrukud 2002 s.a ja nooremad 25m krooli ja 25m selili
Tüdrukud 2001 s.a; poisid 2001 s.a ja nooremad 25m krooli, 25m selili, 25m delfiini (nooremad poisid ainult 25m krooli ja 25m selili)
Tüdrukud ja poisid 2000 s.a 50m krooli, 50m selili, 25m delfiini
Poisid 1999 s.a 50m krooli, 50m selili, 50m delfiini


III etapp
Tüdrukud 2002 s.a ja nooremad 25m krooli, 25m selili
Poisid 2001 s.a 25m krooli, 25m selili, 25m konna (nooremad ainult 25m krooli, 25m selili)
Tüdrukud 2001 s.a 25m krooli, 25m selili, 25m konna
Tüdrukud ja poisid 2000 s.a 50m krooli, 50m konna, 100m kompleksi
Poisid 1999 s.a 50m krooli, 50m konna, 100m kompleksi

Finaal
Finaali pääseb igalt alalt 12 või 18 võistlejat – see oleneb osavõtjate arvust.

Autasustamine
Kõikide vanuseklasside iga ala kolme paremat tüdrukut ja poissi autasustatakse karika ja diplomiga, kuut paremat diplomiga. Kõiki osavõitjad mälestusmeenega.

Osavõtumaks
Klubidelt soovime sissemaksu 500 krooni
Võistluste osavõtumaks 100 krooni.

Korraldus
Kohtunike seltskonna moodustavad TOP Ujumisklubi noored ujujad ja mõned treenerid.

Teisipäev, 22. september 2009

Sügise sünnipäeva tervitus

Kaunis sügis

Redis, Õun ja Kartul mängisid kulli. Korraga hüüdis Õun: "Me peaksime ikkagi välja selgitama, kes selle porgandiauto omanik on." "Selle auto omanik oln kindlasti mina," uhkustas Õun. "Ei, see olen otseloomulikult mina," vaidles Kartul. "Aga see olen ju mina," uhkustas Redis. Ja nad läksid vaidlema. Järsku hüüdis mingi pisike hääl: "Mina tean, kes selle porgandiauto omanik on!" "No, kes siis on, Kukeseen?" "See on muidugi Sügis."

Nell Natali Kivi

Rocca al Mare Kooli 3.B

Pühapäev, 17. mai 2009

Pardikeste hooaeg sai läbi

Selle hooaja viimasel kokkusaamisel sündis 4 võistluste rekordit, mille eest hoolitsesid meie kõige nooremad tegelased: Roberta Mikk, Janter Suun, Märt Arjus. Palju õnne treeneritele ja pai Pardikestele! Et aga saaksid sündida rekordid ja oleks võimalik saavutada esikohti, selleks on vaja armsaid sõpru, kellega koos treenida, ning treenereid, kes aitavad õiget kurssi hoida, ja emasid-isasid, kes rõõmude ja muredega hakkama aitavad saada. AITÄH KÕIGILE PARDIKESTE 4ndal hoaajal tegutsemast ja toetamast! Sulistagem suvel tiigivees ja prääksatusteni novembrikuus.

Finaali tulemused

50m KROOLI
11-aastased poisid

1 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 32,18
2 Lilleorg, Miko 11 TOP 33,52
3 Kargin, Adrian 11 KUK 33,73
4 Vähk, Keit 11 KUK 34,20
5 Sander, Renat 11 TOP 35,42
6 Katsõka, Denis 11 JÄSK 35,64
7 Kasemets, Martin 11 JÄSK 35,66
8 Kont, Otto 11 RAM 35,94
9 Varjusankov, Maksim 11 JÄSK 36,37
10 Suurorg, Karl 11 TOP 36,47
11 Hermlin, Johann 11 VIIMS 36,48
12 Abramov, Nikita 11 KUK 37,58
13 Lumi, Carl Stephan 11 KEILA 38,24
14 Veelma, Oscar-Lui 11 KUK 38,56
15 Hiie, Mattis 11 KEILA 38,60
16 Tiidermann, Otto 11 TOP 38,74
17 Valge, Johan 11 RAM 40,41

10-aastased tüdrukud

1 Koppel, Lorena Marchelin 10 SHARK 37,14
2 Keridon, Maria 10 TOP 37,15
3 Born, Birgit 10 TOP 38,50
4 Butlere, Veronika 10 TOP 38,88
5 Väli, Kiia 10 HIIU 39,07
6 Liht, Laura 10 JÄSK 40,98
7 Asi, Anett 10 SHARK 41,05
8 Vainola, Kayt 10 JÄSK 41,20
9 Kaul, Susannah 10 VIIMS 41,39
10 Lebedeva, Kristiina 10 JÄSK 41,56
11 Konze, Emma 10 KUK 42,06
12 Põldsam, Johanna 10 KUK 42,34
13 Tippo, Celine 10 VIM 43,30
14 Parmas, Roos Lisette 10 RAM 43,79
15 Põder, Jana 10 VIIMS 45,67
16 Kotter, Karmen Maria 10 KEILA 45,68
17 Varik, Johanna 10 KEILA 49,51

10-aastased poisid

1 Hallikmaa, Erik 10 KEILA 33,78
2 Volodin, Juri 10 JÄSK 36,20
3 Lelle, Armin Evert 10 VIM 36,80
4 Klee, Tanel 10 HIIU 38,40
5 Sorokin, Robin 10 RAM 38,71
6 Toome, Timo 10 SHARK 38,80
7 Haponen, Ruslan 10 JÄSK 39,61
8 Pius, Rinel 10 VIM 40,09
9 Toom, Reinart 10 TOP 41,56
10 Reede, Rasmus 10 JÄSK 42,27
11 Shumejev, Nikita 10 SHARK 42,29
12 Sillar, Sixten 10 KUK 42,71
13 Voorel, Oskar 10 TOP 43,13
14 Geller, Mark Genrich 10 TOP 44,18
15 Herem, Karl Ricard 10 KEILA 46,63

25m KROOLI
9-aastased tüdrukud


1 Salumaa, Mai Riin 9 TOP 17,35
2 Saar, Meribel 9 TOP 17,45
3 Reinkubjas, Carita 9 TOP 18,38
4 Joon, Kirsika 9 SHARK 18,49
5 Pollisinski, Kirke 9 SHARK 18,55
6 Bruus, Emily 9 VIM 19,54
7 Leshtshenko, Uljana 9 SHARK 19,64
8 Rebane, Kristin 9 TOP 19,92
9 Nigul, Mathilde Manuela 9 SHARK 20,18
10 Savila, Gerli 9 SHARK 20,64
11 Arrak, Hanna 9 TOP 20,74
12 Kreem, Annabel 9 VIM 21,10
13 Aas, Anette 9 KUK 21,18
14 Vähi, Lisethe 9 TOP 21,44
15 Tullkvist, Sophia 9 TOP 21,77
16 Tasane, Saskia-Miina 9 JÄSK 21,94
17 Sitska, Rebecca 9 TOP 22,16
18 Siimar, Reeli 9 TOP 25,98

9-aastased poisid

1 Suun, Janter 9 TOP 15,89 võistluste rekord
2 Arjus, Märt 9 TOP 17,25
3 Kozlik, Jüri 8 TOP 17,93
*4 Vest, Rene Ron 9 VIIMS 17,96
*4 Bekker, Reidar 9 KUK 17,96
6 Herodes, Karl 9 KUK 18,24
7 Vellemaa, Simon 9 SHARK 18,63
8 Kadarik, Jaan-Kaarel 9 KUK 19,20
9 Põiklik, Edvin 9 JÄSK 19,27
10 Sünd, Kevin 9 TOP 19,80
*11 Nurm, Karl Oskar 9 RAM 19,94
*11 Voll, Jan Jordan 8 TOP 19,94
13 Visnapuu, Rasmus 9 KUK 20,02
14 Sei, Paul Arvid 9 RAM 20,26
15 Järg, Oskar 9 TOP 20,34
16 Koroljov, Edgar 9 SHARK 20,98
17 Pisa, Kasper 9 HIIU 21,18
18 Kappi, Aleksander 8 TOP 23,18

8-aastased tüdrukud

1 Mikk, Roberta 8 HIIU 16,68 võistluste rekord
2 Maanurm, Sandra 8 TOP 19,56
3 Leok, Luise 8 TOP 21,67
4 Pisa, Karin 8 HIIU 22,28
5 Turban, Lilian 8 TOP 22,31
6 Metsandi, Emma 8 TOP 22,35
7 Hüdren, Sarah 8 TOP 22,40
8 Ööbik, Mia 8 SHARK 22,85
9 Kukk, Katrin 8 RAM 24,41
10 Radvilavicius, Merilin 8 VIIMS 25,18
11 Helmelaid, Erika 8 SHARK 25,78
12 Viherpuu, Johanna 8 VIM 28,02

5om KONNA
11-aastased poisid

1 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 42,70
2 Laherand, Kristian 11 KUK 42,99
3 Narusk, Kristjan 11 VIIMS 44,69
4 Laherand, Artur 11 KUK 45,32
5 Vähk, Keit 11 KUK 45,70
6 Kargin, Adrian 11 KUK 45,90
7 Lilleorg, Miko 11 TOP 46,17
8 Varjusankov, Maksim 11 JÄSK 47,22
9 Zadoroznõi, Roman 11 SHARK 48,10
10 Kasemets, Martin 11 JÄSK 48,15
11 Suurorg, Karl 11 TOP 50,90
12 Tiidermann, Otto 11 TOP 55,43

10-aastased tüdrukud

1 Keridon, Maria 10 TOP 48,00
2 Koppel, Lorena Marchelin 10 SHARK 49,19
3 Butlere, Veronika 10 TOP 50,44
4 Liht, Laura 10 JÄSK 50,83
5 Põldsam, Johanna 10 KUK 51,14
6 Born, Birgit 10 TOP 52,39
7 Lebedeva, Kristiina 10 JÄSK 52,40
8 Tippo, Celine 10 VIM 52,80
9 Vainola, Kayt 10 JÄSK 53,27
10 Asi, Anett 10 SHARK 53,81
11 Konze, Emma 10 KUK 58,83
12 Missik, Kelli-Marie 10 KUK 59,82

10-aastased poisid

1 Lelle, Armin Evert 10 VIM 50,77
2 Bander, Martin 10 JÄSK 50,80
3 Sillar, Sixten 10 KUK 51,70
4 Fedorenko, Pavel 10 JÄSK 52,53
5 Toome, Timo 10 SHARK 55,01
6 Rass, Andres 10 KEILA 55,54
7 Sorokin, Robin 10 RAM 55,98
8 Herodes, Georg 10 KUK 56,10
9 Pius, Rinel 10 VIM 56,21
10 Härm, Joseph-Vincent 10 KEILA 56,78

25m KONNA
9-aastased tüdrukud

1 Saar, Meribel 9 TOP 24,88
2 Salumaa, Mai Riin 9 TOP 25,27
3 Pollisinski, Kirke 9 SHARK 25,33
4 Sitska, Rebecca 9 TOP 25,42
5 Rebane, Kristin 9 TOP 25,66
6 Mäll, Katariina 9 KUK 25,72
7 Savila, Gerli 9 SHARK 26,06
8 Aas, Anette 9 KUK 27,16
9 Koppel, Emma Anni 9 SHARK 27,44
10 Kivi, Katariina 9 TOP 28,82
11 Tasane, Saskia-Miina 9 JÄSK 29,42
12 Petrova, Sofia 9 SHARK 30,16

9-aastased POISID

1 Arjus, Märt 9 TOP 22,07 võistluste rekord
2 Kooser, Bo-Aron 9 VIIMS 22,50
3 Suun, Janter 9 TOP 23,32
4 Kadarik, Jaan-Kaarel 9 KUK 23,58
5 Bekker, Reidar 9 KUK 25,16
6 Herodes, Karl 9 KUK 26,87
7 Ilves, Karl Rasmus 9 KEILA 28,01
8 Veske, Kristo 9 KUK 28,79
9 Mäe, Markus 9 RAM 28,93
10 Kurvits, Rasmus 9 SHARK 29,55
11 Reinsoo, Paul Alex 9 RAM 29,61
12 Järg, Oskar 9 TOP 32,07

50m SELILI
11-aastased POISID

1 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 38,38
2 Lilleorg, Miko 11 TOP 39,49
3 Laherand, Kristian 11 KUK 39,90
4 Varjusankov, Maksim 11 JÄSK 42,65
5 Laherand, Artur 11 KUK 43,01
6 Suurorg, Karl 11 TOP 43,15
7 Zadoroznõi, Roman 11 SHARK 43,82
8 Narusk, Kristjan 11 VIIMS 43,90
9 Veelma, Oscar-Lui 11 KUK 44,68
10 Hiie, Mattis 11 KEILA 44,74
11 Abramov, Nikita 11 KUK 44,88
12 Katsõka, Denis 11 JÄSK 45,03
13 Kasemets, Martin 11 JÄSK 46,62
14 Kiisa, Frank 11 KEILA 47,99
15 Hermlin, Johann 11 VIIMS 48,19
16 Kõvask, Rednar 11 SHARK 49,94
17 Lauk, Georg 11 KALEV 53,35

10-aastased TÜDRUKUD

1 Born, Birgit 10 TOP 46,36
2 Tippo, Celine 10 VIM 46,97
3 Vainola, Kayt 10 JÄSK 47,02
4 Asi, Anett 10 SHARK 47,65
5 Parmas, Roos Lisette 10 RAM 47,97
6 Keridon, Maria 10 TOP 48,08
7 Pak, Heleene 10 JÄSK 48,93
8 Väli, Kiia 10 HIIU 48,94
9 Kaul, Susannah 10 VIIMS 49,89
10 Põder, Jana 10 VIIMS 49,96
11 Missik, Kelli-Marie 10 KUK 50,78
12 Butlere, Veronika 10 TOP 51,10
13 Lahesaar, Katariina 10 SHARK 52,71
14 Varik, Miia 10 VIIMS 52,78
15 Piipuu, Brigitta-Liisa 10 VIM 53,58
16 Kubbi, Ditra 10 KUK 55,20

10-aastased POISID

1 Reede, Rasmus 10 JÄSK 44,79
2 Lelle, Armin Evert 10 VIM 45,30
3 Voorel, Oskar 10 TOP 46,92
4 Ulejev, Sander 10 JÄSK 47,04
5 Kuum, Kistjan 10 TOP 47,77
6 Herodes, Georg 10 KUK 48,25
7 Klee, Tanel 10 HIIU 49,22
8 Fedorenko, Pavel 10 JÄSK 50,81
9 Shumejev, Nikita 10 SHARK 51,16
10 Veski, Jonas-Simson 10 KUK 51,26
11 Geller, Mark Genrich 10 TOP 52,37
12 Herem, Karl Ricard 10 KEILA 53,35
13 Valgus, Sting 10 RAM 53,55
14 Rass, Andres 10 KEILA 54,12
15 Toom, Reinart 10 TOP 56,50

25m SELILI
9-aastased TÜDRUKUD

1 Saar, Meribel 9 TOP 20,14
2 Mäll, Katariina 9 KUK 20,16
3 Leshtshenko, Uljana 9 SHARK 21,87
4 Salumaa, Mai Riin 9 TOP 22,10
5 Nigul, Mathilde Manuela 9 SHARK 22,71
6 Siimar, Reeli 9 TOP 22,93
7 Joon, Kirsika 9 SHARK 23,56
8 Sitska, Rebecca 9 TOP 23,73
9 Bruus, Emily 9 VIM 24,13
10 Reinkubjas, Carita 9 TOP 24,22
11 Kivi, Nell Natali 9 RAM 24,70
12 Tasane, Saskia-Miina 9 JÄSK 24,80
13 Tullkvist, Sophia 9 TOP 24,84
14 Aas, Anette 9 KUK 24,91
15 Kivi, Katariina 9 TOP 25,33
16 Rebane, Kristin 9 TOP 25,37
17 Murrut, Ketter 9 VIM 25,59
18 Saabas, Mariann 9 TOP 25,89

9-aastased POISID

1 Arjus, Märt 9 TOP 21,34
2 Vellemaa, Simon 9 SHARK 21,99
*3 Põiklik, Edvin 9 JÄSK 22,19
*3 Kozlik, Jüri 8 TOP 22,19
5 Suun, Janter 9 TOP 22,29
6 Kadarik, Jaan-Kaarel 9 KUK 22,37
7 Meos, Martin 9 KUK 22,40
8 Bekker, Reidar 9 KUK 22,46
9 Vest, Rene Ron 9 VIIMS 22,87
10 Luhala, Andreas 9 TOP 23,19
11 Vilu, Oliver 8 KUK 23,50
12 Külaviir, Gunnar 9 RAM 23,74
13 Koroljov, Edgar 9 SHARK 23,86
14 Järg, Oskar 9 TOP 24,73
15 Sei, Paul Arvid 9 RAM 24,82
16 Pisa, Kasper 9 HIIU 25,67
17 Kahk, Karl-Joosep 9 VIM 25,87

8-aastased TÜDRUKUD

1 Mikk, Roberta 8 HIIU 20,79 võistluste rekord
2 Maanurm, Sandra 8 TOP 22,31
3 Ööbik, Mia 8 SHARK 24,33
4 Metsandi, Emma 8 TOP 25,83
5 Leok, Luise 8 TOP 26,04
6 Veeleid, Meriliis 8 TOP 26,17
7 Radvilavicius, Merilin 8 VIIMS 26,27
8 Karo, Lisanna 8 RAM 26,50
9 Pisa, Karin 8 HIIU 27,20
10 Hüdren, Sarah 8 TOP 27,50
11 Kukk, Katrin 8 RAM 27,53
12 Tammik, Mona-Maria 8 KUK 27,59

50m DELFIINI

1 Lilleorg, Miko 11 TOP 36,17
2 Vähk, Keit 11 KUK 38,05
3 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 38,60
4 Kargin, Adrian 11 KUK 39,58
5 Laherand, Artur 11 KUK 40,68
6 Katsõka, Denis 11 JÄSK 42,39
7 Laherand, Kristian 11 KUK 45,32
8 Lumi, Carl Stephan 11 KEILA 46,85
9 Zadoroznõi, Roman 11 SHARK 47,25
10 Kont, Otto 11 RAM 48,77
11 Suurorg, Karl 11 TOP 52,06
12 Lauk, Georg 11 KALEV 57,86

25m DELFIINI
10-aastased TÜDRUKUD


1 Born, Birgit 10 TOP 19,41
2 Danilov, Margaret 10 KEILA 19,81
3 Koppel, Lorena Marchelin 10 SHARK 21,11
4 Keridon, Maria 10 TOP 21,40
5 Pak, Heleene 10 JÄSK 21,97
6 Butlere, Veronika 10 TOP 22,65
7 Väli, Kiia 10 HIIU 22,90
8 Konze, Emma 10 KUK 23,30
9 Liht, Laura 10 JÄSK 23,94
10 Lahesaar, Katariina 10 SHARK 26,72
11 Varik, Miia 10 VIIMS 27,15

10-aastased POISID

1 Hallikmaa, Erik 10 KEILA 18,76
2 Volodin, Juri 10 JÄSK 19,02
3 Ulejev, Sander 10 JÄSK 19,57
4 Toome, Timo 10 SHARK 20,78
6 Haponen, Ruslan 10 JÄSK 21,21
7 Sillar, Sixten 10 KUK 22,29
8 Sorokin, Robin 10 RAM 22,47
9 Herem, Karl Ricard 10 KEILA 22,91
10 Zolotar, Jevgeni 10 KUK 24,69
11 Bander, Martin 10 JÄSK 24,71
12 Valgus, Sting 10 RAM 25,53
13 Johannson, Lauri 10 SHARK 31,53

9-aastased TÜDRUKUD

1 Salumaa, Mai Riin 9 TOP 19,91
2 Saar, Meribel 9 TOP 22,34
3 Joon, Kirsika 9 SHARK 22,44
4 Markvardt, Margaret 9 RAM 23,72
5 Mäll, Katariina 9 KUK 24,47
6 Leshtshenko, Uljana 9 SHARK 25,08
7 Rebane, Kristin 9 TOP 25,53
8 Nigul, Mathilde Manuela 9 SHARK 25,61
9 Siimar, Reeli 9 TOP 25,67
10 Saabas, Mariann 9 TOP 26,07
11 Sitska, Rebecca 9 TOP 28,37
12 Vähi, Lisethe 9 TOP 29,72

9-aastased POISID

1 Suun, Janter 9 TOP 19,11
2 Põiklik, Edvin 9 JÄSK 20,98
3 Arjus, Märt 9 TOP 21,85
4 Herodes, Karl 9 KUK 23,59
5 Pisa, Kasper 9 HIIU 25,86
6 Rink, Sander 9 KEILA 26,72

100m KOMPLEKSI
11-aastased POISID

1 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 1:22,36
2 Lilleorg, Miko 11 TOP 1:24,15
3 Laherand, Kristian 11 KUK 1:28,58
4 Vähk, Keit 11 KUK 1:30,52
5 Laherand, Artur 11 KUK 1:30,99
6 Varjusankov, Maksim 11 JÄSK 1:32,81
7 Narusk, Kristjan 11 VIIMS 1:33,00
8 Katsõka, Denis 11 JÄSK 1:33,61
9 Kasemets, Martin 11 JÄSK 1:37,57
10 Zadoroznõi, Roman 11 SHARK 1:38,27
11 Sander, Renat 11 TOP 1:39,35
12 Suurorg, Karl 11 TOP 1:42,08

10-aastased TÜDRUKUD

1 Keridon, Maria 10 TOP 1:38,14
2 Born, Birgit 10 TOP 1:40,71
3 Pak, Heleene 10 JÄSK 1:41,93
4 Koppel, Lorena Marchelin 10 SHARK 1:43,21
5 Butlere, Veronika 10 TOP 1:43,76
6 Danilov, Margaret 10 KEILA 1:45,44
7 Väli, Kiia 10 HIIU 1:47,72
8 Tippo, Celine 10 VIM 1:50,45
9 Kaul, Susannah 10 VIIMS 1:51,86
10 Varik, Miia 10 VIIMS 1:59,95
11 Missik, Kelli-Marie 10 KUK 2:05,76
12 Lahesaar, Katariina 10 SHARK 2:09,24

10-aastased POISID

1 Volodin, Juri 10 JÄSK 1:31,58
2 Lelle, Armin Evert 10 VIM 1:36,66
3 Ulejev, Sander 10 JÄSK 1:39,48
4 Haponen, Ruslan 10 JÄSK 1:45,97
5 Sillar, Sixten 10 KUK 1:47,86
6 Toome, Timo 10 SHARK 1:48,04
7 Voorel, Oskar 10 TOP 1:49,05
8 Tamm, Rico 10 KUK 1:49,77
9 Bander, Martin 10 JÄSK 1:49,96
10 Valgus, Sting 10 RAM 1:55,70
11 Geller, Mark Genrich 10 TOP 1:56,25

4x25m KROOLI
9-aastased tüdrukud ja poisid

TOP Ujumisklubi (Märt Arjus, Meribell Saar, Mai-Riin Salumaa, Janter Suun) 1.12,67
Kalevi Ujumiskool ( Kaarel-Jaan Kadarik, Anette Aas, Katariina Mäll, Reidar Bekker) 1.20,80
Spordiklubi SHARK (Kirsika Joon, Edgar Koroljov, Simon Vellemaa, Kirke Pollisinski) 1.24,78
Rocca al Mare Kooli SK (Margaret Markvardt, Nell Natali Kivi, Karl Oskar Nurm, Paul Arvid Sei) 1.28,17
SPA Viimsi Tervis (Merilin Radvilavicius, Bo-Aaron Kooser, Rene Ron Vest) 1.32,94

2x25m + 2x50m KROOLI
8-aastased tüdrukud ja 11-aastased poisid

TOP Ujumisklubi (Sandra Maanurm, Luise Leok, Renat Sander, Miko Lilleorg) 1.54,18
SPA Viimsi Tervis (Merilin Radviliaviscius, Johann Hermlin, Kristjan Narusk) 2.10,99
Rocca al Mare Kooli SK (Katrin Kukk, Lisanna Karo, Johan Valge, Otto Kont) 2.11,66
Spordiklubi SHARK (Mia Ööbik, Erika Helemalaid, Paul Hendrik Maimik, Roman Zadoroznõi) 2.14,81

4x50m KROOLI
10-aastased tüdrukud ja poisid


Järveotsa Spordiklubi (Heleene Pak, Laura Liht, Ruslan Haponen, Juri Volodin) 2.45,06
TOP Ujumisklubi (Birgit Born, Reinart Toom, Oskar Voorel, Maria Keridon) 2.46,11
Spordiklubi SHARK (Timo Toome, Anett Asi, Nikita Shumejev, Lorena Marchelina Koppel) 2.50,12
Viimsi Veeklubi (Armin Evert Lelle, Celine Tippo, Brigitta-Liisa Piipuu, Rinel Pius) 2.56,12
Spa Viimsi Tervis (Susanna Kaul, Jana Põder, Rene-Ron Vest, Bo-Aaron Kooser) 3.03,34
Kalevi Ujumiskool (Emma Konze, Johanna Põldsam, Rico Tamm, Sixten Sillar) 3.06,09

PRÄÄKSATUSTENI SÜGISEL!

Reede, 1. mai 2009

Draw Customized Symbols - ImageChef.com

Pühapäev, 26. aprill 2009

Finaali juhend

Aeg
Pühapäev, 17. mai 2009
Koguneme kell 11.30

Koht
Õismäe ujula

Alade järjekord

50m krooli P 98, T 99, P 99
25m krooli T 00, P 00, T 01
50m konna P 98 , T 99, P 99
25m konna T 00, P 00
50m selili P 98 , T 99, P 99
25m selili T 00, P 00, T 01
50m delfiini P 98
25m delfiini T 99, P 99, T 00, P 00
100m kompleksi P 98 , T 99, P 99
4x25m krooli 2000 a.s 2 P + 2 T
2x25m krooli + 2x50m krooli 2001 2T + 1998 2 P
4x50m krooli 1999 a.s 2 P -+ 2 T

Autasustamine
Iga ala kuute esimest autasustatakse karika ning diplomiga.

Osavõtumaks
Pardikeselt 150 krooni, mille eest saab iga osaleja võistluste logoga T-särgi

Osavõtjad
Etappide kokkuvõttes jämedalt trükitud Pardikesed.

2008/2009 hooaja etappide kokkuvõte

50m KROOLI
11-aastased POISID (1998 s.a.)

1 Kargin, Adrian Kalevi Ujumiskool 33,39
2 Shishmitsev, Dmitri Kalevi Ujumiskool 33,67
3 Lilleorg, Miko Top Ujumisklubi 34,37
4 Katsõka, Denis Järveotsa Spordiklubi 34,53
5 Narusk, Kristjan Spa Viimsi Tervis 35,69
6 Kasemets, Mart Järveotsa Spordiklubi 35,83
7 Sander, Renat Top Ujumisklubi 36,08
8 Suurorg, Karl Top Ujumisklubi 36,25
9 Vähk, Keit Kalevi Ujumiskool 36,30
10 Kont, Otto Rocca al Mare Kooli SK 36,54
11 Lumi, Carl Stephan Keila Swim Club 38,40
12 Tiidermann, Otto Top Ujumisklubi 38,89
13 Hiie, Mattis Keila Swim Club 39,12
14 Veelma, Oscar-Lui Kalevi Ujumiskool 39,70
15 Hermlin, Johann Spa Viimsi Tervis 39,72
16 Abramov, Nikita Kalevi Ujumiskool 39,77
17 Varjusankov, Maksim Järveotsa Spordiklubi 40,21
18 Valge, Johan Rocca al Mare Kooli SK 40,60
19 Raud, Joosep Keila Swim Club 41,24
20 Antonenko, Valentin Top Ujumisklubi 41,29
21 Zarikov, Igor Järveotsa Spordiklubi 42,35
22 Reiter, Robert Rocca al Mare Kooli SK 42,44
23 Maimik, Paul Hendrik Spordiklubi Shark 43,02
24 Lauk, Georg Kalevi Ujumiskool 43,24
25 Kraam, Walther Keila Swim Club 43,35
26 Kõvask, Rednar Spordiklubi Shark 44,00
27 Kiisa, Frank Keila Swim Club 44,28
28 Miller, Danil Järveotsa Spordiklubi 44,31
29 Klunkov, Sergei Järveotsa Spordiklubi 45,03
30 Rump, Mattis Rocca al Mare Kooli SK 45,59
31 Trubetski, Rain Top Ujumisklubi 46,20
32 Vohu, Mattias Viimsi Veeklubi 48,18
33 Valtin, Janno Keila Swim Club 48,51
34 Sarv, Sten-Jan Viimsi Veeklubi 49,65
35 Savila, Simo Keila Swim Club 49,81
36 Kadak, Kaur Kalevi Ujumiskool 49,89
37 Undris, Johannes Kalevi Ujumiskool 50,89

50m KROOLI
10-aastased TÜDRUKUD (1999 s.a.)

1 Keridon, Maria Top Ujumisklubi 37,97
2 Koppel, Lorena Marchelina Spordiklubi Shark 38,33
3 Väli, Kiia Hiiu Hüljes 39,22
4 Butlere, Veronika Top Ujumisklubi 39,99
5 Born, Birgit Top Ujumisklubi 40,53
6 Pak, Heleene Järveotsa Spordiklubi 41,45
7 Aller, Brit My Fitness 42,12
8 Kaul, Susannah Spa Viimsi Tervis 42,15
9 Vainola, Kayt Järveotsa Spordiklubi 42,38
10 Lebedeva, Kristiina Järveotsa Spordiklubi 42,44
11 Konze, Emma Kalevi Ujumiskool 42,70
12 Põldsam, Johanna Kalevi Ujumiskool 42,76
13 Herne, Cassandra My Fitness 42,85
14 Asi, Anett Spordiklubi Shark 43,31
15 Parmas, Roos Lisete Rocca al Mare Kooli SK 44,19
16 Liht, Laura Järveotsa Spordiklubi 44,25
17 Kotter, Karmen Maria Keila Swim Club 44,76
18 Põder, Jana Spa Viimsi Tervis 45,09
19 Tippo, Celine Viimsi Veeklubi 45,43
20 Varik, Johanna Keila Swim Club 45,49
21 Pappel, Pille Viimsi Veeklubi 45,77
22 Jälle, Liis Top Ujumisklubi 45,90
23 Varik, Miia Spa Viimsi Tervis 46,05
24 Missik, Kelly Kalevi Ujumiskool 46,89
25 Kotter, Karmen Maria Keila Swim Club 46,90
26 Piipuu, Brigitta-Liisa Viimsi Veeklubi 47,69
27 Vanamb, Regiina Viimsi Veeklubi 48,48
28 Uudam, Ulrika Top Ujumisklubi 49,03
29 Kubbi, Ditra Kalevi Ujumiskool 49,23
30 Hamburg, Aidi Viimsi Veeklubi 49,35
31 Salnikova, Jelizaveta My Fitness 49,83
32 Danilov, Margaret Keila Swim Club 51,05
33 Lahesaar, Katariina Spordiklubi Shark 52,83
34 Sild, Pia Kai Viimsi Veeklubi 55,80
35 Laugmaa, Andra Spordiklubi Shark 56,85
36 Ahmedova, Sabina Spordiklubi Shark 59,65
37 Kulikova, Darja Kalevi Ujumiskool 1:01,17
38 Sikk, Anni Kalevi Ujumiskool 1:03,00
39 Krünberg, Ethel-Eliis My Fitness 1:06,32
40 Kadanik, Britta Spordiklubi Shark 1:07,60

50m KROOLI
10-aastased POISID (1999 s.a.)

1 Hallikmaa, Erik Keila Swim Club 36,04
2 Uriko, Henry Gerhard Rocca al Mare Kooli SK 36,37
3 Volodin, Juri Järveotsa Spordiklubi 37,39
4 Sorokin, Robin Rocca al Mare Kooli SK 37,85
5 Lelle, Armin Evert Viimsi Veeklubi 38,04
6 Haponen, Ruslan Järveotsa Spordiklubi 38,31
7 Toome, Timo Spordiklubi Shark 38,80
8 Tammela, Rünno Järveotsa Spordiklubi 39,85
9 Klee, Tanel Hiiu Hüljes 40,02
10 Geller, Mark Top Ujumisklubi 40,41
11 Fedorenko, Pavel Järveotsa Spordiklubi 41,13
12 Toom, Reinart Top Ujumisklubi 41,27
12 Ulejev, Sander Järveotsa Spordiklubi 41,27
14 Voorel, Oskar Top Ujumisklubi 41,60
15 Pius, Rinel Viimsi Veeklubi 41,62
16 Reede, Rasmus Järveotsa Spordiklubi 41,96
17 Sillar, Sixten Kalevi Ujumiskool 42,30
18 Shumejev, Nikita Spordiklubi Shark 42,32
19 Herem, Karl Ricard Keila Swim Club 42,36
20 Kuum, Kristjan Top Ujumisklubi 42,74
21 Toom, Reinart Top Ujumisklubi 42,80
22 Setkin, Artur Viimsi Veeklubi 42,85
23 Piipuu, Karl Oskar Viimsi Veeklubi 43,20
24 Pertelson, Marcus Rocca al Mare Kooli SK 43,32
25 Bander, Martin Järveotsa Spordiklubi 43,59
26 Aasjõe, Argo Keila Swim Club 44,29
27 Koppel, Holger Spordiklubi Shark 44,52
28 Herodes, Georg Kalevi Ujumiskool 44,59
29 Zolotar, Jevgeni Kalevi Ujumiskool 45,07
30 Pihlak, Alex Järveotsa Spordiklubi 45,20
31 Olehnev, Richard Kalevi Ujumiskool 45,40
32 Petersoo, Gregory Keila Swim Club 45,67
33 Rass, Andres Keila Swim Club 46,01
34 Haud, Karl Margus Spa Viimsi Tervis 46,20
35 Veski, Jonas-Simson Kalevi Ujumiskool 46,21
35 Rattus, Karl-Hendrik Kalevi Ujumiskool 46,21
37 Siitam, Martin Viimsi Veeklubi 46,60
38 Petrunin, Viktor Keila Swim Club 47,26
39 Kasesalu, Karl Top Ujumisklubi 47,64
40 Kofman, Boris Kalevi Ujumiskool 47,63
41 Johannson, Lauri Spordiklubi Shark 47,66
42 Valgus, Sting Rocca al Mare Kooli SK 47,82
43 Salla, Ott Viimsi Veeklubi 48,00
44 Allas, Kristajn Viimsi Veeklubi 48,29
45 Eesmaa, Marcus Keila Swim Club 48,51
46 Põlluveer, Eero Järveotsa Spordiklubi 48,64
47 Tamm, Rico Kalevi Ujumiskool 48,66
48 Nõmberg, Aleksander Kalevi Ujumiskool 49,12
49 Sula, Timothy Keila Swim Club 49,31
50 Reigo, Rasmus Top Ujumisklubi 49,33
51 Kond, Kristjan Spordiklubi Shark 49,99
52 Reigo, Tanel Viimsi Veeklubi 50,05
53 Võrno, Luukas Heindrich Spordiklubi Shark 50,61
54 Põlluveer, Eero Järveotsa Spordiklubi 50,98
55 Kändmaa, Johannes Keila Swim Club 51,42
56 Veski, Joonas-Simson Kalevi Ujumiskool 51,84
57 Vaide, Morris Keila Swim Club 52,54
58 Kalviste, Rasmus Spordiklubi Shark 52,92
59 Raud, Sten Viimsi Veeklubi 53,10
59 Gassanov, Ruslan Kalevi Ujumiskool 53,10
61 Tambik, Sander Viimsi Veeklubi 54,01
62 Känd, Villem Rocca al Mare Kooli SK 54,99
63 Lapjan, Jan My Fitness 55,14
64 Taal, Tristan Spordiklubi Shark 55,39
65 Sepp, Martin Viimsi Veeklubi 55,70
66 Härm, Joseph-Vincent Keila Swim Club 57,97
67 Virrit, Fredy Viimsi Veeklubi 1:20,18

25m KROOLI
9-aastased TÜDRUKUD (2000 s.a.)

1 Saar, Meribel Top Ujumisklubi 17,06
2 Salumaa, Mai Riin Top Ujumisklubi 17,32
3 Reinkubjas, Carita Top Ujumisklubi 18,36
4 Bruus, Emily Viimsi Veeklubi 18,90
5 Joon, Kirsika Spordiklubi Shark 19,00
6 Nigul, Mathilde Manuela Spordiklubi Shark 19,19
7 Aas, Anette Kalevi Ujumiskool 19,32
8 Sitska, Rebecca Top Ujumisklubi 19,45
9 Leshtshenko, Uljana Spordiklubi Shark 19,89
10 Vähi, Lisethe Top Ujumisklubi 19,98
11 Pollisinski, Kirke Spordiklubi Shark 20,01
12 Rebane, Kristin Top Ujumisklubi 20,05
13 Siimar, Reeli Top Ujumisklubi 20,15
14 Tasane, Saskia-Miina Järveotsa Spordiklubi 20,29
15 Savila, Gerli Spordiklubi Shark 20,39
16 Tullkvist, Sophia Top Ujumisklubi 20,80
17 Arrak, Hanna Top Ujumisklubi 21,34
18 Kreem, Annabel Viimsi Veeklubi 21,53
19 Kaasik, Aasa-Marta Viimsi Veeklubi 21,68
20 Murrut, Ketter Viimsi Veeklubi 21,79
21 Mäel, Katariina Kalevi Ujumiskool 21,87
22 Kivi, Katariina Top Ujumisklubi 21,95
23 Migalenja, Diana Spordiklubi Shark 22,10
24 Sibrits, Emilie Keila Swim Club 22,31
25 Markvardt, Margaret Rocca al Mare Kooli SK 23,20
26 Käsik, Helen Viimsi Veeklubi 23,27
27 Käsik, Kristin Viimsi Veeklubi 23,59
28 Kivi, Nell Natali Rocca al Mare Kooli SK 23,73
29 Kenk, Yoko Top Ujumisklubi 24,13
30 Klotskova, Kristiina Spordiklubi Shark 24,44
31 Petrova, Sofia Spordiklubi Shark 24,50
32 Koppel, Emma Anni Spordiklubi Shark 24,63
33 Liivsalu, Alice Järveotsa Spordiklubi 25,18
34 Saabas, Mariann Top Ujumisklubi 25,25
35 Filimenko, Maria Rocca al Mare Kooli SK 25,95
36 Varik-Cautery, Luula Spa Viimsi Tervis 26,26
37 Shkolnik, Sofia My Fitness 26,29
38 Viidas, Simone Rocca al Mare Kooli SK 27,31
39 Kalle, Judith Viimsi Veeklubi 27,40
40 Pulk, Loreen Rocca al Mare Kooli SK 27,46
41 Käär, Elis My Fitness 27,48
42 Kottri, Hanna Keila Swim Club 27,98
43 Belous, Aleksandra Spordiklubi Shark 28,32
44 Goldren, Maria Spordiklubi Shark 28,36
45 Rästas, Mailis Keila Swim Club 29,41
46 Huttunen, Kätliin Helene Viimsi Veeklubi 29,45
47 Pärtel, Rebecca Viimsi Veeklubi 29,93
48 Karus, Karmen Mai My Fitness 30,51
49 Kovryga, Anna Spordiklubi Shark 30,87
50 Rein, Laura My Fitness 31,28
51 Totskaja, Ksenja Spordiklubi Shark 32,11
52 Jõgi, Agne-Liis Kalevi Ujumiskool 35,32
53 Pirn, Keitlin Rocca al Mare Kooli SK 37,90

25m KROOLI
9-aastased ja nooremad POISID (2000 s.a. ja nooremad)

1 Suun, Janter Top Ujumisklubi 16,88
2 Arjus, Märt Top Ujumisklubi 17,54
3 Kozlik, Jüri 01 Top Ujumisklubi 17,93
4 Vellemaa, Simon Spordiklubi Shark 18,13
5 Vest, Rene Ron Spa Viimsi Tervis 18,82
6 Herodes, Karl Kalevi Ujumiskool 18,98
7 Bekker, Reidar Kalevi Ujumiskool 19,23
8 Sünd, Kevin Top Ujumisklubi 19,65
9 Voll, Jan Jordan 01 Top Ujumisklubi 19,69
10 Põiklik, Edvin Järveotsa Spordiklubi 19,80
11 Koroljov, Edgar Spordiklubi Shark 20,38
12 Visnapuu, Rasmus Kalevi Ujumiskool 20,00
13 Sei, Paul Arvid Rocca al Mare Kooli SK 20,35
14 Järg, Oskar Top Ujumisklubi 20,57
15 Kappi, Aleksandr 01 Top Ujumisklubi 20,62
16 Pekk, Kristjan Top Ujumisklubi 20,63
17 Kadarik, Jaan-Kaarel Kalevi Ujumiskool 20,96
18 Nurm, Karl Oskar Rocca al Mare Kooli SK 21,09
19 Vilu, Oliver 01 Kalevi Ujumiskool 21,20
20 Kahk, Karl-Joosep Viimsi Veeklubi 21,25
21 Sillaots, Silver-Ed Top Ujumisklubi 21,28
22 Külaviir, Gunnar Rocca al Mare Kooli SK 21,36
23 Veske, Kristo Kalevi Ujumiskool 21,72
24 Meos, Martin Kalevi Ujumiskool 21,89
25 Võhma, Martin Rocca al Mare Kooli SK 21,91
26 Pisa, Kasper 01 Hiiu Hüljes 22,02
27 Tiit, Olari Spordiklubi Shark 22,04
28 Pedak, Andry Top Ujumisklubi 22,16
29 Luhala, Andreas Top Ujumisklubi 22,23
30 Ilves, Franco Viimsi Veeklubi 23,15
31 Veertee, Martin Spa Viimsi Tervis 23,31
32 Maran, Peeter Top Ujumisklubi 23,35
33 Raal, Patrick 01 Spa Viimsi Tervis 23,48
34 Kooser, Bo-Aron Spa Viimsi Tervis 23,53
35 Tammemägi, Tambet Rocca al Mare Kooli SK 23,54
36 Väärtnõu, Karl 01 Topp Ujumisklubi 23,57
37 Rink, Sander 01 Keila Swim Club 23,58
38 Popell, Ragnar 01 Top Ujumisklubi 23,78
39 Pertelson, Rasmus 01 Rocca al Mare Kooli SK 23,78
40 Uppus, Markus Keila Swim Club 23,79
41 Proos, Jakob 01 Spa Viimsi Tervis 23,92
42 Laur, Fredy Rocca al Mare Kooli SK 24,29
43 Lepvalts, Karl Top Ujumisklubi 24,36
44 Einlo, Rober Erich 01 Keila Swim Club 24,45
45 Altpere, Mark-Osvald Viimsi Veeklubi 24,46
46 Zhutshkov, Anton My Fitness 24,74
47 Maalt, Markus Rocca al Mare Kooli SK 24,81
48 Maide, Mart Keila Swim Club 24,92
49 Vaarja, Lars My Fitness 25,12
50 Saun, Robert Rocca al Mare Kooli SK 25,40
51 Morris, Vaide Keila Swim Club 25,49
52 Mõis, Markus Joonathan 01 Rocca al Mare Kooli SK 25,62
53 Neiland, Marcus 01 Rocca al Mare Kooli SK 25,63
54 Uriko, Roland Erich 01 Rocca al Mare Kooli SK 25,67
55 Laur, Bruno 01 Top Ujumisklubi 25,83
56 Kuuse, Simon Fox 01 Spordiklubi Sark 26,11
57 Fredikson, Herbert Keila Swim Club 26,14
58 Altraja, Karl 01 Rocca al Mare Kooli SK 26,32
59 Metskül, Karl 01 Rocca al Mare Kooli SK 26,51
60 Lill, Mattias Viimsi Veeklubi 26,52
61 Aunapuu, Alari Rocca al Mare Kooli SK 26,68
62 Kristenpun, Karl Robert Spordiklubi Shark 27,00
63 Mikk, Märten 01 Rocca al Mare Kooli SK 27,13
64 Vaarja, Erik My Fitness 27,23
65 Jõks, Hugo Top Ujumisklubi 27,38
66 Takis, Janar 01 Rocca al Mare Kooli SK 28,08
67 Ääremaa, Eero My Fitness 28,14
68 Ilves, Karl Rasmus Keila Swim Club 28,17
69 Adamson, Kristjan Spordiklubi Shark 28,26
70 Kink, Glen 01 Rocca al Mare Kooli SK 28,64
71 Jõemägi, Andreas Michael Viimsi Veeklubi 29,29
72 Järvekald, Kevin Spordiklubi Shark 29,48
73 Tambik, Mark 01 Viimsi Veeklubi 29,89
74 Rappu, Mait Viimsi Veeklubi 30,01
75 Iin, Markkus 01 Viimsi Veeklubi 30,25
76 Sauga, Sten Rocca al Mare Kooli SK 30,26
77 Pitelkov, Janvar My Fitness 31,41
78 Toom, Georg Rocca al Mare Kooli SK 32,28
79 Mattus, Miikael 01 Rocca al Mare Kooli SK 32,50
80 Kasihhin, Kevin 01 Viimsi Veeklubi 32,75
81 Laanela, Kevin Melvin Viimsi Veeklubi 33,31
82 Jürgenson, Karl Herman 01 Viimsi Veeklubi 35,65
83 Hiie, Hannes Keila Swim Club 36,74

25m KROOLI
8-aastased ja nooremad TÜDRUKUD (2001 s.a. ja nooremad)

1 Mikk, Roberta Hiiu Hüljes 17,29
2 Maanurm, Sandra Top Ujumisklubi 19,19
3 Leok, Luise Top Ujumisklubi 20,72
4 Ööbik, Mia Shark Spordiklubi 22,39
5 Pisa, Karin Hiiu Hüljes 22,62
6 Radvilavicius, Merilin Spa Viimsi Tervis 22,92
7 Kukk, Katrin Rocca al Mare Kooli SK 23,22
8 Hüdren, Sarah Top Ujumisklubi 23,24
9 Turban, Lilian Top Ujumisklubi 24,00
10 Metsandi, Emma Top Ujumisklubi 24,20
11 Viherpuu, Johanna Viimsi Veeklubi 25,63
12 Helmelaid, Erika Shark Spordiklubi 25,66
13 Tiik, Grete Viimsi Veeklubi 26,42
14 Maripuu, Brita Top Ujumisklubi 27,53
15 Karo, Lisanna Rocca al Mare Kooli SK 27,73
15 Veeleid, Meriliis Top Ujumisklubi 27,73
17 Tammik, Mona-Maria Kalevi Ujumiskool 28,32
18 Tisler, Iris Viimsi Veeklubi 29,20
19 Kaasik, Kirke Kadri Viimsi Veeklubi 30,18
20 Väärtmaa, Rebecca Teresa Viimsi Veeklubi 30,20
21 Vain, Fanny Viimsi Veeklubi 32,13
22 Tammemets, Jana Top Ujumisklubi 35,53

50m SELILI
11-aastased POISID (1998 s.a.)

1 Shishmitsev, Dmitri Kalevi Ujumiskool 40,71
2 Lilleorg, Miko Top Ujumisklubi 41,74
3 Laherand, Kristian Kalevi Ujumiskool 42,52
4 Narusk, Kristjan Spa Viimsi Tervis 43,75
5 Laherand, Artur Kalevi Ujumiskool 43,89
6 Varjusankov, Maksim Järveotsa Spordiklubi 44,17
7 Suurorg, Karl Top Ujumisklubi 45,18
8 Katsõka, Denis Järveotsa Spordiklubi 45,20
9 Kasemets, Martin Järveotsa Spordiklubi 45,65
10 Zadoroznõi, Roman Spordiklubi Shark 46,08
11 Abramov, Nikita Kalevi Ujumiskool 47,43
12 Hiie, Mattis Keila Swim Club 47,55
13 Hermlin, Johann Spa Viimsi Tervis 47,61
14 Tiidermann, Otto Top Ujumisklubi 48,38
15 Kiisa, Frank Keila Swim Club 48,58
16 Veelma, Oskar Kalevi Ujumiskool 48,75
17 Miller, Danil Järveotsa Spordiklubi 48,78
18 Kõvask, Rednar Spordiklubi Shark 50,00
19 Valge, Johan Rocca al Mare Kooli SK 50,50
20 Lumi, Carl Stephan Keila Swim Club 50,58
21 Rump, Mattis Rocca al Mare Kooli SK 50,92
22 Sarv, Sten-Jan Viimsi Veeklubi 51,92
23 Klunkov, Sergei Järveotsa Spordiklubi 52,28
24 Trubetski, Rain Top Ujumisklubi 52,41
35 Savila, Simo Keila Swim Club 55,94
36 Lauk, Georg Kalevi Ujumiskool 55,96
37 Raud, Joosep Keila Swim Club 56,55
38 Undris, Johannes Kalevi Ujumiskool 1:00,46
39 Vatlin, Janno Keila Swim Club 1:04,39
40 Vohu, Mattias Viimsi Veeklubi 1:08,90

50m SELILI10-aastane TÜDRUKUD (1999 s.a.)

1 Keridon, Maria Top Ujumisklubi 45,99
2 Born, Birgit Top Ujumisklubi 46,93
3 Milder, Maria Rocca al Mare Kooli SK 48,07
4 Tippo, Celine Viimsi Veeklubi 48,14
5 Vainola, Keyt Järveotsa Spordiklubi 48,58
6 Parmas, Roos Lisette Rocca al Mare Kooli SK 48,81
7 Pak, Heleene Järveotsa Spordiklubi 49,43
8 Väli, Kiia Hiiu Hüljes 49,77
9 Asi, Anett Spordiklubi Shark 49,94
10 Aller, Brit My Fitness 50,25
11 Herne, Cassandra My Fitness 50,75
12 Butlere, Veronika Top Ujumisklubi 51,04
13 Kaul, Susannah Spa Viimsi Tervis 51,79
14 Missik, Kelly Kalevi Ujumiskool 52,11
15 Hamburg, Aidi Viimsi Veeklubi 52,93
16 Kubbi, Ditra Kalevi Ujumiskool 53,93
17 Danilov, Margaret Keila Swim Club 54,06
18 Lahesaar, Katariina Spordiklubi Shark 54,61
19 Põder, Jana Spa Viimsi Tervis 55,39
20 Piipuu, Brigitta-Liisa Viimsi Veeklubi 55,51
21 Varik, Miia Spa Viimsi Tervis 55,89
22 Pappel, Pille Viimsi Veeklubi 57,08
23 Vanamb, Regiina Viimsi Veeklubi 57,25
24 Varik, Johanna Keila Swim Club 57,39
25 Kulikova, Darja Kalevi Ujumiskool 59,16
26 Uudam, Ulrika Top Ujumisklubi 59,22
27 Laugamaa, Andra Spordiklubi Shark 1:00,07
28 Ahmedova, Sabina Spordiklubi Shark 1:01,99
29 Jälle, Liis Top Ujumisklubi 1:02,51
30 Sild, Pia Kai Viimsi Veeklubi 1:04,88
31 Krünberg, Ethel-Eliis My Fitness 1:05,54
32 Sikk, Anni Kalevi Ujumiskool 1:06,48
33 Janu, Liisa-Kai Top Ujumisklubi 1:06,75
34 Salnikova, Jelizaveta My Fitness 1:09,22
35 Kotter, Karmen Maria Keila Swim Club 1:10,78
36 Kadanik, Britta Spordiklubi Shark 1:19,80

50m SELILI
10-aastased Poisid (1999 s.a.)

1 Uriko, Henry Gerhard Rocca al Mare Kooli SK 44,48
2 Lelle, Armin Evert Viimsi Veeklubi 47,41
3 Ulejev, Sander Järveotsa Spordiklubi 48,22
4 Herodes, Georg Kalevi Ujumiskool 49,15
5 Kuum, Kristjan Top Ujumisklubi 49,19
6 Voorel, Oskar Top Ujumisklubi 49,36
7 Reede, Rasmus Järveotsa Spordiklubi 50,16
8 Tammela, Rünno Järveotsa Spordiklubi 50,52
9 Toom, Reinart Top Ujumisklubi 50,71
10 Hallikmaa, Erik Keila Swim Club 51,01
11 Setkin, Artur Viimsi Veeklubi 51,06
12 Fedorenko, Pavel Järveotsa Spordiklubi 51,11
13 Veski, Jonas-Simson Kalevi Ujumiskool 51,33
14 Shumejev, Nikita Spordiklubi Shark 51,58
15 Klee, Tanel Hiiu Hüljes 52,26
16 Herem, Karl Ricard Keila Swim Club 52,34
17 Geller, Mark Genrich Top Ujumisklubi 53,46
18 Valgus, Sting Rocca al Mare Kooli SK 54,01
19 Rass, Andres Keila Swim Club 55,34
20 Aasjõe, Argo Keila Swim Club 55,89
21 Kofman, Boris Kalevi Ujumiskool 55,93
22 Nukke, Henry Spordiklubi Shark 56,35
23 Lapjan, Jan My Fitness 56,36
24 Petrulin, Viktor Keila Swim Club 56,69
25 Raud, Sten Viimsi Veeklubi 56,81
26 Reigo, Rasmus Top Ujumisklubi 56,86
27 Haud, Karl Margus Spa Viimsi Tervis 57,28
28 Kasesalu, Karl Top Ujumisklubi 57,39
29 Kändmaa, Johannes Keila Swim Club 57,64
30 Võrno, Luukas Heindrich Spordiklubi Shark 57,80
31 Pius, Rinele Viimsi Veeklubi 58,04
32 Johannson, Lauri Spordiklubi Shark 58,09
33 Siitam, Martin Viimsi Veeklubi 58,36
34 Piipuu, Karl Oskar Viimsi Veeklubi 58,57
35 Klaas, Hendrik Rocca al Mare Kooli SK 58,65
36 Koppel, Holger Spordiklubi Shark 59,11
37 Salla, Ott Viimsi Veeklubi 1:00,21
38 Nõmberg, Aleksander Kalevi Ujumiskool 1:00,43
39 Petersoo, Gregory Keila Swim Club 1:00,70
40 Känd, Villem Rocca al Mare Kooli SK 1:00,74
41 Kond, Kristjan Spordiklubi Shark 1:00,75
42 Allas, Kristjan Viimsi Veeklubi 1:00,79
43 Põlluveer, Eero Järveotsa Spordiklubi 1:01,47
44 Vaide, Morris Keila Swim Club 1:02,03
45 Härm, Joseph-Vincent Keila Swim Club 1:03,04
46 Reigo, Tanel Viimsi Veeklubi 1:03,67
47 Kalviste, Rasmus Spordiklubi Shark 1:04,18
48 Sepp, Martin Viimsi Veeklubi 1:05,65
49 Virrit, Fredy Viimsi Veeklubi 1:11,01
50 Wikken, Karl Mihkel Spordiklubi Shark 1:13,10

25m SELILI9-aastased tüdrukud (2000 s.a.)

1 Saar, Meribel Top Ujumisklubi 20,27
2 Mäel, Katariina Kalevi Ujumiskool 21,57
3 Salumaa, Mai Riin Top Ujumisklubi 21,71
4 Joon, Kirsika Spordiklubi Shark 22,68
5 Leshtshenko, Uljana Spordiklubi Shark 23,37
6 Reinkubjas, Carita Top Ujumisklubi 23,65
7 Kivi, Nell Natali Rocca al Mare Kooli SK 23,70
8 Nigul Mathilde Manuela Spordiklubi Shark 23,91
9 Tasane, Saskia-Miina Järveotsa Spordiklubi 23,97
10 Bruus, Emily Viimsi Veeklubi 24,16
11 Kivi, Katariina Top Ujumisklubi 24,25
12 Rebane, Kristin Top Ujumisklubi 24,38
13 Murrut, Ketter Viimsi Veeklubi 24,62
14 Tullkvist, Sophia Top Ujumisklubi 24,78
15 Sitska, Rebecca Top Ujumisklubi 25,11
16 Siimar, Reeli Top Ujumisklubi 25,26
17 Saabas, Mariann Top Ujumisklubi 25,39
18 Aas, Anette Kalevi Ujumiskool 25,40
19 Petrova, Sofia Spordiklubi Shark 25,42
20 Pollisinski, Kirke Spordiklubi Shark 25,54
21 Arrak, Hanna Top Ujumisklubi 25,59
22 Vähi, Lisethe Top Ujumisklubi 25,71
23 Markvardt, Margaret Rocca al Mare Kooli SK 25,78
24 Varik-Cautery, Luula Spa Viimsi Tervis 26,55
25 Kreem, Annabel Viimsi Veeklubi 26,60
26 Migalenja, Diana Spordiklubi Shark 26,67
27 Liivsalu, Alice Järveotsa Spordiklubi 26,68
28 Murrut, Ketter Viimsi Veeklubi 26,99
29 Viidas, Simone Rocca al Mare Kooli SK 27,08
30 Kenk, Yoko Top Ujumisklubi 27,18
31 Pulk, Loreen Rocca al Mare Kooli SK 27,45
32 Koppel, Emma Anni Spordiklubi Shark 27,57
33 Miloserdova, Juliana Spordiklubi Shark 27,61
33 Sibrits, Emilie Keila Swim Club 27,61
35 Goldren, Maria Spordiklubi Shark 27,65
36 Savila, Gerli Spordiklubi Shark 27,70
37 Huttunen, Kätliin Helene Viimsi Veeklubi 27,77
38 Shkolnik, Sofia My Fitness 27,83
39 Kottri, Hanna Keila Swim Club 28,82
40 Käsik, Kristin Viimsi Veeklubi 28,91
41 Kadanik, Britta Sordiklubi Shark 29,14
42 Kalle, Judith Viimsi Veeklubi 29,78
43 Totskaja, Ksenja Spordiklubi Shark 30,22
44 Rästas, Mailis Keila Swim Club 30,75
45 Filimenko, Maria Rocca al Mare Kooli SK 31,02
46 Pirn, Keitlin Rocca al Mare Kooli SK 31,27
47 Jõgi, Agne-Liis Kalevi Ujumiskool 31,43
48 Pärtel, Rebecca Viimsi Veeklubi 31,82
49 Belous, Aleksandra Spordiklubi Shark 32,22
50 Karus, Karmen Mai My Fitness 32,26
51 Klotskova, Kristiina Spordiklubi Shark 32,59
52 Käär, Elis My Fitness 32,76
53 Rein, Laura My Fitness 32,98
54 Kovryga, Anna Spordiklubi Shark 33,27
55 Käsik, Helen Viimsi Veeklubi 35,76

25m SELILI
9-aastased ja nooremad poisid (2000 s.a. ja nooremad)

1 Arjus, Märt Top Ujumisklubi 20,85
2 Suun, Janter Top Ujumisklubi 20,99
3 Bekker, Reidar Kalevi Ujumiskool 21,48
4 Kozlik, Jüri 01 Top Ujumisklubi 21,89
5 Põiklik, Edvin Järveotsa Spordiklubi 22,13
6 Luhala, Andreas Top Ujumisklubi 22,60
7 Meos, Martin Kalevi Ujumiskool 22,68
8 Vellemaa, Simon Spordiklubi Shark 23,00
9 Kadarik, Kaarel-Jaan Kalevi Ujumiskool 23,09
10 Vest, Rene Ron Spa Viimsi Tervis 23,16
11 Järg, Oskar Top Ujumisklubi 23,23
12 Koroljov, Edgar Spordiklubi Shark 24,05
13 Pisa, Kasper Hiiu Hüljes 24,57
14 Kahk, Karl-Joosep Viimsi Veeklubi 24,62
15 Pekk, Kristjan Top Ujumisklubi 24,83
16 Külaviir, Gunnar Rocca al Mare Kooli SK 25,25
17 Herodes, Karl Kalevi Ujumiskool 25,27
18 Vilu, Oliver 01 Kalevi Ujumiskool 25,28

19 Sei, Paul Arvid Rocca al Mare Kooli SK 25,30
20 Maran, Peeter Top Ujumisklubi 25,31
21 Sünd, Kevin Top Ujumisklubi 25,35
22 Võhma, Martin Rocca al Mare Kooli SK 25,46
23 Voll, Jan Jordan 01 Top Ujumisklubi 25,48
24 Tiit, Olari Spordiklubi Shark 25,54
25 Pertelson, Rasmus 01 Rocca al Mare Kooli SK 25,74
26 Uriko, Roland Erich 01 Rocca al Mare Kooli SK 25,88
27 Kooser, Bo-Aron Spa Viimsi Tervis 25,94
28 Raal, Patrick 01 Spa Viimsi Tervis 26,10
29 Adamson, Kristjan Spordiklubi Shark 26,28
30 Tammemägi, Tambet Rocca al Mare Kooli SK 26,36
31 Altpere, Mark-Osvald Viimsi Veeklubi 26,48
32 Kappi, Aleksandr 01 Top Ujumisklubi 26,52
33 Maalt, Markus Rocca al Mare Kooli SK 26,61
34 Proos, Jakob 01 Spa Viimsi Tervis 26,71
35 Laur, Fredy Rocca al Mare Kooli SK 26,76
36 Nurm, Karl Oskar Rocca al Mare Kooli SK 27,04
37 Saun, Robert Rocca al Mare Kooli SK 27,05
38 Visnapuu, Rasmus Kalevi Ujumiskool 27,38
39 Väärtnõu, Karl 01 Top Ujumisklubi 27,43
40 Lepvalts, Karl Top Ujumisklubi 27,49
41 Kuuse, Simon Fox Spordiklubi Shark 27,64
42 Sillaots, Silver-Ed Top Ujumisklubi 27,87
43 Pedak, Andry Top Ujumisklubi 28,00
44 Rink, Sander 01 Keila Swim Club 28,03
45 Veertee, Martin Spa Viimsi Tervis 28,22
46 Popell, Ragnar 01 Top Ujumisklubi 28,47
47 Morris, Vaide Keila Swim Club 28,62
48 Ääremaa, Eero My Fitness 28,67
49 Lill, Mattias Viimsi Veeklubi 28,80
50 Kristenprun, Karl Robert Spordiklubi Shark 28,81
51 Lepvalts, Karl Top Ujumisklubi 28,94
52 Maide, Mart Keila Swim Club 29,45
53 Zhutshkov, Anton My Fitness 29,62
54 Einlo, Robert Erich 01 Keila Swim Club 29,87
55 Fredikson, Herbert Keila Swim Club 29,96
56 Veske, Kristo Kalevi Ujumiskool 30,07
57 Sauga, Sten Rocca al Mare Kooli SK 30,32
58 Laur, Bruno Top Ujumisklubi 30,69
59 Jõemägi, Andreas Michael Viimsi Veeklubi 30,82
60 Laur, Bruno 01 Top Ujumisklubi 30,89
61 Vaarja, Erik My Fitness 30,93
62 Jõks, Hugo Top Ujumisklubi 31,40
63 Ilves, Franco Viimsi Veeklubi 31,42
64 Järvekald, Kevin Spordiklubi Shark 31,69
65 Kasihhin, Kevin 01 Viimsi Veeklubi 31,70
66 Altraja, Karl 01 Rocca al Mare Kooli SK 32,11
67 Oblikas, Mattias Spordiklubi Shark 32,45
68 Neiland, Marcus 01 Rocca al Mare Kooli SK 32,69
69 Laanela, Kevin Melvin Viimsi Veeklubi 32,75
70 Rappu, Mait Viimsi Veeklubi 32,77
71 Iin, Markkus 01 Viimsi Veeklubi 33,47
72 Ilves, Karl Rasmus Keila Swim Club 34,25
73 Jürgenson, Karl Herman 01 Viimsi Veeklubi 35,12
74 Vaarja, Lars My Fitness 35,65
75 Tambik, Mark 01 Viimsi Veeklubi 35,84
75 Mattus, Miikael 01 Rocca al Mare Kooli SK 35,84
77 Pitelkov, Janvar My Fitness 36,14
78 Kurvits, Rasmus Spordiklubi Shark 40,63
79 Mikk, Märten 01 Rocca al Mare Kooli SK 52,75

25m SELILI
8-aastased tüdrukud (2001 s.a.)

1 Mikk, Roberta Hiiu Hüljes 20,80
2 Ööbik, Mia Spordiklubi Shark 22,42
3 Maanurm, Sandra Top Ujumisklubi 22,94
4 Leok, Luise Top Ujumisklubi 25,89
5 Nigul, Mathilde Manuela Spordiklubi Shark 26,15
6 Veeleid, Meriliis Top Ujumisklubi 26,42
7 Metsandi, Emma Top Ujumisklubi 27,09
8 Hüdren, Sarah Top Ujumisklubi 27,53
9 Pisa, Karin Hiiu Hüljes 27,75
10 Tammik, Mona-Maria Kalevi Ujumiskool 27,85
11 Kukk, Katrin Rocca al Mare Kooli SK 28,00
12 Radvilavicius, Merilin Spa Viimsi Tervis 28,10
13 Karo, Lisanna Rocca al Mare Kooli SK 28,72
14 Turban, Lilian Top Ujumisklubi 28,77
15 Tiik, Grete Viimsi Veeklubi 28,97
16 Kört, Eva Margareeta Spordiklubi Shark 29,62
17 Tisler, Iris Viimsi Veeklubi 30,13
18 Helmelaid, Erika Spordiklubi Shark 30,23
19 Maripuu, Brita Top Ujumisklubi 30,47
20 Migalenja, Diana Spordiklubi Shark 30,54
20 Kaasik, Kirke Kadri Viimsi Veeklubi 30,54
22 Tammemets, Jaana Top Ujumisklubi 30,77
23 Viherpuu, Johanna Viimsi Veeklubi 33,54
24 Vain, Fanny Viimsi Veeklubi 34,33
25 Sulg, Hanna-Liisa Spa Viimsi Tervis 35,18
26 Väärtmaa, Rebecca Teresa Viimsi Veeklubi 35,91
27 Savvest, Laura Top Ujumisklubi 49,38

50m KONNA
11-aastased poisid (1998 s.a.)

1 Laherand, Kristian Kalevi Ujumiskool 42,91
2 Shishmitsev, Dmitri Kalevi Ujumiskool 44,09
3 Narusk, Kristjan Spa Viimsi Tervis 45,53
4 Laherand, Artur Kalevi Ujumiskool 46,40
5 Vähk, Keit Kalevi Ujumiskool 47,12
6 Lilleorg, Miko Top Ujumisklubi 47,36
7 Kargin, Adrian Kalevi Ujumiskool 47,50
8 Varjusankov, Maksim Järveotsa Spordiklubi 47,52
9 Zadoroznõi, Roman Spordiklubi Shark 48,22
10 Suurorg, Karl Top Ujumisklubi 49,39
11 Kasemets, Martin Järveotsa Spordiklubi 52,08
12 Tiidermann, Otto Top Ujumisklubi 53,29
13 Kiisa, Frank Keila Swim Club 54,27
14 Kõvask, Rednar Spordiklubi Shark 55,36
15 Antonenko, Valentin Top Ujumisklubi 56,69
16 Maimik, Paul Hendrik Spordiklubi Shark 56,93
17 Lauk, Georg Kalevi Ujumiskool 57,78
18 Valtin, Janno Keila Swim Club 1:01,48
19 Hiie, Mattis Keila Swim Club 1:02,87

50m KONNA10-aastased tüdrukud (1999 s.a.)

1 Butlere, Veronika Top Ujumisklubi 50,65
2 Keridon, Maria Top Ujumisklubi 50,67
3 Põldsam, Johanna Kalevi Ujumiskool 52,09
4 Born, Birgit Katriin Top Ujumisklubi 52,24
5 Lebedeva, Kristiina Järveotsa Spordiklubi 52,98
6 Tippo, Celine Viimsi Veeklubi 54,37
7 Liht, Laura Järveotsa Spordiklubi 54,88
8 Vainola, Keyt Järveotsa Spordiklubi 54,91
9 Koppel, Lorena Marchelina Spordiklubi Shark 55,30
10 Danilov, Margaret Keila Swim Club 59,82
11 Asi, Anett Spordiklubi Shark 1:00,04
12 Missik, Kelli-Marie Kalevi Ujumiskool 1:00,14
13 Konze, Emma Kalevi Ujumiskool 1:00,43
14 Milder, Maria Rocca al Mare Kooli SK 1:00,53
15 Uudam, Ulrika Top Ujumisklubi 1:01,54
16 Põder, Jana Spa Viimsi Teris 1:02,53
17 Vanamb, Regiina Viimsi Veeklubi 1:02,75
18 Pappel, Pille Viimsi Veeklubi 1:04,50
19 Ahmedova, Sabina Spordiklubi Shark 1:09,79
20 Kulikova, Darja Kalevi Ujumiskool 1:13,20
21 Laugmaa, Andra Spordiklubi Shark 1:14,73
22 Kubbi, Ditra Kalevi Ujumiskool 1:16,89

50m KONNA10-aastased poisid (1999 s.a.)

1 Volodin, Juri Järveotsa Spordiklubi 46,35
2 Bander, Martin Järveotsa Spordiklubi 52,08
3 Uriko, Henry Gerhard Rocca al Mare Kooli SK 53,37
4 Lelle, Armin Egert Viimsi Veeklubi 53,56
5 Fenorenko, Pavel Järveotsa Spordiklubi 53,88
6 Sillar, Sixten Kalevi Ujumiskool 54,18
7 Toome, Timo Spordiklubi Shark 55,07
8 Rass, Andres Keila Swim Club 55,38
9 Setkin, Artur Viimsi Veeklubi 55,44
9 Härm, Joseph-Vincent Keila Swim Club 55,44
11 Olehnev, Richard Kalevi Ujumiskool 55,70
12 Sorokin, Robin Rocca al Mare Kooli SK 56,09
13 Tammela, Rünno Järveotsa Spordiklubi 57,01
14 Pius, Rinel Viimsi Veeklubi 57,24
15 Herodes, Georg Kalevi Ujumiskool 59,08
16 Kofman, Boris Kalevi Ujumiskool 59,51
17 Sepp, Martin Viimsi Veeklubi 59,74
18 Aasjõe, Argo Keila Swim Club 1:00,14
19 Allas, Kristjan Viimsi Veeklubi 1: 00,51
20 Gassanov, Ruslan Kalevi Ujumiskool 1:00, 61
21 Shumejev, Nikita Spordiklubi Shark 1:00,64
22 Valgus, Sting Rocca al Mare Kooli SK 1:01,32
23 Haud, Karl Margus Spa Viimsi Tervis 1:01,39
24 Haponen, Ruslan Järveotsa Spordiklubi 1:01,56
25 Tambik, Sander Viimsi Veeklubi 1:01,77
26 Kalviste, Rasmus Spordiklubi Shark 1:02,26
27 Kuum, Kristjan Top Ujumisklubi 1:02,70
28 Nõmberg, Aleksander Kalevi Ujumiskool 1:03,22
29 Koppel, Holger Spordiklubi Shark 1:03,24
30 Võrno, Luukas Heindrich Spordiklubi Shark 1:04,41
31 Veski, Joonas-Simson Kalevi Ujumiskool 1.05,08
32 Känd, Villem Rocca al Mare Kooli SK 1:05,16
33 Zolotar, Jevgeni Kalevi Ujumiskool 1:05,43
34 Siitam, Martin Viimsi Veeklubi 1:05,66
35 Reigo, Tanel Viimsi Veeklubi 1:06,99
36 Kond, Kristjan Spordiklubi Shark 1:07,42
37 Taal, Tristan Spordiklubi Shark 1:17,48

25m KONNA
9-aastased TÜDRUKUD (2000 s.a.)

1 Saar, Meribel TOP 24,55
2 Salumaa, Mai Riin TOP 25,27
3 Rebane, Kristin TOP 25,61
4 Mäel, Katariina KUK 25,69
5 Pollisinski, Kirke SHARK 25,95
6 Savila, Gerli SHARK 27,47
7 Aas, Anette KUK 27,93
8 Kivi, Katariina TOP 28,13
9 Sitska, Rebecca TOP 28,19
10 Petrova, Sofia SHARK 28,20
11 Koppel, Emma Anni SHARK 28,63
12 Tasane, Saskia Miina JÄSK 28,82
13 Siimar, Reeli TOP 28,94
14 Arrak, Hanna TOP 30,47
15 Goldren, Maria SHARK 30,52
16 Markvardt, Margaret RAM 31,08
17 Murrut, Ketter VIM 31,44
18 Tullkvist, Sophie TOP 31,83
19 Käsik, Helen VIM 31,85
20 Kivi, Nell Natali RAM 31,92
21 Kadanik, Britta SHARK 32,30
22 Käsik, Kristin VIM 32,49
23 Miloserdova, Juliana SHARK 34,58
24 Kaasik, Aasa-Marta VIM 35,21
25 Belous, Aleksandra SHARK 37,21

25m KONNA
9-aastased poisid (2000 s.a.)

1 Arjus, Märt TOP 22,97
2 Suun, Janter TOP 25,47
3 Kooser, Bo-Aron VIIMS 25,95
4 Kadarik, Kaarel-Jaan KUK 26,11
5 Bekker, Reidar KUK 26,98
6 Herodes, Karl KUK 27,21
7 Järg, Oskar TOP 28,34
8 Mäe, Markus RAM 29,54
9 Ilves, Karl Rasmus KEILA 29,98
10 Veske, Kristo KUK 30,13
11 Reinsoo, Paul Alex RAM 31,08
12 Kurvits, Rasmus SHARK 31,60
13 Visnapuu, Rasmus KUK 32,92
14 Adamson, Kristjan SHARK 33,00
15 Laur, Fredy RAM 33,57
16 Oblikas, Mattias SHARK 36,37
17 Järvekald, Kevin SHARK 36,57

50m DELFIINI
11- aastased POISID (1998 s.a.)

1 Lilleorg, Miko TOP 38,43
2 Kargin, Adrian KUK 39,18
3 Katsõka, Denis JÄSK 41,21
4 Shishmitsev, Dmitri KUK 41,52
5 Laherand, Artur KUK 42,26
6 Vähk, Keit KUK 42,43
7 Laherand, Kristian KUK 45,37
8 Kont, Otto RAM 45,78
9 Narusk, Kristjan VIIMS 47,34
10 Zadoroznõi, Roman SHARK 47,83
11 Lumi, Carl Stephan KEILA 48,81
12 Suurorg, Karl TOP 50,48
13 Kraam, Walther KEILA 56,16

25m DELFIINI
10-aastased TÜDRUKUD (1999 s.a.)

1 Born, Birgit TOP 19,55
2 Keridon, Maria TOP 21,57
3 Danilov, Margaret KEILA 22,00
4 Pak, Heleene JÄSK 22,83
5 Koppel, Lorena Marchelin SHARK 23,08
6 Väli, Kiia HIIU 23,82
7 Butlere, Veronika TOP 24,08
8 Konze, Emma KUK 24,18
9 Liht, Laura JÄSK 25,69
10 Lebedeva, Kristiina JÄSK 26,43
11 Varik, Miia VIIMS 26,51
12 Lahesaar, Katariina SHARK 29,14
13 Jälle, Liis TOP 30,45

25m DELFIINI
10-aastased POISID (1999 s.a.)

1 Uriko, Henry Gerhard RAM 18,62
2 Toome, Timo SHARK 20,20
3 Volodin, Juri JÄSK 20,50
4 Hallikmaa, Erik KEILA 20,59
5 Herem, Karl Ricard KEILA 20,76
6 Bander, Martin JÄSK 23,58
7 Sillar, Sixten KUK 23,88
8 Ulejev, Sander JÄSK 24,14
9 Olehnev, Richard KUK 24,31
10 Haponen, Ruslan JÄSK 25,58
11 Valgus, Sting RAM 26,61
12 Zolotar, Jevgeni KUK 27,21
13 Johannson, Lauri SHARK 32,27
14 Känd, Villem RAM 33,89

25m DELFIINI
9-aastased TÜDRUKUD (2000 s.a.)

1 Salumaa, Mai Riin TOP 20,07
2 Saar, Meribel TOP 22,39
3 Joon, Kirsika SHARK 23,68
4 Leshenko, Uljana SHARK 24,35
5 Rebane, Kristin TOP 24,36
6 Mäll, Katariina KUK 25,09
7 Siimar, Reeli TOP 25,79
8 Saabas, Mariann TOP 25,93
9 Vähi, Lisethe TOP 26,12
10 Nigul, Mathilde Manuela SHARK 27,22
11 Sitska, Rebecca TOP 27,79
12 Markvardt, Margaret RAM 29,91

13 Tullkvist, Sophie TOP 30,91
14 Kadanik, Britta SHARK 33,75
15 Totskaja, Ksenja SHARK 34,57

25m DELFIINI
9- aastased ja nooremad POISID (2000 s.a. ja nooremad)

1 Suun, Janter TOP 19,98
2 Arjus, Märt TOP 22,06
3 Põiklik, Edvin JÄSK 22,69
4 Herodes, Karl KUK 24,94
5 Pisa, Kasper 01 HIIU 24,98
6 Rink, Sander 01 KEILA 29,39
7 Järg, Oskar TOP 29,57
8 Visnapuu, Rasmus KUK 31,61

100m KOMPLEKSI
11-aastased POISID (1998 s.a.)

1 Shishmitsev, Dmitri KUK 1:24,14
2 Lilleorg, Miko TOP 1:27,07
3 Laherand, Kristian KUK 1:29,13
4 Laherand, Artur KUK 1:31,16
5 Narusk, Kristjan VIIMS 1:31,34
6 Vähk, Keit KUK 1:32,00
7 Kasemets, Martin JÄSK 1:34,35
8 Katsõka, Denis JÄSK 1:34,48
9 Varjushankov, Maksim JÄSK 1:34,72
10 Zadoroznõi, Roman SHARK 1:37,16
11 Sander, Renat TOP 1:37,47
12 Suurorg, Karl TOP 1:38,48
13 Kont, Otto RAM 1:41,31
14 Veelma, Oscar-Lui KUK 1:45,54
15 Lumi, Carl Stephan KEILA 1:47,80
16 Maimik, Paul Hendrik SHARK 1:49,33
17 Kiisa, Frank KEILA 1:51,87


100m KOMPLEKSI
10-aastased TÜDRUKUD (1999 s.a.)

1 Keridon, Maria TOP 1:39,18
2 Born, Birgit Katriin TOP 1:41,23
3 Pak, Heleene JÄSK 1:44,43
4 Koppel, Lorena Marchelin SHARK 1:45,90
5 Butlere, Veronika TOP 1:46,13
6 Danilov, Margaret KEILA 1:48,94
7 Tippo, Celine VIM 1:49,62
8 Väli, Kiia HIIU 1:49,91
9 Missik, Kelli-Marie KUK 1:57,59
10 Kaul, Susannah VIIMS 1:58,31
11 Jälle, Liis TOP 1:58,88
12 Varik, Miia VIIMS 2:04,96
13 Lahesaar, Katariina SHARK 2:10,58

100m KOMPLEKSI
10-aastased POISID (1999 s.a.)

1 Volodin, Juri JÄSK 1:30,02
2 Uriko, Henry Gerhard RAM 1:36,47
3 Toome, Timo SHARK 1:36,74
4 Lelle, Armin Egert VIM 1:39,97
5 Ulejev, Sander JÄSK 1:45,25
6 Haponen, Ruslan JÄSK 1:46,72
7 Bander, Martin JÄSK 1:47,14
8 Geller, Mark TOP 1:49,26
9 Olehnev, Richard KUK 1:49,36
10 Sillar, Sixten KUK 1:49,67
11 Voorel, Oskar TOP 1:53,95
12 Tamm, Rico KUK 1:58,27
13 Valgus, Sting RAM 1:58,41
14 Rass, Andres KEILA 2:02,17
15 Rattus, Karl-Hendrik KUK 2:04,34
16 Klee, Tanel HIIU 2:05,34

Laupäev, 4. aprill 2009

Pardikeste III etapp ongi peetud


Kõik Meie Pardikesed III etapp sai täna läbi sulistatud. Tulemusi saate uurida allpool. Ja mõned pildid võistlusest ja võitjatest ülavalpool. Neli võistluste rekordit sai samuti üle ujutud. Hiiu Hüljese plika Roberta Mikk on taas kahekordne rekordiomanik. Poiste uued rekordite omanikud on topikas Märt Arjus ja Järveotsa ujulast pärit Juri Volodin. Hip-hip hurra!

Aga nüüd treenige hoolega ja kohtume finaalis!

III etapi tulemused

25m KROOLI

9-aastased TÜDRUKUD (2000 s.a.)

1 Saar, Meribel 9 TOP 17,06
2 Reinkubjas, Carita 9 TOP 18,36
3 Bruus, Emily 9 VIM 18,90
4 Joon, Kirsika 9 SHARK 19,00
5 Nigul, Mathilde Manuela9 SHARK 19,19
6 Aas, Anette 9 KUK 19,32
7 Sitska, Rebecca 9 TOP 19,45
8 Vähi, Lisethe 9 TOP 19,98
9 Pollisinski, Kirke 9 SHARK 20,12
10 Siimar, Reeli 9 TOP 20,15
11 Savila, Gerli 9 SHARK 20,39
12 Tullkvist, Sophie 9 TOP 20,80
13 Kaasik, Aasa-Marta 9 VIM 21,86
14 Migalenja, Diana 9 SHARK 22,10
15 Käsik, Helen 9 VIM 23,27
16 Käsik, Kristin 9 VIM 23,64
17 Kenk, Yoko 9 TOP 24,13
18 Saabas, Mariann 9 TOP 25,25
19 Pulk, Loreen 9 RAM 27,46
20 Kalle, Judith 9 VIM 28,03
21 Belous, Aleksandra 9 SHARK 28,32
22 Pirn, Keitlin 9 RAM 37,90

9-aastased ja nooremad POISID (2000 s.a. ja nooremad)

1 Suun, Janter 9 TOP 16,88
2 Kozlik, Jüri 8 TOP 17,93
3 Vellemaa, Simon 9 SHARK 18,13
4 Herodes, Karl 9 KUK 18,98
5 Vest, Rene Ron 9 VIIMS 19,18
6 Sünd, Kevin 9 TOP 19,65
7 Voll, Jan Jordan 8 TOP 19,69
8 Põiklik, Edvin 9 JÄSK 19,80
9 Visnapuu, Rasmus 9 KUK 20,00
10 Sei, Paul Arvid 9 RAM 20,35
11 Järg, Oskar 9 TOP 20,57
12 Pisa, Kasper 8 HIIU 20,60
13 Koroljov, Edgar 9 SHARK 20,94
14 Nurm, Karl Oskar 9 RAM 21,09
15 Külaviir, Gunnar 9 RAM 21,36
16 Veske, Kristo 9 KUK 21,72
17 Meos, Martin 9 KUK 21,89
18 Võhma, Martin 9 RAM 21,91
19 Kappi, Aleksandr 8 TOP 21,92
20 Tiit, Olari 8 SHARK 22,04
21 Pedak, Andry 9 TOP 22,16
22 Luhala, Andreas 9 TOP 22,23
23 Sillaots, Silver-Ed 9 TOP 22,25
24 Ilves, Franco 9 VIM 23,15
25 Maran, Peeter 8 TOP 23,35
26 Raal, Patrick 8 VIIMS 23,48
27 Tammemägi, Tambet 9 RAM 23,54
28 Väärtnõu, Karl 8 TOP 23,57
29 Rink, Sander 8 KEILA 23,58
30 Pertelson, Rasmus 8 RAM 23,78
31 Uppus, Markus 9 KEILA 23,79
32 Proos, Jakob 8 VIIMS 23,92
33 Lepvalts, Karl 9 TOP 24,69
34 Einlo, Robert Erich 9 KEILA 24,71
35 Maide, Mart 9 KEILA 24,92
36 Mõis, Markus Jonathan 8 RAM 25,62
37 Neiland, Marcus 8 RAM 25,63
38 Uriko, Rolan Erich 8 RAM 25,67
39 Laur, Bruno 9 TOP 25,83
40 Metskül, Karl 8 RAM 26,51
41 Lill, Mattias 9 VIM 26,52
42 Kristenpun, Karl Robert 9 SHARK 27,00
43 Mikk, Märten 8 RAM 27,13
44 Jõks, Hugo 9 TOP 28,09
45 Ilves, Karl Rasmus 9 KEILA 28,17
46 Rappu, Mait 9 VIM 30,01
47 Laanela, Kevin Melvin 9VIM 33,31
48 Kasihhin, Kevin 8 VIM 34,69
49 Mattus, Miikael 8 RAM 35,30
50 Jürgenson, Karl Herman 8 VIM 35,65

50m KROOLI

10-aastased TÜDRUKUD (1999 s.a.)

1 Koppel, Lorena Marchelin10 SHARK 38,33
2 Väli, Kiia 10 HIIU 39,63
3 Pak, Heleene 10 JÄSK 41,45
4 Kaul, Susannah 10 VIIMS 42,15
5 Vainola, Keyt 10 JÄSK 42,38
6 Lebedeva, Kristiina 10 JÄSK 42,44
7 Konze, Emma 10 KUK 42,70
8 Põldsam, Johanna 10 KUK 42,76
9 Asi, Anett 10 SHARK 43,54
10 Parmas, Roos Lisette 10 RAM 44,19
11 Liht, Laura 10 JÄSK 44,71
12 Põder, Jana 10 VIIMS 45,09
13 Varik, Johanna 10 KEILA 45,49
14 Pappel, Pille 10 VIM 45,77
15 Jälle, Liis 10 TOP 45,90
16 Keridon, Maria 10 TOP 45,99
17 Varik, Miia 10 VIIMS 46,05
18 Kotter, Karmen Maria 10KEILA 46,90
19 Piipuu, Brigitta Liisa 10 VIM 47,69
20 Uudam, Ulrika 10 TOP 49,03
21 Kubbi, Ditra 10 KUK 49,23
22 Butlere, Veronika 10 TOP 51,04
23 Lahesaar, Katariina 10 SHARK 52,83
24 Laugmaa, Andra 10 SHARK 56,85
25 Ahmedova, Sabina 10 SHARK 1:00,41
26 Kulikova, Darja 10 KUK 1:01,17

10-aastased POISID (1999 s.a.)

1 Sorokin, Robin 10 RAM 37,85
2 Haponen, Ruslan 10 JÄSK 38,31
3 Toome, Timo 10 SHARK 38,80
4 Tammela, Rünno 10 JÄSK 39,85
5 Klee, Tanel 10 HIIU 40,02
6 Geller, Mark 10 TOP 40,41
7 Fedorenko, Pavel 10 JÄSK 41,13
8 Ulejev, Sander 10 JÄSK 41,27
9 Voorel, Oskar 10 TOP 41,60
10 Pius, Rinel 10 VIM 41,62
11 Reede, Rasmus 10 JÄSK 41,96
12 Shumejev, Nikita 10 SHARK 42,44
13 Kuum, Kristjan 10 TOP 42,76
14 Toom, Reinart 10 TOP 42,80
15 Setkin, Artur 10 VIM 42,85
16 Piipuu, Karl Oskar 10 VIM 43,20
17 Pertelson, Marcus 10 RAM 43,32
18 Koppel, Holger 10 SHARK 44,52
19 Pihlak, Alex 10 JÄSK 45,20
20 Petersoo, Gregory 10 KEILA 45,67
21 Haud, Karl Margus 10 VIIMS 46,20
22 Rattus, Karl-Hendrik 10 KUK 46,21
23 Herodes, Georg 10 KUK 46,48
24 Siitam, Martin 10 VIM 46,60
25 Aasjõe, Argo 10 KEILA 47,14
26 Petrunin, Viktor 10 KEILA 47,26
27 Kofman, Boris 10 KUK 47,63
28 Johannson, Lauri 10 SHARK 47,66
29 Allas, Kristjan 10 VIM 48,29
30 Eesmaa, Marcus 10 KEILA 48,51
31 Tamm, Rico 10 KUK 48,66
32 Nõmberg, Aleksandr 10 KUK 49,12
33 Sula, Timothy 10 KEILA 49,31
34 Kond, Kristjan 10 SHARK 49,99
35 Võrno, Luukas Heindrich 10 SHARK 50,63
36 Põlluveer, Eero 10 JÄSK 50,98
37 Veski, Joonas-Simson 10 KUK 51,84
38 Kalviste, Rasmus 10 SHARK 52,92
*39 Raud, Sten 10 VIM 53,10
*39 Gassanov, Ruslan 10 KUK 53,10
41 Tabmik, Sander 10 VIM 54,01
42 Känd, Villem 10 RAM 54,99
43 Taal, Tristan 10 SHARK 55,39
44 Sepp, Martin 10 VIM 55,70
45 Härm, Joseph-Vincent 10 KEILA 58,92

11-aastased POISID (1999 s.a.)

1 Katsõka, Denis 11 JÄSK 34,53
2 Kasemets, Martin 11 JÄSK 35,83
3 Sander, Renat 11 TOP 36,08
4 Kont, Otto 11 RAM 36,54
5 Lumi, Carl Stephan 11 KEILA 38,40
6 Tiidermann, Otto 11 TOP 38,89
7 Veelma, Oscar-Lui 11 KUK 39,70
8 Hiie, Mattis 11 KEILA 40,03
9 Raud, Joosep 11 KEILA 41,24
10 Antonenko, Valentin 11 TOP 41,29
11 Zarikov, Igor 11 JÄSK 42,35
12 Maimik, Paul Hendrik 11SHARK 43,02
13 Lauk, Georg 11 KUK 43,24
14 Kõvask, Rednar 11 SHARK 44,00

25m KROOLI

8-aastased ja nooremad TÜDRUKUD (2001 s.a. ja nooremad)

1 Mikk, Roberta 8 HIIU 17,29 võistluste rekord
2 Maanurm, Sandra 8 TOP 19,19
3 Leok, Luise 8 TOP 20,72
4 Ööbik, Mia 8 SHARK 22,39
5 Pisa, Karin 8 HIIU 22,62
6 Radvilavicius, Merilin 8 VIIMS 22,92
7 Kukk, Katrin 8 RAM 23,22
8 Hüdren, Sarah 8 TOP 23,24
9 Turban, Lilian 8 TOP 24,00
10 Metsandi, Emma 8 TOP 24,20
11 Viherpuu, Johanna 8 VIM 25,63
12 Helmelaid, Erika 8 SHARK 25,66
13 Tiik, Grete 8 VIM 26,42
14 Maripuu, Brita 8 TOP 27,53
*15 Karo, Lisanna 8 RAM 27,73
*15 Veeleid, Meriliis 8 TOP 27,73
17 Tammik, Mona-Maria 8 KUK 28,92
18 Tisler, Iiris 8 VIM 29,20
19 Kaasik, Kirke Kadri 8 VIM 30,18
20 Väärtmaa, Rebecca Teresa 8 VIM 30,20

25m KONNA

9-aastased TÜDRUKUD (2000 s.a.)

1 Saar, Meribel 9 TOP 24,55
2 Salumaa, Mai Riin 9 TOP 25,27
3 Rebane, Kristin 9 TOP 25,61
4 Mäel, Katariina 9 KUK 25,69
5 Pollisinski, Kirke 9 SHARK 25,95
6 Savila, Gerli 9 SHARK 27,47
7 Aas, Anette 9 KUK 27,93
8 Kivi, Katariina 9 TOP 28,13
9 Sitska, Rebecca 9 TOP 28,19
10 Petrova, Sofia 9 SHARK 28,20
11 Koppel, Emma Anni 9 SHARK 28,63
12 Tasane, Saskia Miina 9 JÄSK 28,82
13 Siimar, Reeli 9 TOP 28,94
14 Arrak, Hanna 9 TOP 30,47
15 Goldren, Maria 9 SHARK 30,52
16 Markvardt, Margaret 9 RAM 31,08
17 Murrut, Ketter 9 VIM 31,44
18 Tullkvist, Sophie 9 TOP 31,83
19 Käsik, Helen 9 VIM 31,85
20 Kivi, Nell Natali 9 RAM 31,92
21 Kadanik, Britta 9 SHARK 32,30
22 Käsik, Kristin 9 VIM 32,49
23 Miloserdova, Juliana 9 SHARK 34,58
24 Kaasik, Aasa-Marta 9 VIM 35,21
25 Belous, Aleksandra 9 SHARK 37,21

9- aastased ja nooremad POISID (2000 s.a. )

1 Arjus, Märt 9 TOP 22,97 võistluste rekord
2 Suun, Janter 9 TOP 25,47
3 Kooser, Bo-Aron 9 VIIMS 25,95
4 Kadarik, Kaarel-Jaan 9 KUK 26,11
5 Bekker, Reidar 9 KUK 26,98
6 Herodes, Karl 9 KUK 27,21
7 Järg, Oskar 9 TOP 28,34
8 Mäe, Markus 9 RAM 29,54
9 Ilves, Karl Rasmus 9 KEILA 29,98
10 Veske, Kristo 9 KUK 30,13
11 Reinsoo, Paul Alex 9 RAM 31,08
12 Kurvits, Rasmus 9 SHARK 31,60
13 Visnapuu, Rasmus 9 KUK 32,92
14 Adamson, Kristjan 9 SHARK 33,00
15 Laur, Fredy 9 RAM 33,57
16 Oblikas, Mattias 9 SHARK 36,37
17 Järvekald, Kevin 9 SHARK 36,57

50m KONNA
10-aastased TÜDRUKUD (1999 s.a.)

1 Põldsam, Johanna 10 KUK 52,09
2 Born, Birgit Katriin 10 TOP 52,24
3 Lebedeva, Kristiina 10 JÄSK 52,98
4 Tippo, Celine 10 VIM 54,37
5 Liht, Laura 10 JÄSK 54,88
6 Vainola, Keyt 10 JÄSK 54,91
7 Danilov, Margaret 10 KEILA 59,82
8 Asi, Anett 10 SHARK 1:00,04
9 Missik, Kelli-Marie 10 KUK 1:00,14
10 Konze, Emma 10 KUK 1:00,43
11 Uudam, Ulrika 10 TOP 1:01,54
12 Põder, Jana 10 VIIMS 1:02,53
13 Pappel, Pille 10 VIM 1:04,50
14 Ahmedova, Sabina 10 SHARK 1:09,79
15 Kulikova, Darja 10 KUK 1:13,20
16 Laugmaa, Andra 10 SHARK 1:14,73
17 Kubbi, Ditra 10 KUK 1:16,89

10-aastased POISID (1999 s.a.)

1 Volodin, Juri 10 JÄSK 46,35 võistluste rekord
2 Bander, Martin 10 JÄSK 52,08
3 Uriko, Henry Gerhard 10RAM 53,37
4 Lelle, Armin Egert 10 VIM 53,56
5 Fedorenko, Pavel 10 JÄSK 53,88
6 Sillar, Sixten 10 KUK 54,18
7 Rass, Andres 10 KEILA 55,38
*8 Setkin, Artur 10 VIM 55,44
*8 Härm, Joseph-Vincent 10KEILA 55,44
10 Olehnev, Richard 10 KUK 55,70
11 Tammela, Rünno 10 JÄSK 57,01
12 Sorokin, Robin 10 RAM 57,09
13 Pius, Rinel 10 VIM 57,24
14 Herodes, Georg 10 KUK 59,08
15 Kofman, Boris 10 KUK 59,51
16 Aasjõe, Argo 10 KEILA 1:00,14
17 Allas, Kristjan 10 VIM 1:00,51
18 Gassanov, Ruslan 10 KUK 1:00,61
19 Shumejev, Nikita 10 SHARK 1:00,64
20 Valgus, Sting 10 RAM 1:01,32
21 Haud, Karl Margus 10 VIIMS 1:01,39
22 Tabmik, Sander 10 VIM 1:01,77
23 Kalviste, Rasmus 10 SHARK 1:02,26
24 Kuum, Kristjan 10 TOP 1:02,70
25 Sepp, Martin 10 VIM 1:03,00
26 Nõmberg, Aleksandr 10 KUK 1:03,22
27 Koppel, Holger 10 SHARK 1:03,24
28 Võrno, Luukas Heindrich 10SHARK 1:04,41
29 Veski, Joonas-Simson 10KUK 1:05,08
30 Känd, Villem 10 RAM 1:05,16
31 Siitam, Martin 10 VIM 1:05,66
32 Kond, Kristjan 10 SHARK 1:07,42
33 Taal, Tristan 10 SHARK 1:17,48

11- aastased POISID (1998 s.a.)

1 Laherand, Kristian 11 KUK 42,91
2 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 44,09
3 Narusk, Kristjan 11 VIIMS 45,53
4 Laherand, Artur 11 KUK 46,40
5 Vähk, Keit 11 KUK 47,12
6 Lilleorg, Miko 11 TOP 47,36
7 Varjushankov, Maksim 11 JÄSK 47,52
8 Zadoroznõi, Roman 11 SHARK 48,22
9 Suurorg, Karl 11 TOP 49,39
10 Tiidermann, Otto 11 TOP 53,29
11 Kiisa, Frank 11 KEILA 54,27
12 Kõvask, Rednar 11 SHARK 55,36
13 Antonenko, Valentin 11 TOP 56,69
14 Lauk, Georg 11 KUK 57,78
15 Hiie, Mattis 11 KEILA 1:02,87

25m SELILI

8-aastased ja nooremad TÜDRUKUD (2001 s.a. ja nooremad)

1 Mikk, Roberta 8 HIIU 20,80 võistluste rekord
2 Maanurm, Sandra 8 TOP 22,94
3 Ööbik, Mia 8 SHARK 24,19
4 Leok, Luise 8 TOP 25,89
5 Metsandi, Emma 8 TOP 27,09
6 Veeleid, Meriliis 8 TOP 27,28
7 Hüdren, Sarah 8 TOP 27,53
8 Radvilavicius, Merilin 8 VIIMS 28,10
9 Kukk, Katrin 8 RAM 28,65
10 Turban, Lilian 8 TOP 28,77
11 Tiik, Grete 8 VIM 28,97
12 Tisler, Iiris 8 VIM 30,13
13 Tammik, Mona-Maria 8 KUK 30,20
14 Pisa, Karin 8 HIIU 30,38
15 Maripuu, Brita 8 TOP 30,47
16 Kaasik, Kirke Kadri 8 VIM 30,54
17 Karo, Lisanna 8 RAM 30,64
18 Helmelaid, Erika 8 SHARK 31,35
19 Viherpuu, Johanna 8 VIM 33,54
20 Väärtmaa, Rebecca Teresa8 VIM 35,91

9-aastased TÜDRUKUD

1 Mäel, Katariina 9 KUK 21,57
2 Salumaa, Mai Riin 9 TOP 21,71
3 Joon, Kirsika 9 SHARK 22,68
4 Reinkubjas, Carita 9 TOP 23,65
5 Nigul, Mathilde Manuela 9 SHARK 23,91
6 Tasane, Saskia Miina 9 JÄSK 23,97
7 Bruus, Emily 9 VIM 24,16
8 Kivi, Katariina 9 TOP 24,25
9 Rebane, Kristin 9 TOP 24,38
10 Murrut, Ketter 9 VIM 24,62
11 Petrova, Sofia 9 SHARK 25,42
12 Vähi, Lisethe 9 TOP 25,71
13 Markvardt, Margaret 9 RAM 25,78
14 Kivi, Nell Natali 9 RAM 25,91
15 Kenk, Yoko 9 TOP 27,18
*16 Migalenja, Diana 9 SHARK 27,45
*16 Pulk, Loreen 9 RAM 27,45
18 Miloserdova, Juliana 9 SHARK 27,61
19 Goldren, Maria 9 SHARK 27,65
20 Saabas, Mariann 9 TOP 27,93
21 Koppel, Emma Anni 9 SHARK 28,21
22 Arrak, Hanna 9 TOP 28,33
23 Kadanik, Britta 9 SHARK 29,14
24 Kalle, Judith 9 VIM 29,78
25 Pirn, Keitlin 9 RAM 31,27

9- aastased ja nooremad POISID (2000 s.a. ja nooremad)

1 Arjus, Märt 9 TOP 20,85
2 Kozlik, Jüri 8 TOP 21,89
3 Bekker, Reidar 9 KUK 21,90
4 Põiklik, Edvin 9 JÄSK 22,13
5 Luhala, Andreas 9 TOP 22,60
6 Meos, Martin 9 KUK 22,68
7 Vellemaa, Simon 9 SHARK 23,03
8 Kadarik, Kaarel-Jaan 9 KUK 23,09
9 Vest, Rene Ron 9 VIIMS 23,84
10 Koroljov, Edgar 9 SHARK 24,05
11 Sei, Paul Arvid 9 RAM 25,30
12 Maran, Peeter 8 TOP 25,31
13 Sünd, Kevin 9 TOP 25,35
14 Pisa, Kasper 8 HIIU 25,36
15 Võhma, Martin 9 RAM 25,46
16 Voll, Jan Jordan 8 TOP 25,48
17 Tiit, Olari 8 SHARK 25,54
18 Pertelson, Rasmus 8 RAM 25,74
19 Uriko, Rolan Erich 8 RAM 25,88
20 Kooser, Bo-Aron 9 VIIMS 25,94
21 Raal, Patrick 8 VIIMS 26,10
22 Adamson, Kristjan 9 SHARK 26,28
23 Tammemägi, Tambet 9 RAM 26,36
24 Kappi, Aleksandr 8 TOP 26,52
25 Külaviir, Gunnar 9 RAM 26,63
26 Proos, Jakob 8 VIIMS 26,71
27 Laur, Fredy 9 RAM 26,87
28 Väärtnõu, Karl 8 TOP 27,43
29 Lepvalts, Karl 9 TOP 27,49
30 Pedak, Andry 9 TOP 28,00
31 Rink, Sander 8 KEILA 28,03
32 Lill, Mattias 9 VIM 28,80
33 Kristenpun, Karl Robert 9SHARK 28,81
34 Nurm, Karl Oskar 9 RAM 29,67
35 Laur, Bruno 9 TOP 30,69
36 Jõks, Hugo 9 TOP 31,40
37 Ilves, Franco 9 VIM 31,42
38 Kasihhin, Kevin 8 VIM 31,70
39 Järvekald, Kevin 9 SHARK 32,04
40 Oblikas, Mattias 9 SHARK 32,45
41 Neiland, Marcus 8 RAM 32,69
42 Laanela, Kevin Melvin 9VIM 32,75
43 Rappu, Mait 9 VIM 32,77
44 Jürgenson, Karl Herman 8VIM 35,12
45 Mattus, Miikael 8 RAM 35,84
46 Kurvits, Rasmus 9 SHARK 40,63
47 Mikk, Märten 8 RAM 52,75

100m KOMPLEKSI

10-aastased TÜDRUKUD

1 Keridon, Maria 10 TOP 1:39,18
2 Born, Birgit Katriin 10 TOP 1:41,23
3 Pak, Heleene 10 JÄSK 1:44,43
4 Koppel, Lorena Marchelin10SHARK 1:45,90
5 Butlere, Veronika 10 TOP 1:46,13
6 Danilov, Margaret 10 KEILA 1:48,94
7 Tippo, Celine 10 VIM 1:49,62
8 Väli, Kiia 10 HIIU 1:49,91
9 Missik, Kelli-Marie 10 KUK 1:57,59
10 Kaul, Susannah 10 VIIMS 1:58,31
11 Jälle, Liis 10 TOP 1:58,88
12 Varik, Miia 10 VIIMS 2:04,96
13 Lahesaar, Katariina 10 SHARK 2:10,58

10-aastased POISID

1 Volodin, Juri 10 JÄSK 1:30,02
2 Uriko, Henry Gerhard 10RAM 1:36,47
3 Toome, Timo 10 SHARK 1:36,74
4 Lelle, Armin Egert 10 VIM 1:39,97
5 Ulejev, Sander 10 JÄSK 1:45,25
6 Haponen, Ruslan 10 JÄSK 1:46,72
7 Bander, Martin 10 JÄSK 1:47,14
8 Geller, Mark 10 TOP 1:49,26
9 Olehnev, Richard 10 KUK 1:49,36
10 Sillar, Sixten 10 KUK 1:49,67
11 Voorel, Oskar 10 TOP 1:53,95
12 Tamm, Rico 10 KUK 1:58,27
13 Valgus, Sting 10 RAM 1:58,41
14 Rass, Andres 10 KEILA 2:02,17
15 Rattus, Karl-Hendrik 10 KUK 2:04,34
16 Klee, Tanel 10 HIIU 2:05,34

11-aastased POISID

1 Shishmitsev, Dmitri 11 KUK 1:24,14
2 Lilleorg, Miko 11 TOP 1:27,07
3 Laherand, Kristian 11 KUK 1:29,13
4 Laherand, Artur 11 KUK 1:31,16
5 Narusk, Kristjan 11 VIIMS 1:31,34
6 Vähk, Keit 11 KUK 1:32,00
7 Kasemets, Martin 11 JÄSK 1:34,35
8 Katsõka, Denis 11 JÄSK 1:34,48
9 Varjushankov, Maksim 11JÄSK 1:34,72
10 Zadoroznõi, Roman 11 SHARK 1:37,16
11 Sander, Renat 11 TOP 1:37,47
12 Suurorg, Karl 11 TOP 1:38,48
13 Kont, Otto 11 RAM 1:41,31
14 Veelma, Oscar-Lui 11 KUK 1:45,54
15 Lumi, Carl Stephan 11 KEILA 1:47,80
16 Maimik, Paul Hendrik 11SHARK 1:49,33
17 Kiisa, Frank 11 KEILA 1:51,87

04.04.2009

PRÄÄKSATUSTENI FINAALIS!